Etiket arşivi: denizbank ev hanımlarına kredi veriyor mu

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda Denizbank ev hanımlarına kredi başvurusu hakkında detaylı bilgilendirmeyi sizinle paylaşacağız.

Denizbank her daim fırsatlarla kullanıcılarını mutlu etmeyi başardı. En son ki ve en önemli hamlesi ev hanımlarına kredi hakkındaydı.

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi

Birçok banka tarafından yok sayılan ev hanımlarına kredi fırsatını denizbank sundu. Ev hanımları söz konusu olduğunda prosedürlerle olsun kredi limitleri hakkında olsun birçok sorun yaşanmaktaydı. Bir ev hanımı üstünde mal varlığı olsa dahi kredi çekemezdi çünkü düzenli bir gelir isteyen bankalara göre üstündeki mal varlığı yetersizdi. Birçok zor durumla karşılaşan ev hanımları kısaca bize kredi vermiyorlar diyecek kadar zorluklar yaşamışlardı.

Artık durum değişti. Bir ev hanımı ister bireysel ihtiyaçlarını karşılamak üzere kredi talebinden başvursun isterse küçük ölçekli bir iş yeri açmak için yatırım amaçlı bu krediyi talep etsin. Her iki türlüde denizbank ev hanımlarına kredi onayını verdi.

Artık günlerce kredi beklemek yok. Artık az bir krediyi yüksek faizlerle ödemek yok. Vade sıkıntısı yaşamak yok. Denizbank tüm bu tüketiciyi yıldıran seçenekleri kredi talebinde bulunanlardan uzaklaştır.

Evet yanlış duymadınız düşük vaizlerle ve istenilen vade imkanlarıyla bir ev hanımı olarak kredi alabiliyorsunuz. Ailenin en temel taşını oluşturan ev hanımları artık hayallerini özgürce gerçekleştirebilecekler.

denizbank

Eğer kredi notunuz yüksek ise sizden cüzdanınızdan başka hiç bir şey istemiyor Denizbank. Sadece nüfus cüzdanınızla uygun vadeli ödeme koşullarıyla talep ettiğiniz krediye bir çırpıda kavuşabiliyorsunuz.

Kredi notunuzun yüksek olması için zamanında kredi kullanmış ve bu kredileri düzenli ödemeniz gerekmekte. Yok eğer daha önce hiç kredi kullanmadıysanız bu işlem kredi kartınız için geçerli oluyor. Kredi kartınızın ödemelerini düzenli yaptığınız müddetçe kredi notunuz düşük olmaz. Böylece kredi notunuz yüzünden ret cevabı da almamış olursunuz. Eğer bunlar yeterli değil ise üstünüze bir mal varlığının olduğunu gösteren bir belge gerekmektedir. Bu dükkan ev veya araba olabilir. Bu da size uymuyorsa kredi notu yüksek bir kefil bulmanız şart. Bunların dışında denizbankın size sunduğu fırsatlarda var. Otomatik ödeme talimatı verdiğiniz zaman çekilen kredi de faiz oranları çok düşük tutuluyor. Bunların dışında bir banka hesabınızın olması ve düzenli bir miktar paranın yatırılması da Denizbank ev hanımlarına kredi kampanyasından yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

http://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/paketler/ev-hanimi-paketi.aspx adresinden ev hanımlarına özel kredi başvurusunda bulunabileceğiniz gibi dilerseniz en yakın Denizbank şubesine gidebilir kendinize uygun faiz oranları ve vade imkanlarıyla bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.

denizbankk

Bu yazımızda Denizbank ev hanımlarına kredi imkanlarından bahsettik. Hangi şartlarda denizbankın ev hanımları kampanyalarından faydalanabileceğinizi anlattık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize sorularınızı iletebilirsiniz.

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi başvurusu adlı yazımızda ev hanımları için denizbankın başlatmış olduğu kampanyalardan bahsedeceğiz. Denizbank ev hanımlarına kredi imkanını hangi şartlarda sunduğunu sizinle bu yazımızda paylaşıyoruz.

denizbank

Bütün gün evde çalışıyorsunuz fakat bir geliriniz olmadığı için bankalar tarafından adeta yok sayılıyorsunuz. Tüm evin yükü üzerinizde fakat resmi olarak hayaletten farksızsınız. Söz konusu ev hanımları olduğu takdirde bu zorluklar daima yaşandı. Acil durumlarda kredi çekememek ve sırf düzenli bir geliri olmadığı için adeta yok sayılmak şimdiye kadar tüm ev hanımlarının en çok şikayet ettiği konular arasında idi.

”Ev hanımları aslında en ağır işçi, nakit sıkıntısı yaşandığı zaman veya bir yatırım yapmak istedikleri zaman kredi çekemiyorlar.” Bu cümleleri bir çok kez farklı farklı alanlarda duymuşuzdur lakin konu hakkında hiçbir girişimde bulunulmamıştır.

Denizbank ev hanımlarını unutmadı….

Bu durumu çözmek için gerekli adımları attı ve denizbank ev hanımlarına kredi başvurusu hakkında olanak sağladı. Neredeyse ev kadınları için bir ilk yaşandı.

Ev hanımları, çalışan kesimlerin yanında hep ikinci sınıf pozisyonunda kalırdı bir zamanlar. Denizbank bu duruma el koydu ve ev kadınlarının da en az çalışanlar kadar kredi çekebilme hakkı tanıdı.

Artık denizbank sayesinde ev hanımları da kredi başvurusu yapabilecekler. İster çektikleri kredileri kisisel olarak kullansınlar isterlerse evleri için harcasınlar tercih artık sizde… Siz ev kadınları, en az çalışanlar kadar kredi alabiliyorsunuz ve size özel paketlerden yararlanabiliyorsunuz.

Kredi almanızı kolaylaştıracak bazı özellikleriniz varsa hiçbir sorun yaşamadan kredinizi bir çırpıda alabilirsiniz. Örneğin, Ev,araba, veya dükkan gibi mülklere sahipseniz yani teminat gösterebileceğiniz herhangi bir mal varlığınız varsa kredi çekmek için çok fazla beklemenize lüzum yok.

Bankada birikmiş bir miktar paranız varsa veya otomatik ödeme talimatı vereceğiniz elektrik, su,telefon gibi faturalarınız bulunuyorsa kredi çekmek için yeterli özelliklere sahipsiniz demektir.

Tüm bunların dışında farklı paketler düşüyorsanız aşağıdaki paketlerimize bir göz atabilir hatta en yakın denizbank şubesine giderek ayrıntılı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Normal kredi çekmenin dışında iki paket halinde bu hakkı ev hanımlarına sundu.

1. Ev Hanımlarına Özel Altın Günleri

2. Ev Hanımlarına Mevduat Biriken Hesap

Evet ne duruyorsunuz hayallerinizi gerçekleştirmek Denizbank sayesinde artık çok kolay. Hızlı ve pratik yollarla ev hanımları istedikleri kredilere kavuşabilecekler.

kredi

 

Denizbankın ev kadınları için yapmış olduğu kampanyaları sizinle paylaştık. Denizbank ev hanımlarına kredi başvurusu adı altında başlatılan kampanya paketleri hakkında sizi bilgilendirdik. Konu hakkında soru sormak isterseniz aşağıdaki yorum kısmından sorularınızı sorabilirsiniz.