Kategori arşivi: Ev Hanımlarına Kredi

Ev hanımlarına kredi sağlanması konusunda, her türlü detaylı yazı ve analizleri, bankaların ev hanımlarına kredi sağlanması için başvuru koşulları ve faiz oranlarını inceleyebilirsiniz.

VakıfBank Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda Vakıfbank ev hanımlarına kredi kampanyalarından ve krediden yararlanmak için gerekli şartlardan bahsedeceğiz.

Vakifbank Ev Hanımlarına Kredi

Vakifbank Ev Hanımlarına Kredi

Bir ev hanımı olarak acil nakite ihtiyacınız olduğu bir anda ne yaparsınız? Evet tanıdık bir dostunuzdan borç istemenin dışında….  Bir çok ev hanımının yaşadığı o çaresizlik duygusunu siz yaşamak istemiyorsanız, ihtiyaçlarınızı ve planlarınızı erteleme taraftarı değil isenize vakit kaybetmeden Vakıfbank ev hanımlarına kredi kampanyalarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Düzenli bir gelirleri olmadığı için kredi almada en çok onlar zorluk yaşayan ev hanımları artık bu kabustan kurtuldu. Kimilerinin evleri kendinin olsa bile bankalar sigortası gözükmediği veya gelir belgesi olmadığı için kredi vermezlerdi. Üstünde mal varlığı bulunmasına rağmen birçok ev hanımı kredi almada zorluklar yaşamıştı. Artık bu sorun çözüldü ve Vakıfbank ev hanımlarına kredi imkanı sundu.

gold-musterilerine-ozel-taksitli-ihtiyac-kredisi-822_m

Evet artık planlarınıza ve hayallerinize Vakıfbankı da dahil etmeniz gerekiyor. Her türlü nakit ihtiyacınız da sizi bir sürü evrak işlemleri ile boğuşturmadan kredi imkanı veriyor. Şimdi Vakıfbankın şartlarından bahsedelim.

Birkez mutlaka bir kefil isteniyor bu da yüksek kredi notuna sahip olması gerekiyor. Yani kefil olacak kişi daha önce kredi çekmiş ve gününü geçirmeden düzenli bir ödeme yapmış olması şart. Veya kredi kartının düzenli ödemelerinden de kontrol ediliyor. Bunun dışında mevduat hesabınızın olduğu bankalardan kredi çekmek isterseniz size kolaylık yapma ihtimalleri vardır.

Üstünüze mal varlığı olması lazım. Mesela araba,ev veya dükkan gibi. Hatta eğer bu gibi mal varlığınızdan kira alıyorsanız bankalar bunu düzenli gelir yerine sayıyor. Bu gibi durumlarda kredi alma ihtimaliniz yükseldiği gibi çekmek istediğiniz tutarı da yukarı çıkartabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi eskiden bu şartlar altında kredi almanız imkansızdı. Ama artık bu fırsatı Vakıfbank size sunuyor. Şimdi vakıfbankın kredi kampanyalarından bahsedelim.

kobilere-yaz-kredisi-838_m

Vakıfbanktan ev hanımlarının da kullanabileceği yaz kredisi kampanyası var. 50.000 TL ye kadar 36 ay vade imkanları ile size sunulan bu fırsatı YAZ boşluk bırakıp T.C. kimlik nonuzu yazarak 5724 E kısa mesaj atarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun dışında mutlaka size en yakın vakıfbank şubesine gitmeniz gerekmektedir.

Ayrıca vakıfbank Kosgeb ve kobi ile işbirliği içinde. Kosgeb tarafından onaylanan tüm projelerinize kredi veriyor. İş kurmak için bir krediye ihtiyacınız var ise eğer en yakın vakıfbank şubesine gitmenizi öneriyoruz. Size uygun ödeme planı oluşturmak ve ne kadar krediye ihtiyacınız olduğunu belirlemek için mutlaka şubeye gidip bire bir yüz yüze bir görüşme yapmanız gerekmektedir.

Bu yazımızda Vakıfbank ev hanımlarına kredi imkanlarından ve şartlarından bahsettik. Kosgeb ve kobi destekli projelerde nasıl kredi kullanabileceğinize dair bilgiler paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize yazarak iletebilirsiniz.

