Etiket arşivi: en ucuz kredi

En Ucuz Kredi

Bu yazımızda sizlerle en ucuz kredi tekliflerinden bahsedeceğiz.

Krediler bankalara göre değişkenlik göstermektedir. İhtiyacınız olan parayı ne amaçla kullanacağız başvuracağınız kredi için önemli bir adımdır. Öncelikle kişisel bir ihtiyaç için kredi kullanmak isterseniz ihtiyaç kredisine başvurmalısınız. Eğer ev almak istiyor ve bu yüzden yüklü miktarda bir kredi talebiniz var ise konu kredilerini araştırmalı size en uygun olan bankanın teklifine başvuruda bulunmanız gerekmekte. Eğer kredi seçeneğinizi araba almak için kullanıyorsanız bankalar size 2 çeşit kredi imkanı sunuyor. Birinci sıfır arabalar için ikincisi 2. el arabalar için olan fırsatlar.

Yüklü bir miktarda paranız yok ise ve istediğiniz ürünü veya ihtiyacınızı karşılamak için paraya ihtiyacınız varsa geri ödemeyi taksitle yapacağınızda ekonomik bütçenizi zor duruma sokmayacağınıza inanıyorsanız rahatlıkla istediğiniz kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer çalışıyorsanız birçok banka sadece kimliğinizle bile başvuru kabul etmekte. Eğer çalışmıyorsanız yani düzenli bir geliriniz yok ise kredi çekmek için mutlaka ya bir kefil yada üstünüze kayıtlı bir mal varlığınız olmak zorunda.

tttt

Tüm bu şartları yerine getirdiniz zaman en önemli işlem kalıyor geriye. Hangi krediyi hangi bankadan kullanmak? Birçok banka ödeme de olsun vade de olsun yada faiz oranlarında olsun değişkenlik göstermekte. Durum böyle olunca sizin kendinize ait bütçe ve ödeme aralıklarını tespit edip size uyan bankayı bulmanız gerekmekte. En ucuz krediyi veren banka ve ödeme koşulları size hitap ediyor ise mutlaka başvuru da bulunmalısınız. Genel de en ucuz krediler bankaların başlattığı kampanyalarda bulunmakta. Mesela şuan için bayram yaklaştığı için standart ihtiyaç kredilerinden çok daha uygun teklifler içeren en ucuz kredi fırsatına sahip bayram kredileri bulunmakta. Böyle fırsatları takip etmeli ve ihtiyacınız var ise mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Şimdi bu yazımızda biz size en ucuz krediyi veren bankaları listeleyeceğiz. Fakat önce ihtiyaç kredisini kategorisinden en uygun fırsatlarla verenleri bir listeleyelim. 10.000 TL yi 36 ay vade kullanarak hesaplama yaptık. Siz daha düşük vade ve tutar istiyorsanız seçmiş olduğunuz bankaya bildirmeniz gerekmekte.

Evet ihtiyaç kredisi kategorisinde yer alan en ucuz krediyi veren banka Fiba Banka. Fiba banka diğerlerinin aksine Yıldız kredi adı altında size 10.000 TL yi 36 ay vade imkanı ile %1,21 faiz oranı ile kullanmak hakkı tanımakta.  İkinci sırada Halk Bankası erken gelen bayram kredisi kampanyası yer almakta. %1,27 faiz oranı ile ihtiyaç kredisine sahip olabilirsiniz. Garanti bankası ilk kredim kampanyasında %1,29 faiz oranı kullanmakta. Bu krediden yararlanmak için ilk kez kredi kullanıyor olmanız gerekmekte. Finansbankta ilk kez kredi kullanan veya Finansbanktan ilk kez kredi çekecekler için %1,31 faiz oranı ile tanışma kredisi kampanyası başlatmakta. 10.000 TL yi 36 ay vade de geri ödemek için Akbankı tercih ederseniz eğer Akbank sonbahar kredisine başvurmanız gerekmekte. Denizbank en ucuz krediyi emekliler için vermekte. Emekliler için ihtiyaç kredisi adındaki bu kampanyada %1,34 faiz oranı uygulanmakta. Ziraat bankası dört mevsim adındaki kampanyada ihtiyaç kredisi %1,34 faiz oranı ile işlem görürken Şekerbank bayram kredisinde % 1,38 faiz oranı ile geri ödeme planı oluşturabilmektesiniz. Eğer fibabankanın dönemsel kampanyası olan bayram kampanyasından yararlanmak isterseniz % 1,39 faizle hesaplama yapmanız gerekmekte. Finansbankın enpara.com seçeneğinden ihtiyaç kredisi kullanmak isterseniz eğer % 1,35 faiz üzerinden işlem göreceksiniz. Akbank direk ihtiyaç kredisi kampanyası diğer ihtiyaç kredilerine göre daha uygun bir faiz oranı bulunmakta. Geri ödemeniz %1,25 faiz üzerinden hesaplanacak olup Vakıfbankın parmağının ucunda adlı krediden yararlanmak isterseniz %1,45 faiz ile geri ödeme planı oluşturmalısınız. Odea bank 15.000 TL yi nakit hazır kredisi kullanmak isteyenler için % 1,49  oranından faiz uygulamaktadır. HSBC düşük kredi notu olanlar için ihtiyaç kredisini %1,82 faiz ile vermektedir. ING bankın standart ihtiyaç kredisi %1,69 dan başlamaktadır.

