Kategori arşivi: Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Ev hanımlarına kredi kartı konusunda yapdığımız detaylı analiz yazılarına ulaşabileceğiniz, ev hanımlarına kredi veren bankalar hangileri öğrenebileceğiniz bölüm.

Yapı Kredi Bankası Ev Hanımları Kredi Kartı

Bu yazımızda Yapı Kredi bankası ev hanımlarına kredi kartı ayrıcalıklarından bahsedeceğiz.

Doya doya alışveriş mi yapmak istiyorsunuz? Alışveriş yaparken bütçenizi sarsmak istemiyorsanız ve topladığınız puanlarla para harcamadan alışveriş yapmak istiyorsanız yapı kredi bankasını tercih etmelisiniz. Bir ev hanımı olarak kredi kartı ayrıcalıklarından artık sizde yararlanabiliyorsunuz. Yapı kredi bankası ev hanımlarına kredi kartı fırsatı sunuyor.

Eşinize veya ailenize bir sürpriz mi yapmak istiyorsunuz o halde yapı kredi bankasının ayrıcalıklı kartları ile alışveriş yapın. Böylece hem istediğiniz hediyeyi alıp kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edin hem de nasıl ödeyeceğinizi kara kara düşünmeyin. Bu şartlarda geçim yeterince zor iken mutlaka bir bankanın desteğine ihtiyaç duyuyoruz.

Taksitli alışveriş yapma imkanı sunan bir banka sayesinde tüm ihtiyaçlarımızı rahatlıkla alabiliyoruz. Kartlarımızdan başlayalım.

kredi-kartlari-banner

Yapı kredinin ilk ve en tanınmış kartı diyebiliriz onun için. World kart. Harcama yaptığınız kadar size bonus kazandıran kazandığınız bonuslar ile bedava alışveriş imkanı sunan kartlardan biridir. Yaptığınız alışverişleri peşin fiyatına 9 takside bölen kartın diğer bir özelliği de  taksitli nakit avanstır. Çektiğiniz nakit avansı dilerseniz 5 dilerseniz 9 takside de böldürebilirsiniz. Ayrıca kazandığınız world cardlarla emekliliğinize de katkıda bulunabilirsiniz. Dilerseniz puanlarınızla World cepten dakika yükletebilirsiniz. Ayrıca yaptığınız ister peşin ister taksitli alışverişlerinzde taksit erteleme seçeneği de bulunmakta. Bu seçenek sayesinde 3 ay borcunuzu erteleyebiliyorsunuz. 4. ay ödemeye başlayabilirsiniz.  Kredi kartınız ile ödeme talimatı verdiğiniz anda kredi kartı yıllık ücreti ödemek zorunda kalmazsınız.

WORLDWEB yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranız ile 4421 E göndererek kısa mesaj yolu ile başvuruda bulunabilirsiniz. http://www.worldcard.com.tr/kartlarimiz/worldcard/ linkinden world karta başvuruda bulunabileceğiniz gibi size en yakın yapı kredi şubesine giderek de başvuruda bulunabilirsiniz.

world_kartlar

Yapı kredi ev hanımlarına kredi kartı fırsatının ikincisinden bahsedelim şimdide.  Adios kart ile yaptığınız alışverişlerden biriken puanlar ile seyahat etme imkanınız bulunmakta. Yapacağınız her peşin alışverişi takside böldürebiliyorsunuz. Örneğin 2.000 TL lik alışverişinizi 12 ay vade %1,23 faiz oranı ile ödeme imkanı sunan adios kartta dilerseniz 5.000 TL veya 12.000 TL ye kadar olan alışverişlerinizi 24 ay vade %1,2 faiz oranı ile geri ödeme fırsatınız bulunmakta. Dilerseniz bu karttan nakit avans çekebiliyorsunuz. Çektiğiniz nakit avansı ister direk ister taksitle geri ödeme imkanınız da bulunmakta. 50 TL nin altındaki tüm alışverişlerinizde temassız özelliğinden yararlanarak şifre girmeksizin alışveriş yapabiliyorsunuz. Evet bu kartta da erteleme özelliği bulunmakta. Yaptığınız alışverişin ödemesini 3 ay erteleyebiliyorsunuz. Buda sizin yaptığınız harcamaların ekonomik bütçenizi sarsmayacağı anlamına gelmektedir.