Finansbank Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda sizlerle finansbank ev hanımlarına kredi imkanlarını anlatacağız. Finansbank ev hanımlarına hangi koşul ile kredi veriyor vadeleri neler gibi merak ettiğimiz tüm soruların cevaplarını size vermeye çalışacağım.

Finansbank ev hanımlarına kredi

Finansbank ev hanımlarına kredi

Ev hanımı hayallerini nasıl gerçekleştirebilir mi? Küçük bir iş kurmak isteyen ev hanımı nakit parayı nasıl temin edebilir? Birçok ev kadını hayallerini veya planlarını gerçek hayata çoğu zaman geçiremez. Her ne kadar kadının toplumumuzdaki yeri ve önemi büyüktür desek de iş maddi imkanlara gelince maalesef koca bir engel ortaya çıkar. Bu engeli desteksiz aşmakta çoğu zaman imkansızdır. Neden mi? Ev hanımlarına bankalar kredi vermediği için tabi ki.

Bir insanın hayalini gerçekleştirmek kendi imkanlarına bağlı değil ise çoğu zaman girilen boyunduruktan kurtulamazlar.

indir

Maddi olarak özgür bir kadın üretici bir kadındır. Maddi olarak özgürlük verilecek bir kadın ise yaratıcı ve üretken fikirleriyle hem kendisine hem topluma katkı sağlayan bir birey haline gelir. Üretken olabilen bir kadın diğer tüm ev hanımlarına en güzel örnektir.

Toplumumuzda çoğu zaman özellikle kadınlar için şöyle bir yanılgı vardır. ”Şimdiye kadar kimse yapmamış yapamamış demek ki  olmaz.” Yada ” bizim komşu denesin olmazsa bizde boşa uğraşmayız.” Gördüğünüz gibi ne kadar boş düşünceler ve cesaretsizlik yüzünden kazanılabilecek milyonlarca iş kadını-fikir-ekonomiye katkı bir çırpıda gerçekleşemeden yok oluyor.

Artık bu kadar çekimser durmanıza gerek kalmadı ev hanımları. Çünkü Finansbank ev hanımlarına kredi imkanını en uygun koşullarda sizlere sundu.

Bu krediyle ister kurduğunuz hayallerinizi gerçekleştirin isterseniz de iş kurun. İsterseniz çekeceğiniz bu krediyi çocuklarınızın eğitim masraflarında kullanın. İsterseniz bireysel bir ihtiyacımızı karşılayın veya tatile çıkın. Karar sizin.

kobiiŞimdi öncelikle kobi destekli projeden bahsedelim. Eğer bu krediyi iş kurmak için istiyorsanız kadın girişimci olduğunuzdan dolayı 36 aya varan vadelerle size istediğiniz miktardaki krediyi Finansbank karşılıyor. Eğer bir ev hanımı olarak projenizi kobi destekli ise 6 ay ödemeli 1.000.000 TL ye kadar en fazla 60 ay vadeli kredi çekebiliyorsunuz.

Finansbank ev hanımlarına krediyi çok geniş tutuyor. Çeşitli kampanyalarla birçok farklı ödemelerle ev hanımlarını mağdur etmiyor.

http://www.finansbank.com.tr/krediler/kobi/ihtiyaca-ozel-krediler.aspx linkinden kobi destekli kredi başvurularınızı yapabilirsiniz.

http://www.finansbank.com.tr/krediler/ihtiyac/default.aspx linkinden ise ev hanımları ihtiyaç kredisi kullanabilirler.

Gördüğünüz gibi Finansbank ev hanımlarına kredi olduğunda söz konusu, bir çok fırsatı size sunuyor. Tek yapmanız gereken ister onlıne olarak başvurun isterseniz size en yakın şubeye giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Siz nakiti nasıl bulurum diye düşünmeyi bırakın sizin düşünmeniz gereken sadece hayallerinizi gerçekleştirmeye nereden başlamanız gerektiği….

Bırakın tüm işlemleri Finansbank en hızlı şekilde sizin için halletsin. Siz hayallerinizi yaşamaya başlayın.

Gördüğünüz gibi bu yazımızda sizlerle Finansbank ev hanımlarına kredi imkanlarından bahsettik. Finansbank bu konuda diğer bankaların aksine hem hızlı hem de uygun koşullu imkanlar sunması ev hanımları için yeterince cazip olmalı. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Halk Bankası Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda Halk bankası ev hanımlarına kredi seçeneklerinden bahsedeceğiz. Halk bankası ev hanımlarına krediyi hangi şartlardan verdiğine ilişkin bilgileri sizinle paylaşacağız.