Gördüğünüz gibi ihtiyaç kredisi kapsamındaki en ucuz kredi veren bankaları sizin için listedik. Fakat siz ev almak için kredi kullanmak istiyorsanız 100.000 TL yi 120 ay vade seçeneği ile sizin için hesapladık ve en ucuz kredi veren bankaların liste halinde size sunacağız.

Yapıkredi konut kredisinde %0,99 faizle kredi kullanma imkanı size sunmakta. İndirimli konut kredisinden yararlanmak isterseniz eğer %1,07 faiz oranı ile işlem göreceksiniz. Fibabanka güzel evim konut kredisinde %1,09 faizle size teklif sunmakta olup Akbank kampanyalı konut kredisinde %1,10 faizle kredi kullanmanıza izin vermektedir. Yapıkredinin Kelepir Mortgage kredisinden yararlanmaksa niyetiniz ödemelerinizi % 1,11 üzerinden hesaplamanız gerekmektedir. Vakıfbank indirimli kolay sarı panjur konut kredisi adında %1,12 faizle bir kampanya sunmaktadır. Dilerseniz şeker banktan gelirine uygun konut kredisinden % 1,15 faizle yararlanabilirsiniz. Halk bank canım evim konut kredisi size % 1,15 faizle geri ödeme fırsatı sunarken Odea bank konut kredisinde faiz oranı %1,19 olarak işlem görmektedir. Finansbank standart konut kredisine başvuruda bulunmayı düşünüyorsanız %1,20 faizinde geri ödeme yapacaksınız. Garanti bankasında sabit faizli mortgage kampanyası %1,24 faiz uygulanmaktadır. İş bankasında % 1,24 iken Türkiye Ekonomi Bankasında %1,29 dur. ING bank ise tercihiniz % 1,29 faizle kredi kullanabilirsiniz. Dilerseniz ziraat bankasından komisyonsuz konut kredisi kampanyasından yararlanarak %1,32 faizle kredi kullanabileceğiniz gibi Denizbank konut kredisinde %1,39 faizle işlem yapabilirsiniz.

Peki ya araba almak istiyorsanız ve en ucuz krediyi veren banka hangisi merak ediyorsanız? İşte biz sizin için en ucuz krediyi veren bankaların taşıt kredilerini ne kadara verdiklerini bir liste halinde size sunacağız. 50.000 TL lik taşıt kredisini 48 ay vade olarak hesaplama yapılmıştır.

İlk en ucuz krediyi veren banka Odea Banktır. Yeni arabam taşı kredisi adında ki bu kampanya sayesinde kredinizi %1,19 faizle geri ödeme yapabilirsiniz. İkinci banka Akbank 0 km taşıt kredisi ile %1,25 faiz uygulanırken İş bankası binek araçlar için kampanya başaltmış olup faiz oranı % 1,25 üzerinden hesaplama yapılmaktadır. Türkiye ekonomi bankası taşıt kredisinde % 1,29 faiz uygularken Akbank 2. el için taşı kredisi kullanacaklara % 1,32 faiz ile geri ödeme planı hazırlamaktadır. Garanti bankası kaskolu taşıt kredisine % 1,34 faiz uygularken TEB ikinci el taşıt kredisinde %1,35 faiz uygulamaktadır. Bankalar arasındaki terciğiniz Vakıfbanksa eğer %1,35 faiz , Halk bank taşıt kredisi kullanmak isterseniz % 1,35 Şekerbankın taşıt kredisinden yararlanmak isterseniz eğer % 1,38 faizle hesaplama yapılacaktır. Denizbank – ING bank – Fibabanka kaskolu taşıt kredisinde %1,39 faiz uygulanırken HSBC bankasında %1,44 faiz uygulanmaktadır.

tr

Gördüğünüz gibi tutar ve vade aynı olmasına rağmen bankaların faiz oranları değişkenlik göstermektedir. Sizin için listelediğimiz seçenekler arasında bütçenize en uygun olan bankayı seçip kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle en ucuz kredi veren bankaları listeledik. Konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisine ait bilgileri ayrı ayrı grupladık. Konu hakkında tarafımıza sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

En Uygun Kredi

Bu yazımızda sizlerle en uygun kredi veren bankaları tanıtacağız.

