Etiket arşivi: anında kredi

Acil Kredi

Bu yazımızda sizlerle acil krediler hakkında bilgiler paylaşacağız.

Daha önceki yazılarımızda kredi nedir kaç çeşit kredi vardır gibi soruların yanıtlarını verdik. Şimdi merak edilen bir diğer kredi türü olan acil kredilerden bahsedeceğiz. Genelde insanlar kredi talebini en son ihtimale saklar. Faizli ve vadeli olması sebebiyle diğer tüm seçenekleri bittiğinde kredi ihtimali akla gelir ve bunu kullanmak isterler. Bunun bir diğer sebebi de eskiden banka kredilerinde faiz oranlarının çok yüksek olması ve piyasaya göre sürekli değişmesiydi. Lakin artık bankalarda kredi geri ödeme planı oluştururken birçok seçenek sayesinde böyle riskler ortadan kalktı. Sabit faizli kredilerle piyasadaki oranlar değişse bile sizin geri ödemeleriniz hep aynı kalmakta.

Acil kredi

Acil kredi

Eskiden en son çare olarak bakılan kredilerde talep ettiğiniz tutar ve geri ödeme planı üzerinde düşünülmüş bankanın krediyi onaylaması hesaplanmış ve kredi kullanımına ait süre sizin için önemli değildir. Fakat bazı durumlar olur ki acil nakite ihtiyacınız olur. Bir gün bile sizin için zarardır mümkünse aynı gün kredi talebinde bulup kredinin hesaba geçmesini isterseniz.

Belki bir hastane işiniz var belki de kaza geçirdiniz veya bir fırsatı kaçırmamak için acil nakite ihtiyacınız var işte bu durumlarda bankaların acil kredi sisteminden yararlanabilirsiniz. Bu acil krediler sayesinde kredi başvurunuza aynı gün cevap gelir ve hesabınıza paranız yatar. Her banka bu hizmeti henüz uygulamaya geçirmediği için bu sisteme uygun çalışan bankalar hakkında sizi bilgilendirelim.

Acil kredi deyince ilk akla gelen banka Akbanktır. Hele ki akbankta bir hesabınız varsa kredi işlemleri için şubeye gitmenize dahi gerek kalmaz. 15.000 TL ye kadar bu acil ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz. Aynı gün sistemden onay gelir ve banka hesabınıza otomatik olarak talep ettiğiniz kredi miktarı aktarılır. Eğer Akbank müşterisi değilseniz de krediniz onaylandığında şubeye gidip hesap açtırarak başvurusunu yapmış olduğunuz krediye sahip olabilirsiniz. https://webapp.akbank.com/DirektKredi/EntryPoint.aspx?gclid=CLewst3S0cgCFUqdGwodJiQPOw adresinden anında başvuru imkanınız bulunmaktadır.

Denizbankda acil kredi ihtiyacınıza hızlı çözüm getiren bankalar arasındadır. 55.000 TL ye kadar kredi talebinde bulunabileceğiniz WEB de kredi seçeneğinde en yüksek vade 36 aydır. Bu krediden yararlanmak için Denizbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Bu krediye yalnızca internet üzerinden başvuru yapılmaktadır. https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru.aspx?Ref=google-adwords&Refid=search-kredi-aninda&gclid=CNbN7-DS0cgCFRATGwod_3sBgA adresini kullanarak kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası acil ihtiyacı olana Pratik Kredi TEB’de kampanyası ile 7500 TL tutarında kredi imkanı sunmakta. Eğer ihtiyacınız olan kredi miktarı düşük ise bu kredi türünden yararlanabilirsiniz. İster TEB müşterisi olun ister olmayın onaylandığı anda kredinizi kullanabilirsiniz. Aynı gün içinde kredinizin onaylanıp onaylanmadığına dair bilgi sahibi olabileceğiniz bu kredinin faiz oranı %1,55 dir. 36 ay vade seçeneğiniz bulunmaktadır.  Bu pratik krediye sahip olmak için https://www.teb.com.tr/pratik-ihtiyac-kredisi-basvurusu/#step=1 adresinden başvuru talebinde bulunabilirsiniz.

Acil krediler kapsamında sizin ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir diğer bankamızın adı Garanti Bankasıdır. Garanti bankasında 5 dakikada başvuru yapıp anında olumlu olumsuz yanıtınızı öğrenebilirsiniz. İster Garanti bankasının müşterisi olun ister olmayın %1,34 faiz oranı sayesinde kolayca geri ödeyebileceğiniz kredinizin en uzun vadesi 36 aydır. Acil kredi ihtiyacınızı Garanti bankasının çözmesini istiyorsanız https://www.garanti.com.tr/basvuru/ssl/ihtiyac_kredisi adresinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ve son olarak şubeye gitmeye gerek kalmadan hafta sonu da dahil olmak üzere kredinizin direk hesabınıza yatırıldığı enpara.com sitemizi de unutmayalım. Finansbank’ın internet bankacılığı olan bu banka sayesinde en zor anlarınızda anında paranız hesabınızda. masraf ücreti yok beklemek yok. 36 ay vade ile % 1,42 faiz oranları ile 30.000 TL ye kadar kredi kullanma imkanınız bulunmakta. En zor anlarınızda sizi bekletmeden hızlı bir şekilde çözüme götüren enpara.com için https://www.finansbank.enpara.com/kredi/ihtiyac-kredisi-hesaplama.aspx adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

ttt

Yukarıda bahsettiğimiz bankalar sayesinde artık acil nakit ihtiyacınıza anında çözüm geliyor. Beklemeden,kara kara düşünmeden anında kredi hesabınızda.