Üçüncü ve belkide ev hanımları için en cazip kartlardan biri olan taksitçi kart. 100 TL ve üzerindeki tüm peşin işlemlerde ekstradan taksitlendirme yapabiliyorsunuz. Hesap özetinize ekstradan 3 taksit imkanı sunan bu kart sayesinde dilediğiniz ürünü hiç düşünmeden alabilecekseniz. Tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz bir kart olan taksitçi kart sayesinde bütçenizi aşmadan dilediğiniz ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz. Bu kartta da nakit avans, taksitli avans, temassız özellik bulunmaktadır.

Peki yapı kredi ev hanımlarına kredi kartlarından birine sahip olmak için yapmanız gerekenlerden bahsedelim şimdide.

Öncelikle bir yapı kredi hesabınız olmak zorunda. Bu hesabınızdan 2 adet faturanızı otomatik ödeme talimatı vermelisiniz. ödemelerinizde bir aksaklık tespit edilmediği anda istediğiniz kredi kartına sahip olabilirsiniz. Eğer daha hızlı bir şekilde kredi kartına sahip olmak istiyorsanız üstünüze kayıtlı bir mal varlığınız olmalı. Bu mal varlığınızdan gelen herhangi bir kira bedeli var ise bunu yapı kredi bankasına bildirdiğiniz anda sizin düzenli geliriniz olduğuna kanaat getirileceği için dilediğiniz kredi kartına anında sahip olabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle yapı kredi bankası ev hanımlarına kredi kartı fırsatlarından bahsettik. Bu kartlara sahip olmanız için yapmanız gereken işlemler hakkında bilgiler paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza sorularınızı iletebilirsiniz.

Vakıflar Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Bu yazımızda Vakıflar bankası ev hanımlarına kredi kartı fırsatlarından bahsedeceğiz.

Evet bir ev hanımı olarak kredi kartınız yok değil mi? Hangi bankaların size kredi kartı vereceğini bilmiyorsunuz veya hangi kredi kartının sizin için daha avantajlı olacağına karar veremiyorsanız mutlaka bu yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Çünkü vakıflar bankası ev hanımlarına kredi kartı imkanı sunuyor. Yaptığınız harcamaları takside böldürerek kendinizi ve aile bütçenizi sarsmadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Vakıflar bankası sizin hayallerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak kredi kartlarını sizi sunuyor. Artık evin tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla alabileceksiniz. Çocuğunuzun okul masraflarını düşünmeden karşılayabileceksiniz. Bütçenizi aşmadan rahatlıkla tatilinize bile gidecek ve nakit sıkıntısı yaşamayacaksınız.

banner_alani

Nakit ile yapabileceğiniz tüm alışverişlerinizi bu kredi kartları sayesinde yapabilirsiniz. Artık mobilyalarınızı değiştirme vaktinin geldiğine inanıyor fakat istediğiniz mobilyanın tutarında nakit para henüz biriktiremediniz mi? Korkmayın üzülmeyin. Vakıflar bankası sayesinde taksite böldürdüğünüz bu alışverişinizi bütçenizi zorlamadan ödeyebileceksiniz.

Vakıfbank World Card ilk kartlarımızdan. Yapmış olduğunuz her harcamadan world puan kazanabilir bu puanları biriktirip istediğiniz alışverişte kullanarak para harcamadan istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Bu kartın diğer özelliği de sözünle kazan fırsatını size sunması. 300 TL ye kadar indirim fırsatı sunan bu ayrıcalık fırsatı 12 ay boyunca aylık 500 TL harcamaya sözüne ilk ekstrenizde 40 TL 1.000  TL lik harcama sözüne 75 TL 1,500 TL ye 100 TL 2.000 TL harcama sözüne 150 TL 3.000 TL lik aylık harcama sözünüze 200 TL ve son olarak 10.000 TL lik harcama sözünüze 300 TL indirim imkanınız bulunmakta. Nakit ihtiyacınız olduğunda world carddan çekebilir ve en az 4 en fazla 9 ay takside böldürerek sizi sarsmayacak bir biçimde geri ödeme yapmanıza olanak sağlar. Ayrıca peşine taksit özelliği ile 50 TL ve üzerinde yapacağınız her harcama için peşine taksit özelliğinden yararlanarak harcama yaptığınız tutarı takside böldürebilirsiniz. https://webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/default.aspx adresinden world card başvurusunda bulunabilir dilerseniz size en yakın vakıflar bankasına gidebilirsiniz.