Bu zamanda geçim yeterince zor iken masraflar sürekli artmakta. Çocuklarınızın eğitim masrafı, ev masrafı derken belki bir tatile bile zar zor bütçenizi ayırabilmektesiniz. Yeni bir eşya yada yeni bir araba almak için ince hesaplamalar yapmanız gerekebilir.

Biz size en uygun krediyi hangi bankalardan alabileceğinizi uzun uzun araştırdık ve size bu bilgileri sunacağız. Vade farkı, faiz oranları hangi bankada hangi şekilde daha uygun şimdi sizlerle onu paylaşacağız.

Bildiğiniz gibi kimi bankada ev kredisi kullandığında daha uygun iken kimi bankadan ihtiyaç kredisi çok daha avantajlı bir şekilde size sunulmakta. Bazen araba kredisi için başka bir bankasının fırsatından yararlanmak isterseniz bazen konut kredisi bambaşka bir banka. Birçok banka söz konusu kredi olduğunda çeşitli fırsatlar sunmakta. Şimdi tek tek bankaları inceleyelim. Hangi bankadan hangi krediyi almak daha uygun bir bakalım.

indir (1)

ING banktan başlayalım. ING banktan eğer ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız 15.000 TL ile 100.000 TL arasında bir miktar talep edebilirsiniz. 3 ay ile 36 ay vade imkanınız bulunmakta. Faiz oranları ise 3-11 ay %1.18 12 ay vade seçerseniz %1.08 13-36 ay vade hakkından yararlanmak istediğiniz takdirde %1.18 faiz oranları ile ödeme yaparsınız. İhtiyaç kredisi için https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu linkinden başvuruda bulunabilirsiniz.

ING bank konut kredisi hakkında bilgi almak isterseniz 100.000 TL ye kadar kredi çekebilmektesiniz. 3-12 ay vade %1.04 13-60 ay arasında vade arzu ederseniz %1.09 61-120 ay vade imkanını seçerseniz eğer %1,12 faiz oranları ile geri ödeme yapabilirsiniz.

ING banktan taşı kredisi almak istiyorsanız bu seçenek ikiye ayrılmakta. Sıfır taşıt kredisi ve 2. el taşıt kredisi. Sıfır veya 2. el araç alımlarında ING bankdan 50.000 TL ye kadar kredi çekebilme hakkınız bulunmakta. 3-6 ay vade %1,04 9-48 ay vade imkanından yararlanmak isterseniz eğer %1,35 faiz oranları üzerinden hesaplama yapılmaktadır. https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/tasit-kredisi-basvuru-formu linkine tıklayarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

En uygun krediyi denizbanktan kullanmak istiyorum derseniz eğer 30.000 TL ye kadar kredi çekme hakkınız bulunmaktadır. En fazla 36 ay vade imkanından faydalanabilirsiniz. 0-12 ay arası % 1,69 13-24 ay vade arası 1,74 25-36 ay vade imkanında ise %1,79 faiz oranları ile hesaplama yapılmaktadır.  https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru.aspx?Ref=WEB&Refid=Menu linkine tıklayarak hızlı başvuruda bulunabilirsiniz.

Denizbank konut kredisinde 100.000 TL ye kadar mortgage kredisi kullanabiliyorsunuz. Denizbank diğer bankaların aksine en uygun krediyi mortgage kredisi olarak müşterilerine sundu. 25 yıla kadar ödeme imkanınız bulunmakta. 3-120 ay vade %1,16 121-300 ay vadede ise %1,21 faiz oranı ile geri ödeme yapabiliyorsunuz. Denizbanktan mortgage kredisine başvurma için https://www.denizbank.com/krediler/mortgage-kredi-basvurusu.aspx linkine tıklamanız yeterli.

Denizbankta taşıt kredisi hesaplamanız için 0 km araçlar nihai fatura değeri bedelinin 50.000 TLye kadar ki  kısmı için %70  50.000TLyi aşan kısmı için ise %50 oranında kredilendirilebilmekte. 2. el araçlarda ise kasko değerinin 50.000 TLye kadar %70, 50.000TLyi aşan kısmı için ise %50 oranında kredilendirebilirsiniz. 48 ay vade imkanınız bulunmakta ve %1,39 faiz oranları ile geri ödeme hesaplaması yapılmaktadır. Taşı kredisi başvurusu için https://www.denizbank.com/krediler/tasit-kredi-basvurusu.aspx linkine tıklamanız yeterli.

İş bankası en uygun kredi kapsamında size ihtiyaç kredisini sunmakta. 500 TL ile 15.000 TL arasında kredi çekebilmektesiniz. %1,40 faiz oranı 1-36 ay vade arasında değişmekte. Cep telefonunuzdan NAKİT yazıp TC KİMLİK NO KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402 e kısa mesaj ile gönderdiğiniz de kredi başvurunuz gerçekleşmektedir.