Bu yazımızda sizlerle acil kredi çeşitlerinden ve bu sisteme sahip bankalardan bahsettik. Acil kredi başvurularına ait linkleri sizin için paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza sorularınızı iletebilirsiniz.

Anında Kredi

Bu yazımızda sizlerle anında kredi veren bankaları ve anında kredi için başvuru yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Bilindiği gibi kredi veren bankalar gün geçtikçe artmakta kampanyalar sürekli değişmekte. Artık gelir belgesiz kredi kullanabiliyorsunuz. Eskisi gibi birçok belge istenmiyor. Ve belki de kredi kullanmak isteyenleri en çok mutlu edecek bir diğer özellikte başvurularınızın sonuçlarını hemen öğrenme.

Tüm bunlardan öncesine küçük bir yolculuk yapalım. Belirli miktarda bir nakite ihtiyacınız oldu. İster ev için ister araba veya kişisel harcamalarınız. Seçmiş olduğunuz herhangi bir bankaya kredi başvuru talebinde bulundunuz. Önce istenilen bir çok evrağı yerine getirmeniz gerekme. Daha sonra onaylanması için belki bir hafta belki de daha uzun bir bekleme süresi bulunmakta. Ayrıca onaylandıktan sonra paranızın hesaba geçmesini beklemekteydiniz. Acil bir ihtiyacınız olduğu anda çaresiz kalırdınız.

tr

Artık bu gibi durumlar yaşamanıza anında kredi sayesinde son verildi. Birçok bankanın başlatmış olduğu anında kredi sayesinde başvurunuzun yanıtını hemen alabiliyor ve aynı gün içerisinde bankadan kredinizi bile alabiliyorsunuz. Hatta bazı bankalar direk internet üzerinden başvurunuzu onaylayıp hesabınıza direk paranın geçmesini sağlıyorlar. Hafta sonu olsa dahi kredi başvurusu yapıp kullanabileceğiniz bir çok kampanya mevcut. Artık acil nakit ihtiyacınızda kara kara düşünmeye son verip hızlı bir şekilde kredinize kavuşabilirsiniz.

Şimdi anında kredi veren bankaları ve şartlarına şöyle bir göz atalım.

İlk kredi Hızlı kredi adındaki Türkiye İş Bankasına ait. 15.000 TL ye kadar bu hızlı krediden yararlanabilmektesiniz. Vade imkanını size 36 ay olarak sunmakta olup faiz oranı %1,40 dır. İster hafta sonu ister gece 7/24 başvurabileceğiniz bu kredi çeşidinde onaylandı anda hesabınıza kredi tutarı yatmaktadır. Bu krediye başvurmak için dilerseniz internet bankacılığından yararlanabilir dilerseniz cep telefonunuzdan NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye kısa mesajda gönderebilirsiniz.

İkinci bankamız Garanti bankası. 5 dakikada kredi başvurusu adındaki bu anında krediniz 15.000 TL ye kadar kredi 36 ay vade fırsatı % 1,44 faiz oranı ile size fırsat sunmakta. Eğer anında kredi için Garanti bankasını tercih edecekseniz https://www.garanti.com.tr/basvuru/ssl/ihtiyac_kredisi#calcContent=UID1dbfb82 linkinden hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Finansbank Hazır kredi sayesinde elinizin altında bulunan nakit bir krediniz olacak. Bir kez başvuru yapıyorsunuz kullanıma hazır bir hale getiriyorsunuz. İhtiyacınız olduğu anda şubeye bile gelmeden kredinizden kullanabiliyor ve taksit taksit geri ödeme yapabiliyorsunuz. Anında krediye başvurmak için http://www.finansbank.com.tr/krediler/ihtiyac/ihtiyac-kredi-basvurusu.aspx?FROM=2&ref=Finansbank linkinden yararlanabilirsiniz. Bu kredinin dışında CardFinansınız var ise anında Kredi ile acil nakit ihtiyaçlarınızı beklemeden karşılayabileceksiniz. Tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan tutarı belirlemek. Sonrasında belirlediğiniz tutar kredi kartınızın kullanılabilir limiti içinden dilediğiniz Finansbank vadesiz mevduat hesabınıza aktarabileceksiniz. Geri ödemelerinizi uygun faiz oranıyla aylık taksitler halinde yapacak, CardFinans hesap özetinizden rahatlıkla takip edebileceksiniz. Bu seçeneği kullanmak isterseniz eğer KREDI yazıp 2273 e kısa mesaj gönderebilir veya internet bankacılığından da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı kredi bankası internetten anında şubesiz kredi adında bir kampanya başlattı. 10.000 TL ye kadar kredi kullanabildiğiniz bu işlemde 36 ay vadeyi de tercih edebiliyorsunuz. % 1,44 faiz uygulanırken talep ettiğiniz kredi başvurusu onaylandığı anda hesabınıza geçiyor ve böylece hafta sonu da dahil olmak üzere anında kredinizi kullanabiliyorsunuz. https://internetsube.yapikredi.com.tr/ngi/huoRetailWeb.do link sayesinde başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Acil ihtiyacı olana TEB de pratik kredi sloganıyla anında kredi kampanyasını tanıtan Türkiye Ekonomi Bankası 7,500 TL kredi fırsatını anında kullanmanıza olanak sağlıyor. %1,55 faiz oranı ile 36 ay vade imkanınız bulunmakta olup TEB müşterisi olsanız da olmasanız da bu krediden yararlanabiliyorsunuz. Pratik ihtiyaç kredisine hemen başvurmak için https://www.teb.com.tr/pratik-ihtiyac-kredisi-basvurusu/#step=1 linkine tıklamalısınız.