İkinci kartımız ise bankomat kart. Bu kart siz Vakıflar bankasından bir hesap açtırdığınızda ücretsiz olarak size verilecek olan karttır. Hesabınızda ne kadar para var ise o kadar harcama yapabileceğiniz taksitlendirme işlemi olmayan bu karttan otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Üzerinizde nakit taşımak zorunda kalmayacağınız bir kart türüdür. Vakıflar bankasından bir ev hanımı olarak kredi kartı almak istiyorsanız öncelikle bankomat kartınız olmak zorunda.

worldcard

Bu karttan havuz hesabı açtırarak hesabınızdaki paranın değerlenmesine izin vermeli ayrıca otomatik ödeme talimatı vererek hesabınızı aktif tutmalısınız. Bu hesap işlemleri 3 ay incelendikten sonra vakıflar bankasından bir ev hanımı olarak kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Gördüğünüz gibi eğer acil bir ihtiyacınız yok ise hemen size en yakın vakıflar bankasına gitmenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede otomatik ödeme talimatları ile sürekli faal olan hesabınıza kredi kartı alma hakkı doğacaktır. Böylece aile bütçenizi sarsmadan her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. İzin verin Vakıflar bankası sizin her türlü ihtiyacınızı size en uygun bir biçimde karşılasın takside bölsün.

Bu yazımızda sizlerle Vakıflar bankası ev hanımlarına kredi kartı fırsatlarından bahsettik. Bu kartlara sahip olmak için izleyeceğiniz yol hakkında bilgiler verdik. Konu hakkında tarafımıza sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Garanti Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Bu yazımızda sizlerle Garanti bankası ev hanımlarına kredi kartı ayrıcalıklarından bahsedeceğiz.

Alışverişlerinizde nakit sıkıntı mı yaşıyorsunuz? İstediğiniz ürünleri kredi kartınız olmadığı için taksitle alamıyor musunuz? Bir ev hanımı olduğunuz için kredi kartı alamıyor musunuz? Artık bu sorularla boğuşmanıza gerek kalmadı. Garanti bankası ev hanımlarına kredi kartı fırsatlarından yararlanmaları için birçok fırsat sundu.

Hayalleriniz artık fırsata dönüşüyor. Garanti bankası alışverişlerinizde, harcamalarınızda ve hayallerinizi gerçekleştirmek üzere attığınız her adımda sizinle. Bir ev hanımı olarak ailenizin tüm maddi ihtiyaçlarınızı garanti bankasının yardımı sayesinde bütçenizi sarsmadan sizi zorlamadan karşılayabileceksiniz. Hatta hayalinizde ki  bir tatile gitme ve masraflarınızı taksite böldürerek rahatlıkla ödeme fırsatından yararlanabilir ve kendinizi şımartabilirsiniz.

Evet geçim yeterince zor iken. Hayatın mücadeleleri ile sürekli boğuşuyorken sevdiklerinizi ve kendinizi unutmayın. Hem kendinize hem de sevdiklerinize istediğiniz hediyeleri alıp mutlu olabilirsiniz. Çocuğunuzun ihtiyaçlarınızı sıkılmadan karşılayabilirsiniz. Evet bu kredi kartlarının kampanyaları sayesinde tatile bile gönül rahatlığı ile çıkabilirsiniz.

bonus_master

Şimdi size fırsat kartlarından bahsedelim. Öncelikle ilk kartımız bilindiği gibi Bonus card. Bu kartla yaptığınız tüm harcamalarınızda bonus kazanabilir biriktirdiğiniz bonuslar ile bedava alışverişler yapabilirsiniz. Yaptığınız her alışverişi takside böldürebiliyorsunuz ayrıca nakit paraya ihtiyacınız olduğunda sabit taksitle ve uygun faiz oranıyla nakit avans çekebilirsiniz. Bonus Carda başvuruda bulunmak için https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/bonus_basvuru_form.page linkine tıklayıp gerekli formu doldurabilir dilerseniz size en yakın garanti bankasına gidebilirsiniz.

İkinci kartımız Altın bonus kartı. Bu kartın özelliği yaptığınız harcamalardan kazandığınız bonusları altın olarak geri almanız. Evet yanlış okumadınız biriktirdiğiniz bonusları atasay mağazalarından gram olarak geri alabilirsiniz. https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/altin_bonus_basvuru_form.page linkine tıklayarak gerekli bilgileri doldurabilir yada başvuru için size en yakın garanti bankasına gidebilirsiniz.

bonus_ailesi_ana_baslik

Garanti bankası ev hanımlarına kredi kartı ayrıcalıkları daha bitmedi. Üçüncü kartımızın adı Paracard. Nakit taşımayı sevmeyenler ve taksitli alışverişten yana olmayan için tasarlanan bu kartta avans hesabınız tanımlıysa hesabınızda para olmasa bile avans hesabınızdan harcama yapabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız alışverişlerinizden bonus kazanabilirsiniz.  https://isube.garanti.com.tr/isube/login/login/passwordentrypersonal-tr linkine tıklayarak başvuruda bulunabilir yada size en yakın garanti bankasına gidebilirsiniz.

