Fibabanka Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda imkanlarından ve başvuru yöntemlerinden bahsedeceğiz. Hangi şartlarda ev hanımları kredi alabiliyor gibi soruların yanıtlarını sizinle Maddi imkanı yetersiz olduğu için birçok ev hanımı hayallerine veda ediyor. İster sadece evini yenilemek veya mutfağını yaptırmak ister küçük bir iş yeri açmak. Birçok ev hanımı için asla gerçekleşemeyecek hayaller arasındadır.

fiba

Neden mi? Çünkü bankalar ev hanımlarına asla kredi vermezler. Hayallerini yıllarca bekleyip para biriktirip gerçekleştirebilirler veya hayallerini gerçekleştirecek bir insanın gelmesini beklerler idi. Artık ev hanımlarına kredi söz konusu olduğunda idi gibi geçmiş zamanlı b kipler kullanılmalı. Çünkü fibabanka ev hanımlarına kredi imkanını sundu.

Sizin hayallerinizi gerçekleştirmek artık Fibabanka’nın görevi. Siz isteyin fibabank gerçekleştirsin. Üstelik sizi evraklarla hiç uğraştırmasın. Hızlı yanıt sistemiyle başvurduğunuz kredi hakkında hemen onay verilip verilmediğini öğrenebilirsiniz.

10.000 TL ye kadar kefilsiz evraksız kredi başvurusu yapabilirsiniz. Evet yanlış okumadınız. 10.000 TL ile evinizde istediğiniz küçük çaplı bir değişim yapabilir isterseniz bu miktar ile küçük bir iş yeri bile açabilirsiniz.

Kefilsiz uygun vade ve ödeme seçenekleri ile sabit faizli ödeme planı oluşturabilir ve kredi onayını bir gün içinde alabilirsiniz.

https://www.fibabanka.com.tr/KrediBasvuru/Default.aspx?U=01 adresinden onlıne başvuru yapma imkanınız bulunmakta. Dilerseniz en yakın Fibabanka şubesine giderek ödeme planınızı kendinize uygun şartlarda oluşturabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi Fibabanka ev hanımlarına kredi imkanını size çok güzel bir fırsatla sunuyor.

Peki bu 10.000 TL ye kadar olan krediyi nasıl çekebilirsiniz? Bankanın şartları nelerdir? İşte bu diğer bankalardan ayıran en önemli özelliği. Sadece kredi notunuzun yüksek olması gerekmekte. Sizden kefil istemiyor yada üstünüze herhangi bir mal varlığı talep etmeyen bu banka sadece kredi notunuza güvenerek size kredi imkanını sunuyor.

Yani daha önce kredi çekmiş iseniz mutlaka düzenli bir şekilde geri ödemesini yapmış olmanız gerekmekte. Yok eğer bir kredi çekmemiş iseniz mutlaka kredi kartınızın olması gerekmekte. Kredi kartınızın en azından asgarisini düzenli yatırıyor olmanız şart. Eğer kredi kartınız da yok ise mutlaka önce bir kredi kartı edinin. Son 3 veya 6 aylık dökümlere bakıldığından asgari ödemelerinizi düzenli yapın. Böylece kredi notunuz yükselecektir.

fibab

Kredi notunuzun yüksek olduğu anda Fibabanka’dan ev hanımlarına kredi kampanyasından dilediğiniz kredi miktarını 10.000 TL yi aşmamak kaydı ile sahip olabilirsiniz. Sizi diğer hiçbir evrakla uğraştırmayan ve başvurulara en hızlı yanıt veren bankalar arasında yer alan Fibabanka sayesinde hayallerinizi kurduğunuz her şeyi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. En güzel kısım ise kimseye muhtaç olmamak. Kefil arama derdine son veren bu kampanya, sizin bir başkasına muhtaç olmanızı da engelliyor.

Ev hanımları eğer iyi bir gelecek yada hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız fibabanka’nın  kredi imkanlarından mutlaka yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Bu yazımızda Fibabanka’nın başlatmış olduğu ev hanımlarına kredi fırsatlarından bahsettik. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza iletebilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan Denizbank Ev Hanımlarına Kredi başlıklı makalemizde "denizbank ev hanımlarına kredi, denizbank ev hanımlarına kredi veriyor mu ve denizbank gelir belgesiz kredi" hakkında bilgiler verilmektedir.