Vakıfbank parmağınızın ucundaki kredi adında size 10.000 TL kullanmak hakkı tanımakta. 3 ay ile 36 ay arasındaki vade seçeneklerinden %1,55 faiz ile yararlanabilirsiniz. Parmağınızın ucundaki kredi sayesinde başvurunuza hemen yanıt gelmekte olup yanıt geldiği anda kimliğiniz ile bankaya gitmeniz yeterli olacaktır. Eğer vakıfbankta bir hesabınız var ise talep ettiğiniz kredi hesabınıza yatırılmaktadır. Parmağınızın ucundaki krediye başvurmak için https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/bireyselkredibasvuru/Subesiz2/BireyselKrediBasvurusu.aspx linkinden yararlanabilirsiniz.

OdeaBank  Nakit hazır kredisi sayesinde masrafsız gelir belgesiz kredi imkanı sunmakta. 3.000 TL ye 36 ay vade % 1,79 faiz uygulanırken 7,500 TL ye % 1,59 faiz ile işlem yapılmak olup 15.000 TL ye ise % 1,49 faiz uygulanmaktadır. PTT ile yapılan anlaşma sayesinde kredinizi PTT den çekebilir taksitlerinizi yine PTT den yatırabilirsiniz. Cep telefonundan nakit hazır kredisine başvuru yapmak için NAKIT boşluk T.C. kimlik numarasınızı 8444 e kısa mesaj atabilir dilerseniz https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/bireyselkredibasvuru/Subesiz2/BireyselKrediBasvurusu.aspx linkini tercih edebilirsiniz.

Denizbank anında para hesabı adında bir sistem kullanmaktadır. Bu sistem, size özel tahsis edilen bir kredili mevduat hesabıdır aslında. 15.000 TL ye kadar kredi kullanmanıza izin verilirken en fazla 12 ay vade imkanı sunulmaktadır. Anınd apara hesabından yalnız denizbank müşterileri yararlanmak olup 444 0 800 telefon bankacılığından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Alternatif banktan anında kredi kullanmak isterseniz eğer SMS kredisine başvuruda bulunmanız gerekmektedir. SMS kredisi adındaki bu anında kredi 40.000 TL ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. 36 aya varan vadelerle kefilsiz  evraksız başvuruda bulunabilirsiniz. KREDI boşluk T.C. kimlik numaranız boşluk gelinirizi 4055 e kısa mesaj atarak başvuruda bulunabileceğiniz gibi 444 0 055 telefon bankacılığından da başvuru için yararlanabilirsiniz.

tttt

Bir de sanal banka var. Finansbakın enpara.com internet bankacılığından masraf sigorta ödemeden direk kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Şubesi bulunmadığı için tüm işlemler anında gerçekleşmekte. Her zaman düşük faizi sayesinde en çok talep edilen bankalardan bir tanesi. 1.000 TL ile 30.000 TL arasında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 36 ay vadeye kadar faiz oranı % 1,35 üzerinden hesaplanmaktadır. Bu da en çok talep görme nedenlerinden sadece biridir. Başvurunuz onaylandığı anda anında kredi sayesinde hesabınıza hemen para aktarılır. Beklemek yok evrak yok. Enpara.com anında kredi başvurunuz için https://www.finansbank.enpara.com/kredi/ihtiyac-kredisi-hesaplama.aspx linkinden yararlanabilirsiniz.

Bu yazımızda sizin için anında kredi sağlayan bankaların belirttik. Şartları ve başvuru yöntemlerini sizinle paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza iletebilirsiniz.