Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2015

2015 yılının en çok arananları arasında bulunmaktadır. Kredi veren bankalar hangileri, merak uyandırmaktadır.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2013

Daha önceki yazılarımızda da bu konuya biraz değinmiştik (Ev hanımlarına kredi). Fakat 2014 yılındaki aramaların genelinden yola çıkarak, kredi veren bankalardan bazılarına bu yazımızda değinmek istiyoruz. Muhtemelen 2015 yılında da bayanlar arasında en çok arananlardan olacaktır.

verme konusunda en olumlu yaklaşan banka, Finansbank. Daha az prosedür ve daha esnek koşullar ile kredi vermek konusunda ilk tercih edilebilecek bankalardan biri. Ancak onlar da yine kefil ya da hanımların üzerine kayıtlı olan bir tapu ya da araç ruhsatı istemekteler. Tabii ki başvuru yaptığınız kredi miktarına göre de şartları değişmektedir.

Yasal olarak, ev hanımlarının kredi için eşlerinden izin almalarını gerektirecek herhangi bir durum söz konusu değildir. Kredi verme işlemi banka ile şahıslar arasındaki özel sözleşmeler karşılığında gerçekleşmektedir. Fakat geliri olan eşin kefil olması kredi alma sürecini kolaylaştırmaktadır. Bu yüzden eşleri ikna etmek (kefil olmaları için çünkü kefilsiz kredi işi zor oluyor) en öncelikli yapılması gerekenlerin başında gelmektedir.

Kefilsiz kredi veren bankalar hangileri?

Bankaların neredeyse hepsi kredi için kefil istemektedirler. Fakat bazı bankalar, belli bir miktara kadar verecekleri krediler için kefil talebinde bulunmamaktadırlar yani kefilsiz kredi vermektedirler. Bu bankaları da detaylı olarak sitemizde inceleyeceğiz ve sizleri bu konuda bilgilendireceğiz.

Bankaların kredi kampanyaları nelerdir?

Ev hanımlarına kredi veren bankalar hangileridir 2013

Yine bankaların belirli dönemlerde uygun faizli kredi kampanyaları bulunmaktadır. Kampanya dönemlerinde kredi almak çok daha cazip olmaktadır. Bu konuda da en son haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Bankalardan bazıları kredi vermek konusunda çok temkinli davranırken, bazıları ise daha esnek ve kolay şartlar ortaya sürmektedir. Eğer geliriniz yoksa ya da çok az ise daha uygun şartlı bankaları aramak gerekmektedir.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar hangileri 2014

Tüm bankaların, ev hanımlarına kredi vermesi konusunu sitemizde detaylıca inceleyeceğiz ve her birinin de bu konuda tavırlarını sitemizde paylaşacağız. Sizden gelen talepler doğrultusunda da daha detaylı çalışmalar yapacağız.

 gibi “” söz öbeği de bu senenin en çok arananları arasında olmaya aday görünüyor.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2015 yılında şu şekilde sıralanabilir:

  1. Finansbank
  2. Denizbank
  3. HSBC
  4. Yapı Kredi Bankası
  5. İş Bankası
  6. Garanti Bankası
  7. Bank Asya (Nakit kredi vermiyorlar.)
  8. Ziraat Bankası
  9. İng Bank
  10. Vakıfbank

2015 yılında da ev hanımlarına kredi veren bankalar hakkında detaylı bilgilere sitemiz aracılığıyla ulaşabileceksiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan Ev Hanımlarına Kredi başlıklı makalemizde "devlet desteği, ev hanımlarına devlet destekleri ve ev hanımlarına kredi" hakkında bilgiler verilmektedir.