Fibabanka Ev hanımlarına Kredi Kartı

Bu yazımızda sizlerle fibabanka’nın ev hanımlarına kredi kartı seçeneklerinden bahsedeceğiz.

images

Bir ev hanımı olarak alışverişlerde yaşanan en büyük sıkıntı maalesef ki nakit sıkıntısıdır. Bunu bir çok ev hanımı istinasız yaşamaktadır. Özellikle yüksek fiyata sahip ürünleri ya alırken bütçemizi fazlasıyla zorlarız ve sıkışırız yada sürekli erteleriz. Sebebi üstümüzde o kadar nakit paranın bulunmayışıdır.

Bir ev hanımının en çok yaşadığı sıkıntı nakit para dersek aslında biraz haksızlık etmiş oluruz. Bir ev hanımı evin tüm ihtiyaçlarını karşıladığı gibi aynı zamanda istediği hayal ettiği ürünleri de bir şekilde almasını başaracak kadar zekidir. Ve bu hayal ettiği şeyleri alma sırasında da aile fertlerini ekonomik anlamda kesinlikle dara düşürmeyecek şekilde bir ayarlama yapar.

Peki böylesine özverili bir ev hanımının hayallerini gerçekleştirmek aslında çok kolay ve basit ise. İşte seçeneklerini ortaya koyarak bir çok ev hanımının rüyalarını gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor.

Acil nakit ihtiyacınızda da rahatlıkla kullanabileceğiniz bu kredi kartları sayesinde hem aileniz hem siz istediğiniz her şeye bütçenizi zorlamadan kavuşabilirsiniz.

Mutfak ihtiyaçlarınızdan okul masraflarına mobilyalarınızdan beyaz eşyalarınıza veya seyahat biletlerinize kadar birçok harcamayı taksitlendirebilirsiniz. Taksitlendirdiğiniz an da hem bütçenizi sarsmaz hem de belkide yıllarca gerçekleştiremediğiniz tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı kullanımı çok önemli olduğu için Fibabanka size birçok kart seçeneği sunmakta.  Ücretsiz fibabanka kredi kartınızın bir özelliği de yıllık kart ücreti alınmamakta. Ücretsiz Fibabank kredi kartında nakit çekim ayrıca alışveriş taksitlendirme seçenekleride mevcuttur.  https://internetsubesi.fibabanka.com.tr/WEBUtils/default.aspx adresinden internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

İkinci kart seçeneği ise Fibabanka Bonus klasik kredi kartıdır. Bu karta bol taksitli ve bonus seneği bulunmakta. Yapmış olduğunuz alışverişlerden bonuslar kazanabilir bu bonusları biriktirip para harcamadan da alışveriş yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. https://internetsubesi.fibabanka.com.tr/WEBUtils/default.aspx adresinden onlıne başvuruda bulunabileceğiniz gibi dilerseniz size en yakın Fibabanka şubesine giderek de başvuruda bulunabilirsiniz.

Şimdi sıra gelelim bu kredi kartlarını bir ev hanımı olarak nasıl almanız gerektiğine. Öncelikle Fİbabanka ev hanımlarına kredi kartında kolaylık sağlamakta. Örneğin eşinizin üstünden ek kart çıkartarak dilediğinizce alışveriş yapabilirsiniz. Lakin siz bu kategoride yer almayabilirsiniz. Eşinize bağlı olmamak veya ayrılma gibi durumlardan kaynaklanan nedenlerle kredi kartınız size ait olması gerekiyorsa öncelikle üzerinize bir mal varlığı olmak zorunda. Eğer kira bedeliniz var ise size gelen Fibabanka bunu sizin geliriniz olarak belirleyip düzenli gelirinizin olduğunu varsayar. Buda istediğiniz kredi kartının hemen onaylanması anlamına gelmektedir.

fib

Eğer böyle bir imkanınız yok ise o zaman mutlaka Fibabanka da vadeli veya vadesiz bir hesabınızın olması şart. Böyle bir hesabınız var ise bu hesaplardan otomatik ödeme talimatı vermelisiniz. Bu şartları yerine getirdiğiniz andan 3 ay sonra istediğiniz kredi kartını rahatlıkla alabilirsiniz.

Bu yazımızda Fibabanka ev hanımlarına kredi kartı seçeneklerinden bahsettik. bir ev hanımı olarak Fibabanktan kredi kartı almanın şartlarından bahsettik. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize sorularınızı iletebilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı başlıklı makalemizde "denizbak ev hanımlarına kredi kartı, ev hanımına bonus kart kredi kartı ve ev hanımına kiler kart" hakkında bilgiler verilmektedir.