Halk Bankası Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda seçeneklerinden bahsedeceğiz. Halk bankası ev hanımlarına krediyi hangi şartlardan verdiğine ilişkin bilgileri sizinle paylaşacağız.

Krediye ihtiyacınız mı var? Bir sürü bankanın içinden hangi bankayı seçeceğinizi bilmiyor karar veremiyorsanız Halk bankasının bireysel krediler kampanyasından yararlanmanızı öneriyoruz. İsterseniz evinizi yenileyin,isterseniz çocuklarınızın eğitimi için harcayın veya dilediğiniz tatili bu sene yapmak için kullanın.

Halkbankası Ev Hanımlarına Kredi

Halkbank Ev Hanımlarına Kredi

Evet tahmin ettiğiniz kadar zor değil halk bankasından kredi kullanmak. Şimdi size halk bankasının ev hanımları için kredi kampanyalarından bahsedeceğiz.

İhtiyaç kredisi kampanyasında 10.000 TL ye kadar kredi çekme imkanınız bulunuyor. 36 aya varan vade imkanları sayesinde ödeme de sıkıntı yaşamıyorsunuz. https://www.halkbank.com.tr/channels/1.asp?id=157 adresinden başvuruda bulunabileceğiniz gibi dilerseniz size en yakın halk bankası şubesine gidip bire bir başvuruda bulunabilirsiniz.

İkinci bireysel kampanyamız faiz indirimli ihtiyaç kredisi. Bu kredi kampanyasında 10.000 TL ye kadar kredi imkanından faydalanabildiğiniz gibi 36 aya varan vade imkanları ile ödeme kolaylığı sağlanmakta. İlk ay taksidi ise 2 ay erteleme imkanınız bulunmakta. Artan ve azalan taksit ödeme seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. https://www.halkbank.com.tr/channels/1.asp?id=2298 adresinden başvuruda bulunabileceğiniz gibi en yakın halk bankasına giderek bizzat bire bir başvuruda da bulunabilirsiniz.

logo

Gördüğünüz gibi hayallerinizi gerçekleştirmek, almak istediğiniz eşyaları evinize almak veya ihtiyacınızı karşılamak işte bu kadar kolay. Halk banktan bu kredileri çekebilmek için mutlaka üstünüze mal varlığı bulunmak zorunda. Üstünüze kayıtlı mal varlığı ister araba,ister ev,ister dükkan olsun mutlaka belgesini göstermek zorundasınız. Ayrıca gelir olarak kira bedeliniz var ise bu istediğiniz kredinin onaylanmasını kolaylaştıracaktır.

Bireysel konular için kredi çekmek değil de bir ev hanımı olarak iş kurmaksa hedefiniz planınız halk bankası sizin yanınızda sizin en yakın destekçiniz olmak için bekliyor. Kobi projelerine destek veren halk bankası girişimci kredileri adı altında birçok kampanya başlattı. Artık hayalleriniz gerçeğe dönüşebilir. Size en uygun kredi limiti ve ödeme seçeneklerini sunan halk bankasına başvuru yapmak için şubeye gitmeniz gerekmektedir.

bireysel_b2

Siz hayallerinizi ve isteklerinizi halk bankası ile paylaşın onlar sizi sarsmayacak en uygun taksit imkanları ile size ödeme planı hazırlasınlar.

Bu yazımızda Halk bankası ev hanımlarına kredi seçeneklerinden bahsettik. Hangi şartlarda bu kampanyalardan yararlanabileceğinize dair bilgileri paylaştık. Konu hakkında bize sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan Finansbank Ev Hanımlarına Kredi başlıklı makalemizde "ev hanımlarına en uygun kredi, Finansbank ev hanımlarına kredi ve finansbank girişimci kadınlar kampanyası" hakkında bilgiler verilmektedir.

Halk Bankası Ev Hanımlarına Kredi” üzerine bir düşünce

Yorumlar kapalı.