Bu kartlara sahip olmak için öncelikle Garanti bankasından bir hesap açtırmalısınız. Açtırdığınız bu hesaptan 2 adet otomatik ödeme talimatı vermelisiniz. Bu şartlara uyuyorsanız istediğiniz kredi kartına başvuruda bulunabilirsiniz.

Bu yazımızda ev hanımlarına garanti bankasının vermiş olduğu kredi kartlarından bahsettik. Kredi kartının fırsatlarından nasıl yararlanabileceğinizi anlattık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza iletebilirsiniz.

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Bu yazımızda Ziraat bankası ev hanımlarına kredi kartı ayrıcalıklarından bahsedeceğiz.

Ev hanımlarının en çok yaptığı şey alışveriştir. Nakite sıkışan ev hanımlarının çaresizliğine ziraat bankası derman olarak bir sürü kredi kartı ayrıcalığı ile geldi. İhtiyaçlar bitmez nakit biter alışverişinizin yarım kalmaması ihtiyaçlarınızı sizin bütçenizi sarsmadan alabilmeniz için ziraat bankası ev hanımlarına kredi kartı fırsatı sundu.

Evin tüm maddi idaresi ev hanımında iken, ev hanımlarına kredi kartı verilmemesi çok manidardır. Evet düzenli bir gelirleri olmadığı için bir çok banka bu riske girmemektedir. Bu alışverişlerin neredeyse tamamını ev hanımlarının yaptığı düşünülürse ki öyle, bankaların ev hanımlarını potansiyel müşteri olarak tanımlamaları gayet normal. Bu potansiyel müşterileri kendi müşterileri haline getirecek olan fırsatları sizi ziraat bankası sunuyor.

ziraat_maximum_kredi_kartlari

Şimdi önce merak ettiğiniz konuya ilk cevap verelim bu kartların özellikleri neler? işte Ziraat bankasının ilk kartı Ziraat maximum kredi kartı. Bu kart ile yaptığınız alışverişlerden maxi puan kazanabilir bu puanlarla alışveriş yapabilirsiniz. Maximum üye kuruluşlarından alışveriş yaptığınız anda indirimler kazanabilirsiniz. Yaptığınız harcalamaları taksite böldürerek aile bütçenizi sarsmadan istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Minimum faizlere sahip bu kartımızda 50 TL nin altındaki alışverişlerinizde temassız özelliğinden yararlanıp şifresiz alışveriş yapma imkanınız bulunmakta. 15 yaşından büyük istediğiniz kişiye ek kart çıkartabilirsiniz. Peşin harcamalarınızı 9 aya varan vade imkanları ile taksitlendirebiliyorsunuz. 250 TL ve üzeri harcamalarınızı 444 00 00 numarasını arayarak yada internet bankacılığından taksitlendirme yapabilirsiniz. http://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bankamiz/Hakkimizda/Pages/EnYakinZiraat.aspx adresinden size en yakın şubeyi öğrenip başvuruda bulunabilirsiniz.

İkinci kartımızın adı Ziraat Kredi kartı. Bu kartla tek sefer taksitsiz alışveriş yapabilir aynı zamanda nakit avans için kullanabilirsiniz. Kart aidatı alınmayan bu kartta dönem borcunuzu ödedikten sonra kalan borcunuzu kredilendirme fırsatınız bulunmakta. http://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bankamiz/Hakkimizda/Pages/EnYakinZiraat.aspx adresinden size en yakın şubeyi öğrenip başvuruda bulunabilirsiniz.