Krediye ihtiyacınız mı var? Bir sürü bankanın içinden hangi bankayı seçeceğinizi bilmiyor karar veremiyorsanız Halk bankasının bireysel krediler kampanyasından yararlanmanızı öneriyoruz. İsterseniz evinizi yenileyin,isterseniz çocuklarınızın eğitimi için harcayın veya dilediğiniz tatili bu sene yapmak için kullanın.

Halkbankası Ev Hanımlarına Kredi

Halkbank Ev Hanımlarına Kredi

Evet tahmin ettiğiniz kadar zor değil halk bankasından kredi kullanmak. Şimdi size halk bankasının ev hanımları için kredi kampanyalarından bahsedeceğiz.

İhtiyaç kredisi kampanyasında 10.000 TL ye kadar kredi çekme imkanınız bulunuyor. 36 aya varan vade imkanları sayesinde ödeme de sıkıntı yaşamıyorsunuz. https://www.halkbank.com.tr/channels/1.asp?id=157 adresinden başvuruda bulunabileceğiniz gibi dilerseniz size en yakın halk bankası şubesine gidip bire bir başvuruda bulunabilirsiniz.

İkinci bireysel kampanyamız faiz indirimli ihtiyaç kredisi. Bu kredi kampanyasında 10.000 TL ye kadar kredi imkanından faydalanabildiğiniz gibi 36 aya varan vade imkanları ile ödeme kolaylığı sağlanmakta. İlk ay taksidi ise 2 ay erteleme imkanınız bulunmakta. Artan ve azalan taksit ödeme seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. https://www.halkbank.com.tr/channels/1.asp?id=2298 adresinden başvuruda bulunabileceğiniz gibi en yakın halk bankasına giderek bizzat bire bir başvuruda da bulunabilirsiniz.

logo

Gördüğünüz gibi hayallerinizi gerçekleştirmek, almak istediğiniz eşyaları evinize almak veya ihtiyacınızı karşılamak işte bu kadar kolay. Halk banktan bu kredileri çekebilmek için mutlaka üstünüze mal varlığı bulunmak zorunda. Üstünüze kayıtlı mal varlığı ister araba,ister ev,ister dükkan olsun mutlaka belgesini göstermek zorundasınız. Ayrıca gelir olarak kira bedeliniz var ise bu istediğiniz kredinin onaylanmasını kolaylaştıracaktır.

Bireysel konular için kredi çekmek değil de bir ev hanımı olarak iş kurmaksa hedefiniz planınız halk bankası sizin yanınızda sizin en yakın destekçiniz olmak için bekliyor. Kobi projelerine destek veren halk bankası girişimci kredileri adı altında birçok kampanya başlattı. Artık hayalleriniz gerçeğe dönüşebilir. Size en uygun kredi limiti ve ödeme seçeneklerini sunan halk bankasına başvuru yapmak için şubeye gitmeniz gerekmektedir.

bireysel_b2

Siz hayallerinizi ve isteklerinizi halk bankası ile paylaşın onlar sizi sarsmayacak en uygun taksit imkanları ile size ödeme planı hazırlasınlar.

Bu yazımızda Halk bankası ev hanımlarına kredi seçeneklerinden bahsettik. Hangi şartlarda bu kampanyalardan yararlanabileceğinize dair bilgileri paylaştık. Konu hakkında bize sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Şekerbank Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda Şekerbank ev hanımlarına kredi imkanlarından bahsedeceğiz. Şekerbank kredi verme koşullarını sizinle paylaşacağız.

Ev hanımları geleceğin iş verenleri olmak üzere. Evet yanlış okumadınız ikinci sınıf vatandaş konumunda kalan ev hanımlarına özgürlüklerini ilan etmeleri için çok büyük bir fırsat verildi. Ev hanımlarına kredi imkanını şekerbank da destekledi ve hayallerinizi gerçekleştirmeniz için size kolaylık sağladı.