İş bankasında ev kredisi en uygun krediler kısmındadır. 3 ay ile 120 ay arasınad vade imkanınız bulunmakta ve 250.000 TL ye kadar kredi kullanmak hakkına sahipsiniz. Üstelik %1,25 faiz oranları ile. İş bankasından sıfır taşı kredisi almak istiyorsanız 48 ay vade imkanı ile % 1,45 ikinci el araba kredisi kullanmak istiyorsanız 1-48 ay vade %1,25 faiz oranı ile geri ödemelerinizi hesaplayabilirsiniz.

En uygun kredi kapsamında Garanti Bankasından yana tercih kullanacaksınız öncelikle İhtiyaç kredisi vade ve faiz oranlarından bahsedelim. İhtiyaç kredilerinizde 10.000 TL ye kadar kredi çekebiliyorsunuz. 36 ay vade imkanınız bulunmakta. 12 vade de %1,69 18-24 ay vade arasında %1,64 36 ay vade imkanında ise %1,54 faiz oranı bulunmakta. https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/ssl/basvuru.page?#calcContent=UID37da809 başvurularınızı bu linke tıklayarak yapabilirsiniz.

Garanti bankasının en uygun kredisi konut kredisinde. Ödeme kolaylığı oluşturacak birçok çeşidi bulunmakta. Biz size en uygununu yazalım. 750.000 TL ye kadar kredi imkanınız bulunmakta. 240 ay vade yapabiliyorsunuz ve %1,24 faiz oranı ile. Başvurmak için https://www.garantimortgage.com/ linkine tıklamanız yeterli.

Garanti bankasından taşıt kredisinden yararlanmak istiyorsanız sıfır taşıt kredisi için 5.000 TL ile 100.000 TL arasında kredi çekebiliyorsunuz. 1-48 ay arası vade imkanınız bulunmakta. %1,29 faiz oranı ile geri ödeme yapabilirsiniz. 1-5 yaş arası taşı alacaksanız kredi tutarları aynı olup 1-48 ay arası vade %1,35 faiz oranı bulunmakta. 6-10 yaş arası bir araç alacaksınız eğer %1,39 faiz oranına göre hesaplama yapabilirsiniz. https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/oto_kredisi/ssl/tasit_kredisi_basvuru.page#calcContent=UID3fa6b99 linkinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

En uygun kredi Yapı kredi bankasındadır diyorsanız eğer ihtiyaç kredinizi 1.000 TL ile 10.000 TL arasında kullanabilme hakkına sahipsiniz. 3-36 ay vade imkanı bulunan kredinizde %1,41 faiz oranı uygulanmaktadır. https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-konut-kredisi-basvuru.aspx linkinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı kredi en uygun krediyi kullanmak isterseniz konut kredisinden de yararlanabilirsiniz. 100.000 TL ye kadar kredi imkanınız bulunmakta. 120 ay vade imkanınızın yanısıra %1,13 faiz oranı ile hesaplama yapılmaktadır. https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-konut-kredisi-basvuru.aspx linkinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Taşıt kredisinde ise 40.000 TL ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz. iki çeşit kampanya bulunmaktadır 1-48 ay vade %1,30 faiz oranı diğeri ise 1-36 ay vade%1,20 37-48 ay vade de ise %1,27 faiz uygulanmaktadır.

En uygun krediler kapsamında Akbank da yer almaktadır. 1.000 TL ile 15.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.3-36 ay vade imkanı bulunan bu kredide % 1,25 faiz oranı bulunmaktadır. https://webapp.akbank.com/DirektKredi/EntryPoint.aspx?fromSegment=Bireysel adresinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank sıfır taşı kredisinde 50.000 TL ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz. 48 ay vade imkanı bulunan bu kredi türünde %1,25 faiz oranı bulunmakta. İkinci el taşıt kredisinde ise 20.000 TL ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz. 48 ay vade imkanınız da % 1,23 faiz oranı uygulanmaktadır. https://basvuru.akbank.com/webapplication.UI/entrypoint.aspx?Channel=W&CT=TASIT linkinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Konut kredisinde ise 100.000 TL kredi kullanırken 120 ay vade imkanınız bulunmakta olup faiz oranı % 1,10 dur. https://basvuru.akbank.com/webapplication.UI/entrypoint.aspx?Channel=W&CT=KONUT linkinden başvuruda bulunabilirsiniz.

indir

Bu yazımızda sizlerle en uygun kredi çeşitlerinden ve bankalarından bahsettik. Bankaların kredi başvuru linklerini sizinle paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza iletebilirsiniz.