Üçüncü kartımız bankkart. Bu kartın en önemli özelliği üstünüzde nakit taşımanıza son verecektir. Dilediğinzi ATMlerden bakiyenizi öğrenebilir,para çekebilir dilerseniz diğer hesaplarınızdan bu kartınıza para havale edebilirsiniz. 50 TL nin altındaki alışverişlerinzide şifresiz alışveriş özelliğinden yararlanabilirsiniz. Kredili Mevduat hesabınızdan acil durumlarda nakit çekebilir ve yaptığınız alışverişlerin ödemelerini öteleme seçeneği ile bir sonraki aya öteleyebilirsiniz. Bu karta sahip olmak için 444 00 00 numarasından  başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca size en yakın Ziraat bankasını öğrenerek başvuruda da bulunabilirsiniz.

temassiz-bankkart

Ziraat bankası ev hanımlarına kredi kartı başvurularını ancak şubeye bizzat geldiğinizde kabul etmektedir. Bu yüzden size en yakın ziraat bankası şubesine gidin ve istediğiniz kart için başvuruda bulunun. Alışverişlerinizde kredi kartı ile taksit yaparak kolay ödeme fırsatından sizde yararlanın.

Şimdi bu kredi kartlarına sahip olmak için öncelikle üstünüze bir mal varlığı bulunmalı. Bu mal varlığından alınan bir kira ücreti var ise bu sizin aylık geliriniz kabul edilecek ve hemen kredi başvurunuz onaylanacaktır. Bu özelliklere sahip değilseniz mutlaka ziraat bankasından bir hesap açtırmanız gerekmekte. Bu hesabınızdan bir otomatik ödeme talimatı vermelisiniz. Bu ödemeler düzenli olduğuna kanaat getirildiğinde size kredi karı verilecektir.

Bu yazımızda Ziraat bankası ev hanımlarına kredi kartı fırsatlarından bahsettik. Bir ev hanımı olarak bu fırsatlardan nasıl yararlanabileceğinize dair bilgileri sizinle paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza sorularınızı sorabilirsiniz.

 

 

TEB Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Bu yazımızda TEB ev hanımlarına kredi kartı seçeneklerini sizinle paylaşacağız.

Türkiye ekonomi bankası her zaman ev hanımlarının yanında destek olmaya devam ediyor. Bir ev hanımı olarak kredi kartı almanın zorluğunu tabi ki  herkes biliyor. Gelir belgesi olmaması veya sigortaları olmaması nedeni ile bir çok banka kredi kartı başvurularını olumsuz yanıtlamakta. Buda bir çok ev hanımının başvuruda bulunma isteklerini öldürmekte.

Türkiye ekonomi bankası bu duruma son verdi ve ev hanımlarına kredi kartı imkanını sundu. Hem de tek kart değil bir sürü kart seçme olasılığınız da bulunmakta. Şimdi TEB bankasının ev hanımlarına kredi kartı sunduğu kampanyalara bir göz atalım.

nakit-avans

İlk kartımızın adı CEPTETEB kredi kartı. Bu kartın özellikleri sizi çılgına çevirmeye yetecek. Öncelikle bu kartta kart ücreti ödemeyeceksiniz. Bu kredi kartının en önemli özelliği size has bir kredi kartının olması. Evet şimdi bunun ne anlama geldiğini açıklayalım. Kredi kartının sana sağlamasını istediğin tüm avantajları sen belirliyorsun. Herhangi bir paket eklemeye gerek kalmadan istediğiniz yerden taksitli alışveriş yapabiliyorsunuz. Yaptığı her harcamadan bonus kazanıyorsunuz. http://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-karti?source=teb bu linke tıklayarak kredi kartınıza ait ekstra paketler ekleyebilir ve aynı adresten başvuruda bulunabilirsiniz.

Cepteteb Banka kartı sayesinde istediğiniz ATMlerden TEB işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer cepteteb banka kartına sahip olmak istiyorsanız Türkiye Ekonomi Bankasından bir hesap açtırmanız yeterli. Bu hesap sayesinde CepteTeb kredi kartına da sahip olabilirsiniz.

TEB ev hanımlarına kredi kartı seçeneklerinden ikincisi olan TEB Bonus cardı şimdi size tanıtalım. Şimdi Türkiye ekonomi bankasının bonus kardı sizi kendinie tek kelimeyle hayran bıraktıracak. Birçok avantaj bu kartta toplandı. Öncelikle Nakit avans seçeneği bulunmakta. Nakit avans limiti kadar anında nakit para çekebiliyorsunuz. Taksitli Nakit avans sayesinde parasız kalmayacaksınız. Evinizin acil bir ihtiyacımı var bir ev hanımı olarak Türkiye ekonomi bankasının fırsatları sayesinde ihtiyacınızı anında karşılayabilirsiniz. İkinci fırsatı ise taksitlendirme veya öteme seçeneğinin bulunması. 100 TL nin üzerindeki harcamalarınızı taksitlendirebiliyorsunuz ayrıca bu 100 TL otomatik ödeme talimatı verdiğiniz faturalarınızda da dahil. 0850 200 0 666telefon numarasını arayarak ödeme de sıkıntı yaşatmasını istemediğiniz tutarları 9 taksite kadar böldürebiliyorsunuz. Bu taksitlendirme işlemi ek kartlarınıza da uygulanabilmektedir.