Şekerbank ev hanımlarına kredi

Şekerbank ev hanımlarına kredi

Bir düşünsenize yıllardır gerçekleştiremediğiniz hayalleriniz artık bir internet bir sms kadar size yakın. Bir ev hanımı olarak iş kurma yetkisi ve maddi olarak imkan şekerbank tarafından size sağlanacak. Yüksek faizler yerine %0,97 faizle geri ödeme yapabiliyorsunuz.

Birçok banka maalesef söz konusu ev kadınlarına kredi olduğunda ya faizi yüksek  yada vadesi düşük kredi çekme imkanları tanınırken Şekerbank bu ezberi bozdu.

logo

İsterseniz ihtiyaç kredisi kapsamında başvuruda bulunabileceğiniz kredi kampanyaları, dilerseniz iş kurma amaçlı fırsat kampanyaları… Tercih sizin.

Tek yapmanız gereken bu nakit ile ne yapmak istediğiniz. İster tatilinize harcayın ister çocuklarınızın okul masraflarını bir çırpıda karşılayın dilerseniz istediğiniz araba için değerlendirin. Yada kimsenin ihtimal bile vermediği iş kadınlığınıza Şekerbank desteği ile başlayın.

İhtiyaç kredisi kapsamında bir başvuruda bulunmak istiyorsanız bunun birçok çeşidi var. Şimdi size bunlardan biraz bahsedelim.

Öncelikle internet üzerinden başvuruda bulunmak istiyorsanız http://www.sekerbank.com.tr/krediBasvuru.jsp linke tıklayıp sizden istenilen sorulara cevap vererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 444 78 78 çağrı merkezini arayarak şekerbank kredi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Diğer bankaların aksine ATM lerimizden de kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.KREDI yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik nosu ile tüm operatörlerden yalnızca 1953 ‘ e kısa mesaj atarak ne kadar kredi kullanabileceğinizi de öğrenebilirsiniz. Lakin bu yöntemler genellikle belli bir kotaya sahip olduğunuz anda onaylanacak kredi başvuru biçimleridir. Bu yüzden biz direk size en yakın Şekerbank şubesine gitmenizi öneriyoruz. Yüz yüze yapılacak olan bu görüşmede kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz gibi ödemelerde sıkıntı yaşamamak adına size uygun ödeme planı da oluşturma imkanınız olacaktır.

kadinlara-ozel-sekerbank-ihtiyac-kredileri-620x300

Fakat siz bireysel ihtiyaç kredisi değil de iş kurmak için kredi başvurusu yapacaksanız eğer öncelikle Benim desteğim adlı kampanyadan yararlanmanız gerekmektedir. Bu kampanya da hesap işletim ücreti talep edilmiyor. Bankada vadeli mevduat hesabı bulunan ev hanımlarının ev ekonomisi paketinden yararlanabiliyor. Bu kredi kendi emeğiyle aile bütçesine katkı sağlamak isteyen sigortası olmayan ev hanımlarını kapsıyor. 1.500 TL ye kadar kadar kredi imkanı veren %0,97 faizle 12 aya varan vadelerle geri ödemesini yapabilirsiniz. http://www.sekerbank.com.tr/krediBasvuru.jsp adresinden onlıne başvuruda bulunabileceğiniz gibi en yakın şekerbank şubesine gidip kredi işinizi hızlandırabilirsiniz.

Yine belirttiğimiz gibi size en yakın şubeye gitmeniz demek  geri ödemelerde sorun yaşamamak adına bire bir görüşme yapmanız anlamına gelmektedir. Bu yüzden size en yakın şubeye gitmenizi tavsiye ediyoruz.

Peki bu kredilerden nasıl yararlanabiliyorsunuz? Öncelikle mutlaka üstünüze bir mal varlığı bulunmak zorunda. İster ev ister araba isterse dükkan olsun bu mal varlığı sizin geliriniz gerine geçecektir.  Şekerbank ev hanımlarına kredisinden yararlanmak için bu özelliklere sahip değilseniz mutlaka kredi notu yüksek bir kefile ihtiyacınız vardır. Bu kefilin borçlarına ilişkin düzenli ödemeleri olması gerekmekte kredi kartlarının en azından asgari tutarını vaktinde yatırmış olması gerekmektedir. Bu şartlara sahipseniz Şekerbank ev hanımlarına kredi desteğinden sizde yararlanabilirsiniz.

