Finansbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Bu yazımızda sizlerle fırsatlarından bahsedeceğiz.

Finansbank ev hanımlarına kolaylık sağlamada rakip tanımıyor. Bir ev hanımının her türlü ihtiyacında anında finansbank yanında.  Bir ev hanımı olarak söz konusu alışveriş olduğunda kolaylık sağlayan nadir bankaların arasındadır finansbank.

Ev hanımlarının en sık yaşadığı sorundur istediği ürünü alamamak. Nakit biriktireceklerinde istedikleri ürünün tükenmesinden tutunda acil başka ihtiyaçların çıkmasıyla sürekli ertelenen hayalleri vardır. Sanılanın aksine ev hanımları alışveriş yaparken kendilerini kaybetmezler çünkü kendi bütçelerini de ailesinin bütçesini de en iyi bilen dengeleyen onlardır. Ev hanımları alışverişte fazla vakit geçirir çünkü hangisi hem ucuz hem kalitelidir hangi ihtiyaç indirime girmiştir bunları bilirler takip ederler ve alışverişleri bu yüzden uzun sürer.

Bunu bilen finansbank ev hanımlarına kredi kartı imkanını sundu. Üstelik bir çok özellikli kartlarla aynı fırsatlardan yararlanabiliyorsunuz da. Evet yanlış okumadınız finansbank ev hanımlarına kredi kartı imkanı veriyor. Öncelikle bunu size hangi şartlarda verdiğinden bahsedelim.

Öncelikle kocanızın gelir belgesi gerekmekte. Eşinizin kefil olduğu ve gelir belgesine göre limiti ayarlanan ve adınıza düzenlenen kredi kartlarından faydanalabilirsiniz. Eğer ölüm ayrılık gibi durumlarda kendinize ait bir kredi kartı istiyorsanız veya eşiniz çalışmıyor ise sizin üstünüze mal varlığınız bulunmalı. Eğer üstünüze ait mal varlığından bir ev var ise ve bu evden bir kira geliri elde ediyorsanız finansbank bunu sizin gelir belgeniz olarak kabul eder. İstediğiniz kredi kartı anında onaylanır.

Eğer yukarıdaki şartlara sahip değil iseniz mutlaka bir vadesiz hesabınız olmalı. Yüklü miktarda paranız var ise vadeli hesaba yatırarak da kredi kartına başvuruda bulunabilirsiniz. Daha düşük miktarda bir nakit paranız var ise vadesiz hesabınıza yatırıp iki adet otomatik ödeme talimatı vermelisiniz. Bu işlemlerden üç ay sonra kredi kartı başvurusu yapmalısınız böylece kredi kartı talebiniz onaylanacaktır. Bu üç ay boyunca hesaplarınızda herhangi bir aksilik olmamalı.

tüm bu şartlara sahip iseniz şimdi size kredi kartlarımızı tanıtalım. Finansbankın ev hanımlarına sunduğu kredi kartı seçeneklerine bir göz atalım.

internettenalisverisbant

Öncelikle Finansbankın banka kartından başlayalım. Bu banka kartından yapacağınız işlemler daha sonra istediğiniz kredi kartı almanıza kefil sayılacak işlemlerdir. ardFinans Nakit, hesabınızdaki para ile tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve alışverişlerinizde nakit para yerine kullanabileceğiniz bir banka kartıdır. Cardfinans Nakit kart sayesinde yaptığınız alışverişlerden parapuan kazanabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlere taksit imkanı da sunan bu kartta diğer bankalara ait ATM lerden de paranızı çekebilirsiniz. En acil anlarda finansbank ATM veya şubesini aramaya gerek kalmayacak.  https://www.cardfinans.com.tr/cardfinans-ile-tanisin/hizli-kart-basvurusu.aspx?ref=WEB_finansbank adresinden cardfinans Nakit kart başvurunda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda en yakın finansbank şubesine giderek bizzat bir hesap açtırıp gerekli başvuruları yapmanızı tavsiye ederiz. Böylece kredi kartınızın limitini sizin ayarlama ihtimaliniz olacaktır.

Finansbank ev hanımlarına kredi kartı seçeneğindeki ikinci kartımız CARDFİNANS.

Taksit seçeneği olmayan mağazalarda bile taksitlendirme imkanına sahip olabilirsiniz. Yaptığınız harcamalardan kazanacağınız parapuanlar ile dilediğiniz havayolu şirketinden bedava uçak bileti satın alabilirsiniz. Nakite ihtiyacınız olduğu anda taksitli nakit avans seçeneğinden yararlanabileceğiniz bu kartta asgari ödeme tutarınızı ödedikten sonra geriye kalan borcunuzu yeniden taksitlendirebilirsiniz.

http://www.cardfinans.com.tr/cardfinans-ile-tanisin/hizli-kart-basvurusu.aspx adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Üçüncü ve son seçeneğimiz ise Fix Card. Bu kartta kart bedeli yok aynı zamanda hem banka kartı hem de kredi kartının özelliklerini tek kartta toplanmış. Böylece her işleminizi tek bir kart üzerinden yapabilirsiniz. Temassız özellik sayesinde 50 TL nin altındaki alışverişlerde  kartınızı okuyucuya yaklaştırarak anında gerçekleştirebilirsiniz. http://www.fixcard.com.tr/?ref=WEB_finansbank adresinden onlıne başvuruda bulunabileceğiniz gibi size en yakın finansbank şubesine giderek de başvuruda bulunabilirsiniz.

fix-card-view

Bu yazımızda Finansbank kart seçeneklerinden bahsettik. Bir ev hanımı olarak Finansbank kredi kartlarına nasıl sahip olabileceğinize dair bilgi paylaşımında bulunduk. Konu hakkında bize sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan Fibabanka Ev hanımlarına Kredi Kartı başlıklı makalemizde "ev hanımlarına fibabanka kredi kartı veriyor mu, fiba banka ev hanımlarına kredi kartı ve fibabanka ev hanımlarına kredi kartı" hakkında bilgiler verilmektedir.