Bonus kartın fırsatları daha bitmedi. Sinema ve tiyatro biletlerinizde %50 indirim imkanınız bulunmakta. Ödemeleriniz düzenli ise limit arttırımı yapabiliyorsunuz. Böylece alışverişleriniz yarıda kesilmeyecek ve ihtiyaçlarınızı  ertelemek zorunda kalmayacaksınız. TEB kartınız ile yaptığınız alışverişlerden kazandığınız bonuslar sayesinde turkcellden dakikalar alabiliyorsunuz. Ekstranızı e posta ile istediğiniz takdirde 5 TL bonus kazanıyorsunuz. http://www.teb.com.tr/kredi-karti-basvurusu/?kartTipi=B#step=1 linkinden TEB Bonus kart için başvuruda bulunabilirsiniz.

TEB ev hanımlarına kredi kartı fırsatını incelediniz ve eminim hayran kaldınız. Henüz bitmedi TEB World Cardlar sayesinde world puanlar kazanabilir ve bu sayede bu puanlarla alışveriş yapabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz linklerden istediğiniz kredi kartlarına başvuruda bulunabileceğiniz gibi size en yakın Türkiye Ekonomi Bankasına giderek bizzat başvuruda da bulunabilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası sayesinde alışverişlerinizin hem kolay ödendiği hem de hayallerinizin gerçekleştiği günler çok yakında. Siz sadece istediğiniz kredi kartını seçin ve başvuruda bulunun gerisini TEB size özel fırsatlarla halletsin. Bu imkanlardan faydalanmak için öncelikle mutlaka Türkiye Ekonomi Bankasında bir hesabınız olmalı. 2 adet faturayı otomatik ödeme talimatı olarak vermelisiniz. Bu imkanları sağladıktan 3 ay sonra kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu kadar beklemek istemiyorsanız üstünüze ait mal varlığınız var ise bunu TEB bankasına bildirmeniz gerekmekte. Üstelik bu mal varlığından bir kira geliriniz var ise TEB bunu sizin aylık geliriniz olarak baz alır ve kredi kartı başvurunuz onaylanır.

cepteteb_kredi_karti

İşte bir ev hanımı olarak kredi kartı almak TEB de bu kadar kolay.  Bir ev hanımı olarak ailenizin tüm ihtiyaçlarınızı bütçenizi sarsmadan karşılayabilirsiniz. Hatta kendinize bir tatil bile hediye edebilirsiniz.

Bu yazımızda TEB ev hanımlarına kredi kartı fırsatlarından bahsettik. Kredi kartlarının çeşitlerinden ve başvuru olanakları hakkında bilgileri sizinle paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza iletebilirsiniz.

Tekstil Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Bu yazımızda tekstil bankası ev hanımlarına kredi kartı seçeneklerinden bahsedeceğiz. Bir ev hanımı olarak tekstil bankasından kredi kartının nasıl alabileceğinize dair bilgi paylaşımında bulunacağız.

Ev hanımlarının en çok yaşadığı sıkıntıdır nakit sıkıntısı. Bir alışveriş esnasında istediklerinin alınabilmesi için genellikle taksit seçeneklerini kullanılar. Peki ya kredi kartı olmayan kadınlar…. İşte o zaman her şey ertelenir. İhtiyaç listesi yeniden tasarlanır ve asla alınması gerekenler tamamlanamaz.

tekstilbank-bonus

Ayrıca bunu sırf ihtiyaç listesi olarak ele almayalım. Bir ev hanımının kendini yada ailesini şımartma lüksü yok mudur? Küçük hediyelerle mutluluk bir ailenin içinde dolaşamaz mı? Bir ev hanımına imkan verin hem evinizi güzelleştirsin hem sizi hediyelere boğsun hem de bütçenizin sarsılmasına izin vermesin. Evet tüm bu söylenenleri ev hanımları neredeyse her zaman yapmakta. Onların işini kolaylaştırmak ta Tekstil bankasının görevi. Siz alışverişe çıkın tekstil bank size kolaylık sağlasın. Siz istediğiniz ürünü alın Tekstil bank sizi fırsatlarla karşılasın. Hem ödeme sıkıntısı yaşamayın hemde tekstil bankın ayrıcalıklı kredi kartlarını kullanın.