Bu yazımızda Şekerbank ev hanımlarına kredi imkanlarından bahsettik. İster bireysel amaçlı ister iş kurma amaçlı kredilere nasıl sahip olabileceğinize dair bilgileri paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda Denizbank ev hanımlarına kredi başvurusu hakkında detaylı bilgilendirmeyi sizinle paylaşacağız.

Denizbank her daim fırsatlarla kullanıcılarını mutlu etmeyi başardı. En son ki ve en önemli hamlesi ev hanımlarına kredi hakkındaydı.

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi

Birçok banka tarafından yok sayılan ev hanımlarına kredi fırsatını denizbank sundu. Ev hanımları söz konusu olduğunda prosedürlerle olsun kredi limitleri hakkında olsun birçok sorun yaşanmaktaydı. Bir ev hanımı üstünde mal varlığı olsa dahi kredi çekemezdi çünkü düzenli bir gelir isteyen bankalara göre üstündeki mal varlığı yetersizdi. Birçok zor durumla karşılaşan ev hanımları kısaca bize kredi vermiyorlar diyecek kadar zorluklar yaşamışlardı.

Artık durum değişti. Bir ev hanımı ister bireysel ihtiyaçlarını karşılamak üzere kredi talebinden başvursun isterse küçük ölçekli bir iş yeri açmak için yatırım amaçlı bu krediyi talep etsin. Her iki türlüde denizbank ev hanımlarına kredi onayını verdi.

Artık günlerce kredi beklemek yok. Artık az bir krediyi yüksek faizlerle ödemek yok. Vade sıkıntısı yaşamak yok. Denizbank tüm bu tüketiciyi yıldıran seçenekleri kredi talebinde bulunanlardan uzaklaştır.

Evet yanlış duymadınız düşük vaizlerle ve istenilen vade imkanlarıyla bir ev hanımı olarak kredi alabiliyorsunuz. Ailenin en temel taşını oluşturan ev hanımları artık hayallerini özgürce gerçekleştirebilecekler.

denizbank

Eğer kredi notunuz yüksek ise sizden cüzdanınızdan başka hiç bir şey istemiyor Denizbank. Sadece nüfus cüzdanınızla uygun vadeli ödeme koşullarıyla talep ettiğiniz krediye bir çırpıda kavuşabiliyorsunuz.

Kredi notunuzun yüksek olması için zamanında kredi kullanmış ve bu kredileri düzenli ödemeniz gerekmekte. Yok eğer daha önce hiç kredi kullanmadıysanız bu işlem kredi kartınız için geçerli oluyor. Kredi kartınızın ödemelerini düzenli yaptığınız müddetçe kredi notunuz düşük olmaz. Böylece kredi notunuz yüzünden ret cevabı da almamış olursunuz. Eğer bunlar yeterli değil ise üstünüze bir mal varlığının olduğunu gösteren bir belge gerekmektedir. Bu dükkan ev veya araba olabilir. Bu da size uymuyorsa kredi notu yüksek bir kefil bulmanız şart. Bunların dışında denizbankın size sunduğu fırsatlarda var. Otomatik ödeme talimatı verdiğiniz zaman çekilen kredi de faiz oranları çok düşük tutuluyor. Bunların dışında bir banka hesabınızın olması ve düzenli bir miktar paranın yatırılması da Denizbank ev hanımlarına kredi kampanyasından yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

http://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/paketler/ev-hanimi-paketi.aspx adresinden ev hanımlarına özel kredi başvurusunda bulunabileceğiniz gibi dilerseniz en yakın Denizbank şubesine gidebilir kendinize uygun faiz oranları ve vade imkanlarıyla bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.

denizbankk

Bu yazımızda Denizbank ev hanımlarına kredi imkanlarından bahsettik. Hangi şartlarda denizbankın ev hanımları kampanyalarından faydalanabileceğinizi anlattık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize sorularınızı iletebilirsiniz.

Garanti Bankası Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda sizlerle Garanti bankası ev hanımlarına kredi kampanyalarından bahsedeceğiz. Hangi şartlarda bu kredilerden faydalanabileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz.

Söz konusu ev hanımlarına kredi olduğunda diğer bankaların aksine Garanti bankası bir sürü kampanya ile sizleri memnun etmekte. Şimdi bu kampanyalardan size tek tek bahsedelim.

