HSBC Bankası Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda sizlerle HSBC bankası ev hanımlarına kredi kapsamında başlatmış olduğu kampanyalardan bahsedeceğiz.

hsbc

sıra gelen şu yaşam döngüsünde gördüğünüz gibi söz konusu ev hanımına kredi ise çok fazla uğraş veya hayal kırıklığı yaşanmaktadır. Oysa ki biz toplum olarak gelişen toplum olarak kalkınmayı hedefleyen bir kitleyiz. Toplumun kalkınması demek tüm bireylerin kendi ekonomik özgürlüklerini kazanmaları demektir.

Ekonomik özgürlük dediğimizde çalışan veya iş veren ilk akıla gelen isimlerdendir. Peki ya ev hanımları? Bu toplumun en önemli temel taşı olarak geçen ev hanımlarımız hangi statüdedir?

İşte bunu yanıtlamak şu zamana kadar maalesef acı bir durumdu. Ama artık değil. HSBC bankası ev hanımlarına kredi imkanı tanıyarak onların ekonomik bağımsızlıkları için ilk adımı atan bankalar arasına girmeyi başardı.

Bu zorlu süreçte ev hanımlarını HSBC bank çeşitli kampanyalarda destekledi ve kredi çekmeleri için teşvik edildi. Uygun faiz oranları ve size uygun vadelerle ödeme planınızı oluşturup sizinde toplumda üretken bir döneminizin başlamasına vesile oldu.

Birçok kimse için bu belkide imkansızdı. Geliri olmayan bir ev hanımına nasıl kredi verilebilir? En merak edilen soruların başında yer alıyordu. Evet şimdi bir ev hanımı olarak ne kadar basit kredi çekebileceğinizi göstereceğiz.

Düşünün ki, çocuğunuzun eğitim masrafı veya çocuğunuzun geleceği için güzel bir yatırım imkanı buldunuz ve hemen toplu bir miktar paraya ihtiyaç duydunuz. Taksit taksit geri ödeyebileceğiniz ödemelerin sizi sarsmayacağı bir kredi istiyorsunuz o halde hiç vakit kaybetmeden HSBC bankasına başvuruda bulunmanız gerekmekte.

Yada eşinize evlilik yıl dönümü olarak bir tatil organizasyonu yapmak istiyorsunuz ve uygun taksitlerle geri ödeyebileceğinize de inanıyorsunuz hemen HSBC kredi için başvuruda bulunmanız yeterli.

Yada tüm bunları bireysel ihtiyaçlarınızın yanı sıra bir iş kurmak için istiyorsunuz. Kendinize güveniyor geleceğin iş kadınlarından olmaksa arzunuz hiç vakit kaybetmeden size uygun ödeme planları ile HSBC ye başvuruda bulunun.

ihtiyac_kredisi

Kredi çekmek için HSBC bankasının ev hanımlarına kredi şartları vardır. Bunlar öncelikle üzerinizde bulunan mal varlığı olması gerekmekte. Bu olası bir durumda bankanın kendini güvenceye alma biçimidir. Eğer yoksa üzerinize bir mal varlığı size ait elektrik veya telefon faturasının bulunmasının yanı sıra kredi notu yüksek bir kefilde size eşlik etmeli. Size eşlik edecek olan kefilinizin geçikmiş borcu olmaması gerekiyor. Kendi ödemelerini düzenli yapıyor olması şart. Bu koşulları yerine getiriyorsanız https://bireysel.hsbc.com.tr/TUR/transactions/IAPPLY_01.asp?strRef=krihtiyac&wt.ac=HBTR_kr_ihtiyac&StrRefererUrl=  internet adresinden onlıne olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Ki bizim önerimiz söz konusu kefil durumu yaşandığında direk size en yakın HSBC şubesine gitmek. Hem hangi fırsatlardan yararlanabileceğinizi ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz hem de size uygun bir ödeme planını banka yetkililerince hazırlayabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi bu yazımızda sizlerle HSBC bankası ev hanımlarına kredi şartlarından ve başvuru alanlarından bahsettik. Konu hakkında herhangi bir sorunuz var ise aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan Finansbank Ev Hanımlarına Kredi başlıklı makalemizde "ev hanımlarına en uygun kredi, Finansbank ev hanımlarına kredi ve finansbank girişimci kadınlar kampanyası" hakkında bilgiler verilmektedir.