Şimdi tekstil bankın ev hanımlarına kredi kartı seçeneklerinden bahsedelim. Öncelikle Tesktil Bank Bonus Card kredi kartını size tanıtalım. Tekstil bankın bonus kartı sizin alışveriş yapanız için tasarlanmıştır adeta. Yaptığınız harcamalardan daha fazla bonus kazanma şansınız var bu kartta. Evet standart bonusların aksine daha fazla bonus kazanabilirsiniz. Ek kart çıkartabiliyorsunuz bu da eşinizin başvurması halinde size ek kart çıkartabileceği anlamına gelir. Başka evrak ve teferuatla uğraşmak istemeyen ev hanımları eşinin gelir belgesi ile bu kredi kartını rahatlıkla alabilirler. Bonus Card başvurusu yapmak için https://teksweb.tekstilbank.com.tr/teksweb/internet_project_jsp_html/xtKartBasvuru_t1.jsp?from_menu=1&kart_turu=0 adresdeki formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın Tekstil bank şubesine giderek bizzat başvuruda bulunup size en uygun fırsat kartlarından birini seçebilirsiniz.

Tekstil bankası ev hanımlarına kredi kartından ikinci seçeneğiniz olan Tekstil Tek kart bulunmakta. Bu kartın en önemli özelliği kesinlikle yıllık kart aidatı yani kart ücreti alınmaz. Bu kartta da ek kart çıkartılabilmekte. Hemde sınırsız sayıda. Nakite sıkıştığınız anda kesinlikle kredi çekmekle uğraşmadan nakit avans kullanabiliyorsunuz. Ve bu tutarı dilerseniz taksitli dilerseniz taksitsiz geri ödeme seçenekleri de bulunmakta.  https://teksweb.tekstilbank.com.tr/teksweb/internet_project_jsp_html/xtKartBasvuru_t1.jsp?from_menu=1&kart_turu=1 adresinden online başvuruda bulunabileceğiniz gibi dilerseniz size en yakın tekstil bank şubesine giderek de başvuruda bulunabilirsiniz.

tekkart-tekcard-header-4

Şimdi bu kartlardan herhangi birine sahip olmak için yapmanız gerekenlerden bahsedelim. Öncelikle bu kartların özelliği olan ek kart çıkartılmasından faydalanabilirsiniz. Yani eşinizin yada ailede gelir belgesi olan herhangi bir kişi bu kredi kartlarına başvuruda bulunabilir daha sonra sizin adınıza ek kart çıkartılabilmekte.  Bu seçenek size cazip gelmiyorsa diğer haklarınızdan bahsedelim.

Öncelikle üstünüze ait bir mal varlığınız olmalı. Bu mal varlıklarından ev,dükkan gibi mallardan bir kira bedeli gelir ise bunu bankaya mutlaka bildirmeniz belirtmeniz gerekmekte. Bu kira bedeli sizin geliriniz kabul edilecektir.

Tabi ki her ev kadını bu imkana sahip değil. Bunun içinde bu imkanlara sahip olmayan ev hanımlarına özel bir seçenek daha bulunmakta. Tekstil bankasında bir hesap açtırın ve otomatik ödeme talimatı verin. Üçüncü ayın sonunda ödemelerinizde bir sıkıntı yaşanamadığı takdirde istediğiniz kredi kartına başvuruda bulunabilirsiniz.

Yapılan incelemeler doğrultusunda kredi kartınız onaylanacaktır. Gördüğünüz gibi Tekstil bank ev hanımlarına kredi kartı fırsatını bu kadar kolay imkanlarla size sunuyor. Ekonomik özgürlüğünüzün tadını çıkartmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Bu yazımızda Tekstil bankasının ev hanımlarına kredi kartı fırsatlarından bahsettik. Kredi kartına sahip olmak için yapılması gerekenleri anlattık. Konu hakkında soru sormak isterseniz aşağıdaki yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

HSBC Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Bu yazımızda HSBC Bankası ev hanımlarına kredi kartı seçeneklerinden bahsedeceğiz.

logo

Bir ev hanımı olarak kredi kartı kullanmak ilk başta tabiki gerçekleşemeyecek bir hayal gibi durmakta. Özellikle düzenli bir gelirlerinin olmaması hem bankaları hem de ev hanımlarını düşündürmekte. Ama artık HSBC bankası ev hanımlarına kredi kartı imkanı sunuyor hem de bir çok kart seçeneği ile.