İlk başta siz ev hanımları için en cazip sayılabilecek kredilerin başında gelen Altın Teminatlı kredi. Bu kredi fırsatı sizin tüm bireysel ihtiyaçlarınızı karşılayacak aynı zamanda sizi bekleme veya rededilme olasılığından da uzak tutacak kredidir. Bir ev hanımı olarak sayılamayacak kadar ihtiyacınızı  tek bir kampanya sayesinde hiç zorlanmadan kredi çekerek halledebilirsiniz. Bu altın teminatlı kredi kampanyasında mutlaka altınlarınız olmak zorunda. Zor durum için ayırmış olduğunuz altınlarınızı hiç bozdurmadan sadece teminat göstererek kredi çekebiliyorsunuz. Bu kampanyanın sloganı ise ” Krediniz kesin olarak onaylanır.”

30.000 TL ye kadar kredi çekme imkanınız var ve ayrıca 36 ay vadeli ödeme seçeneği de bulunuyor. Dilerseniz şubeye giderek dilerseniz http://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/guncel_kampanyalar/altin_teminatli_kredi.page adresinden onlıne başvuruda bulunabilirsiniz.

Bireysel krediler başlığı altındaki ikinci kampanya ise ilk kredim. İlk kez kredi kullanacak ev hanımlarına hitap eden bu kredide 100.000 TL ye kadar kredi çekme imkanı ayrıca 36 ay vadeli ödeme seçeneği bulunmakta. Tek istenilen belge ise nüfus cüzdanınız. Yani bankalara hiç borcunuz olmaması lazım ayrıca kredi kartınız var ise en azından asgari ödemelerini düzenli yatırmış olmalısınız. İlk kredim onlıne başvuru için http://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/guncel_kampanyalar/ilk_kredim.page linkini tıklamanız yeterli.

Ve bireysel ihtiyaç kredilerinden son oaln Bedavalı kredi.  indirimli faizlere ilave olarak kullandıkları kredi miktarının %20’si kadar %0 faizli, tahsis ücretsiz kredi imkanını Garanti size sunuyor. 50.000 TL ye varan kredilerle 36 ay vade seçenekleri ile hizmetinizde olan bu krediyi almak için mutlaka üstünüze ait bir mal varlığı bulunmak zorunda. Eğer kira alıyorsanız kira bedelini göstermek zorundasınız. http://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/guncel_kampanyalar/bedavali_kredi.page linkine tıklayarak onlıne başvuruda bulunabileceğiniz gibi size en yakın garanti bankası şubesine de gidebilirsiniz.

indir

Bireysel kredi istemiyorsanız siz bu krediyi tamamı ile iş amaçlı kullanmak için istiyorsanız Garanti bankası size bambaşka fırsatlarla geliyor. Garanti bankasından ev hanımlarına kredi kampanyalarından biri olan Kadın girişimcilere altın teminatlı kredide yapmış olduğunuz biriktirmiş olduğunuz altınları size en yakın şubeye götürüyorsunuz uzman eksperler tarafından değerleyip gram cinsinden Garanti altın hesabına yatırılıyor ve kredinize teminat sayılıyor. Bunun için size en yakın şubeye gitmeniz yeterli. Şubelerin yerini öğrenmek için http://www.garanti.com.tr/tr/kobi/krediler/kadin_girisimcilere_altin_teminatli_kredi.page linkinden en yakın şubeye tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Kobi destekli ikinci kampanya ise işimi kuruyorum destek paketi. İş sahibi olmak isteyen ev hanımlarına harika bir fırsat yine garantiden geliyor.

Yeni işinizi kurarken ihtiyaç duyacağınız yatırım ve sermaye ihtiyacına yönelik her tür finansman için İşimi Kuruyorum Kredisi’nden faydalanabilirsiniz. Franchise sistemine dahil olurken ödeyeceğiniz giriş bedeli, demirbaş temini ve dekorasyon gibi çeşitli finansman ihtiyaçlarınız için Franchise Giriş Bedeli Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Teknoparkta faaliyet gösteriyorsanız, mobil platformlarda oyun, sosyal medya, finans vb. konularda uygulamalarınızı hayata geçirmeye yönelik her türlü finansman ihtiyacınız için Mobil Girişimci Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Ne kadar ve hangi ödeme koşulları ile bu kredilerden faydalanacağız tamamı ile size kalmış. İşte bu yüzden en yakın garanti bankası şubesine gidebilirsiniz. Yeni girişimciler için el kitabı hazırlayan garanti size iş kurma yolundaki ilk adımlarınıza eşlik ediyor. http://www.garanti.com.tr/tr/kobi/kobilere_ozel/destek_paketleri/isimi_kuruyorum.page girişimci el kitabını bu linkten indirerek tüm sorularınızın yanıtlarına kavuşabilirsiniz.

