Finansbank Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda sizlerle imkanlarını anlatacağız. Finansbank ev hanımlarına hangi koşul ile kredi veriyor vadeleri neler gibi merak ettiğimiz tüm soruların cevaplarını size vermeye çalışacağım.

Finansbank ev hanımlarına kredi

Finansbank ev hanımlarına kredi

Ev hanımı hayallerini nasıl gerçekleştirebilir mi? Küçük bir iş kurmak isteyen ev hanımı nakit parayı nasıl temin edebilir? Birçok ev kadını hayallerini veya planlarını gerçek hayata çoğu zaman geçiremez. Her ne kadar kadının toplumumuzdaki yeri ve önemi büyüktür desek de iş maddi imkanlara gelince maalesef koca bir engel ortaya çıkar. Bu engeli desteksiz aşmakta çoğu zaman imkansızdır. Neden mi? Ev hanımlarına bankalar kredi vermediği için tabi ki.

Bir insanın hayalini gerçekleştirmek kendi imkanlarına bağlı değil ise çoğu zaman girilen boyunduruktan kurtulamazlar.

indir

Maddi olarak özgür bir kadın üretici bir kadındır. Maddi olarak özgürlük verilecek bir kadın ise yaratıcı ve üretken fikirleriyle hem kendisine hem topluma katkı sağlayan bir birey haline gelir. Üretken olabilen bir kadın diğer tüm ev hanımlarına en güzel örnektir.

Toplumumuzda çoğu zaman özellikle kadınlar için şöyle bir yanılgı vardır. ”Şimdiye kadar kimse yapmamış yapamamış demek ki  olmaz.” Yada ” bizim komşu denesin olmazsa bizde boşa uğraşmayız.” Gördüğünüz gibi ne kadar boş düşünceler ve cesaretsizlik yüzünden kazanılabilecek milyonlarca iş kadını-fikir-ekonomiye katkı bir çırpıda gerçekleşemeden yok oluyor.

Artık bu kadar çekimser durmanıza gerek kalmadı ev hanımları. Çünkü Finansbank ev hanımlarına kredi imkanını en uygun koşullarda sizlere sundu.

Bu krediyle ister kurduğunuz hayallerinizi gerçekleştirin isterseniz de iş kurun. İsterseniz çekeceğiniz bu krediyi çocuklarınızın eğitim masraflarında kullanın. İsterseniz bireysel bir ihtiyacımızı karşılayın veya tatile çıkın. Karar sizin.

kobiiŞimdi öncelikle kobi destekli projeden bahsedelim. Eğer bu krediyi iş kurmak için istiyorsanız kadın girişimci olduğunuzdan dolayı 36 aya varan vadelerle size istediğiniz miktardaki krediyi Finansbank karşılıyor. Eğer bir ev hanımı olarak projenizi kobi destekli ise 6 ay ödemeli 1.000.000 TL ye kadar en fazla 60 ay vadeli kredi çekebiliyorsunuz.

Finansbank ev hanımlarına krediyi çok geniş tutuyor. Çeşitli kampanyalarla birçok farklı ödemelerle ev hanımlarını mağdur etmiyor.

http://www.finansbank.com.tr/krediler/kobi/ihtiyaca-ozel-krediler.aspx linkinden kobi destekli kredi başvurularınızı yapabilirsiniz.

http://www.finansbank.com.tr/krediler/ihtiyac/default.aspx linkinden ise ev hanımları ihtiyaç kredisi kullanabilirler.

Gördüğünüz gibi Finansbank ev hanımlarına kredi olduğunda söz konusu, bir çok fırsatı size sunuyor. Tek yapmanız gereken ister onlıne olarak başvurun isterseniz size en yakın şubeye giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Siz nakiti nasıl bulurum diye düşünmeyi bırakın sizin düşünmeniz gereken sadece hayallerinizi gerçekleştirmeye nereden başlamanız gerektiği….

Bırakın tüm işlemleri Finansbank en hızlı şekilde sizin için halletsin. Siz hayallerinizi yaşamaya başlayın.

Gördüğünüz gibi bu yazımızda sizlerle Finansbank ev hanımlarına kredi imkanlarından bahsettik. Finansbank bu konuda diğer bankaların aksine hem hızlı hem de uygun koşullu imkanlar sunması ev hanımları için yeterince cazip olmalı. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan Denizbank Ev Hanımlarına Kredi başlıklı makalemizde "denizbank ev hanımlarına kredi, denizbank ev hanımlarına kredi veriyor mu ve denizbank gelir belgesiz kredi" hakkında bilgiler verilmektedir.