Alışverişlerinizde nakit fiyatına taksit ödeme seçenekleri bulunmakta. HSBC bir çok ev hanımını mutlu ediyor. Hayallerinizi ve almak istediğiniz ürünleri en kolay ödeme seçenekleriyle size getiriyor. Evet düşündüğünüzün aksine bir ev hanımı olarak çok rahat bir şekilde kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Öncelikle HSBC bankasının size sunduğu ayrıcalıklı kartlardan bahsedelim. İlk kartımız Advance Kredi kartı. Taksit seçeneği olmayan mağazalarda bile peşin fiyatına 6 takside bölme imkanını size sunmakta. Yapacağınız tek silip 10.000 TL ye kadarki alışverişleriniz de bu 6 taksit imkanından yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca internetten yapacağınız her 10 TL üzerindeki alışverişlerinizde %10 indirim fırsatınız var.

Peki bu karta nasıl sahip olabilirsiniz. Öncelikle bir vadesiz hesabınız olmak zorunda. Hemen HSBC bankasından bir hesap açtırıyorsunuz. 3 adet otomatik ödeme talimatı veriyorsunuz. Bu otomatik ödemelerin toplam tutarı 500 TL yi geçmek zorunda. Bu şartlara sahipseniz http://www.hsbc.com.tr/tr/pop_sizi_arayalim.asp?strChannelCD=cWWW&strCreditType=KK&strRef=advancekkhsbca&wt.ac=HBTR_ba_advancekk_hsbca&selected=Advance adresinden Advance kartına başvuruda bulunabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın HSBC bankasına bizzat kendiniz giderek de başvuruda bulunabiliyorsunuz.

ikinci kartımız HSBC Concept kart. Bu kartta yıllık kart ücreti alınmaz. Taksitlendirme ve Nakit puan kazanma özellikleri bulunmakta. Artı taksit ve öteleme özellikleri de bulunan bu kart sayesinde bir ev hanımı olarak doya doya alışveriş yapabilirsiniz.  http://www.hsbc.com.tr/tr/bireysel/hsbc_advantage/concept.asp adresinden onlıne kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Mutfak ihtiyaçlarınızdan okul masraflarına mobilyalarınızdan beyaz eşyalarınıza veya seyahat biletlerinize kadar birçok harcamayı taksitlendirebilirsiniz. Taksitlendirdiğiniz an da hem bütçenizi sarsmaz hem de belkide yıllarca gerçekleştiremediğiniz tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Şimdi sıra gelelim bu kredi kartlarını bir ev hanımı olarak nasıl almanız gerektiğine. Öncelikle HSBC ev hanımlarına kredi kartında kolaylık sağlamakta. Örneğin eşinizin üstünden ek kart çıkartarak dilediğinizce alışveriş yapabilirsiniz. Lakin siz bu kategoride yer almayabilirsiniz. Eşinize bağlı olmamak veya ayrılma gibi durumlardan kaynaklanan nedenlerle kredi kartınız size ait olması gerekiyorsa öncelikle üzerinize bir mal varlığı olmak zorunda. Eğer kira bedeliniz var ise size gelen HSBC bunu sizin geliriniz olarak belirleyip düzenli gelirinizin olduğunu varsayar. Buda istediğiniz kredi kartının hemen onaylanması anlamına gelmektedir.

advance

Eğer böyle bir imkanınız yok ise o zaman mutlaka HSBC bankasında vadeli veya vadesiz bir hesabınızın olması şart. Böyle bir hesabınız var ise bu hesaplardan otomatik ödeme talimatı vermelisiniz.

Yukarıdaki şartlara uyum sağlıyorsanız hemen size en yakın HSBC bankasına gidebilir dilerseniz internet üzerinden de başvuruda bulunabilirsiniz. Alışverişte ödeme kolaylığını HSBC sayesinde tadın.

Bu yazımızda HSBC bankasının ev hanımlarına kredi kartı seçeneklerinden bahsettik. Kredi kartlarına sahip olmak HSBC bankasının şartları hakkında sizi bilgilendirdik. Konu hakkında herhangi bir sorunuz var ise aşağıdaki yorum kısmından bize sorularınızı iletebilirsiniz.