images

Gördüğünüz gibi garanti bankası ev hanımlarına kredi seçenekleri dur durak bilmiyor. Tek yapmanız gereken hayallerinize garanti bankasını da ortak etmeniz. Bırakın garanti bankası sizin her türlü maddi ihtiyacınızı karşılasın.

İş mi kurmak istiyorsunuz ve sermayeyi nasıl karşılayacağınızı mı bilmiyorsunuz garanti bankasının ev hanımlarına kredi seçenekleri arasındaki girişimci paketlerden yararlanın. Siz iş kurmak isteyin garanti bankası her şey ile ilgilensin.

Bu yazımızda Garanti bankasının ev hanımlarına kredi seçeneklerinden ve kredi alma koşullarından bahsettik. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

 

 

 

 

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi imkanlarından ve kampanyalarından bahsedeceğiz.

Bir Ev hanımı olarak kredi  çekebilir miyim? Birçok ev hanımının sorduğu bir sorudur bu. Düzenli bir gelirleri olmadığı için kredi almada en çok onlar zorluk yaşarlar. Kimilerinin evleri kendinin olsa bile bankalar sigortası gözükmediği veya gelir belgesi olmadığı için kredi vermezler. Üstünde mal varlığı bulunmasına rağmen birçok ev hanımı kredi almada zorluklar yaşamıştı. Artık bu sorun çözüldü Ziraat bankası ev hanımlarına kredi imkanı verdi.

indir

Evet bu kampanyalardan bahsetmeden önce Ziraat bankasının istemiş olduğu evraklardan bahsedelim.

Birkez mutlaka bir kefil isteniyor bu da yüksek kredi notuna sahip olması gerekiyor. Yani kefil olacak kişi daha önce kredi çekmiş ve gününü geçirmeden düzenli bir ödeme yapmış olması şart. Veya kredi kartının düzenli ödemelerinden de kontrol ediliyor. Bunun dışında mevduat hesabınızın olduğu bankalardan kredi çekmek isterseniz size kolaylık yapma ihtimalleri vardır.

indirimli_Tuketici_Kredisi

Üstünüze mal varlığı olması lazım. Mesela araba,ev veya dükkan gibi. Hatta eğer bu gibi mal varlığınızdan kira alıyorsanız bankalar bunu düzenli gelir yerine sayıyor. Bu gibi durumlarda kredi alma ihtimaliniz yükseldiği gibi çekmek istediğiniz tutarı da yukarı çıkartabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi eskiden bu şartlar altında kredi almanız imkansızdı. Ama artık bu fırsatı Ziraat bankası siz ev hanımlarına sunuyor.

Her türlü ihtiyacınız için tüketici kredisi kampanyasından yararlanabilirsiniz. 36 aya varan vade imkanları sayesinde geri ödemenizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İkinci kampanya ise İndirimli tüketici Kredisi. Slogan tam olarak şöyle ”Komisyon tutarını siz belirleyin, dilediğiniz kadar faiz indirimine gidin ” Faizde indirim yapma imkanınız var.

Üçüncü kampanya ise masrafsız tüketici kredisi. Bu kredi sayesinde istediğiniz miktarı kesintisiz net bir şekilde elinize almanız mümkün.

 

Bir çok banka onlıne başvuruda bulunmanıza fırsat verirken ziraat bankası sadece şubeye giderek başvuruda bulunulmasını istiyor. Bu sizin için mükemmel bir avantaj aslında. Bire bir yapılan görüşme sayesinde ödeme planlarınızı rahatlıkla düzenleyebilirsiniz. Kefilinizle ilgili herhangi bir sorunun çıkmamasını sağlayabilirsiniz.

Bu yazımızda Ziraat bankası ev hanımlarına kredi imkanlarından ve kampanyalarından bahsettik. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.