Etiket arşivi: en uygun ev kredisi

En Uygun Kredi Veren Banka

Bu yazımızda sizlerle en uygun kredi veren bankalardan bahsedeceğiz.

İhtiyaçlarınıza yönelik her türlü ihtiyacınızı bankalar taşıt kredisi,konut kredisi ve ihtiyaç kredisi adı altında size vermekte. Adlarındanda anlaşıldığı gibi araba almak için kredi başvurusunda bulunacağınız da taşıt kredisinden, ev,arsa almak veya tadilat yaptırmak için konut kredisinden geri kalan ihtiyaçlarınıza yönelik nakit ihtiyaçlarınızı da bireysel kredi türü olan ihtiyaç kredilerinden yararlanmaktasınız. Ama sizin için en önemli olan şey en uygun kredi veren bankayı bulmak.

tttt

Kimi banka faiz oranları ile cazip fırsatlar sunarken kimi banka da vade ve kredi limitleri ile avantajlıdır. Böyle bir durumda en uygun kredi veren bankayı tespit etmek zor. Lakin biz sizin için en uygun kredi veren banka ve kredileri hakkında şimdi size geniş bir bilgi vereceğiz.

Eğer kredi türünüz ihtiyaç kredisi ise ve en uygun kredi veren bankayı merak ediyorsanız hemen söyleyelim. Fibabanka standart ihtiyaç kredisi diğer bankların aksine en uygun kredi veren bankalardandır. En düşük 3.000 TL en yüksek 30.000 TL limitiniz bulunan bu kredi çeşidinde  36 ay aya kadar vade imkanınız bulunmakta. Şimdi gelelim ayrıntılara 3-12 ay arası vade seçeneğini tercih ederseniz eğer %1,29 12-24 ay arası vade seçerseniz %1,35 faiz oranı 25-36 ay vade de ise % 1,41 faiz uygulanmaktadır. Kefilsiz olan bu kredi, sabit faizli olup uygun ödeme planı oluşturmanıza izin verilmektedir. 10.000 TL ye kadar olan kredilerde sadece nüfus cüzdanı yeterli olurken 10.000 TL nin üstü için elektrik,su veya doğal gaz faturanız ayrıca gelir belgeniz gerekmektedir. Fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için https://www.fibabanka.com.tr/KrediBasvuru/Default.aspx?U=01 linkinden yararlanabilir dilerseniz size en yakın fibabanka şubesine de gidebilirsiniz.

Şimdi gelelim taşıt kredisine. Taşıt kredisinde en uygun krediyi ING bankası vermekte. Sıfır ve ikinci el olmak üzere ikiye ayrılan bu kredi çeşidinde ilk önce sıfır taşıt kredisinden bahsedelim. Öncelikle kefil sıkıntısı bulunmaz. Satın aldığınız aracı ipotek göstermeniz yeterlidir. 50.000 TL ye kadar kredi kullanma hakkına sahipsiniz. Ferdi kaza veya hayat sigortası zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Vade aralığı 3 ay ile 48 ay arasında değişmekte olup 3-6 ay vade de % 1,04 9-48 ay vade de %1,39 dur. Eşit taksit seçeneği veya 3 ay erteleme seçeneğiniz bulunmaktadır.

2. El taşıt kredisinde ise 8 yaşa kadar olan arabalar için bu krediyi kullanabilirsiniz. Bu kredide de 48 ay vade seçeneğiniz bulunmakta. 3-6 ay arası vade de %0,99 faiz uygulanırken 9-48 ay vade de %1,39 faiz oranı uygulanmaktadır. 50.000 TL ye kadar kredi kullanabileceğiniz gibi eşit taksitli ve 3 ay erteleme imkanınız da mevcuttur. Ferdi kaza ve hayat sigortası bu kredide de zorunlu değildir. Satın alacağınız aracı ipotek göstermeniz yeterlidir. En uygun kredi veren banka taşıt kredisinde ING bank olup başvuru için https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/tasit-kredisi-basvuru-formu adresindeki formu doldurmanız yeterlidir.

Gelelim konut kredisine. Konut kredisinde en uygun banka  Garanti bankası. %2 Peşin faizli kiracıya mortgage adındaki bu kredi seçeneğinde 3 ay ile 240 ay vade imkanınız bulunmakta. Evet yanlış okumadınız 240 ay vade. Konut kredilerinde en uygun vadeyi Garanti bankası yapmakta. Seçtiğiniz evin %75 ini karşılayan bu kredide  12 ay vadeye kadar % 0,85 24 ay vadeye kadar %1,00 36 ay vadeye kadar % 1,05 48 aya kadar % 1,08 60 aya kadar vade de %1,09 84 aya kadar vade de % 1,11 108 aya % 1,12 120 ay vadeye kadar olan kredilerde % 1,13 144 ay vade de % 1,16 faiz uygulanmakta olup 240 ay vade seçeneğini seçerseniz eğer % 1,17 faizle geri ödemenizi hesaplayabilirsiniz.

Bu krediden yararlanmak için satın aldığınız evin ipoteği yeterli olup kefil istenmemektedir. Ayrıca Garanti Bankası kredi kullandırımında kamu çalışanlarına, banka maaş müşterilerine, emeklilere, halihazırda kiracı olanlara, eğitim sektörü çalışanlarına ve askeri personele özel faiz ve masraf indirimi de uygulamaktadır. Konut kredisini Garanti bankasından kullanmak isterseniz eğer https://www.garantimortgage.com/basvuru-yap.aspx adresinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Size en uygun ödeme planını oluşturmak için dilerseniz en yakın Garanti bankasına gidebilir hayallerinizdeki eve en kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi söz konusu kredi olduğunda her banka birbirinden farklı imkanlar sunmaktadır. biz sizin için en uygun kredi veren bankaları araştırdık ve küçük bir tanıtım şeklinde size sunduk.Bireysel ihtiyaç kredisinde Fibabanka taşıt kredisinde ING bank ve konut kredisinde en uygun seçenekler Garanti bankasında bulunmaktadır. Kendi bütçenize uygun ödeme planını oluşturarak ihtiyacınız olan krediyi bu bankalardan talep edebilirsiniz.

tr

Bu yazımızda sizlerle en uygun kredi veren bankalardan bahsettik. Kredi çeşitleri, faiz oranları ve başvuru linklerini sizinle paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza sorularınızı iletebilirsiniz.