Ev Hanımlarına Kredi Veren Banka

Bu yazımızda lardan bahsedeceğiz. Hangi bankalar bu imkanları sağlıyor ve bu bankaların kredi verebilmesi için neler gerekli gibi belli başlı soruların yanıtlarını sizinle paylaşmaya çalışacağız.

Ev hanımları kendi hayallerini gerçekleştirebilir mi? Maddi olarak istedikleri desteği nasıl alabilirler? Bu ihtimal bir zamanlar hayaldi. Evet bir zamanlar diyoruz çünkü artık gerçek. Gelir belgen olmadığı halde, sigortalı çalışan olmadığın halde bir ev hanımı olarak kredi alabiliyorsun. Ev hanımlarına kredi veren bankalar artık rüya değil.

yaslıı

Tabi ki bunun için bazı şartlar gerekiyor. Örneğin, daha önce kredi çekmiş iseniz ve düzenli bir ödeme yapmışsanız kredi notunuz eksi değildir. Buda size bankalar kredi verirken öncelik vereceği anlamına gelir. Yada yüksek kredi notuna sahip bir kefil bulmanız gerekli. Bunların dışında mevduat hesabı bulunan kendi bankanızı tercih etmeniz gerekir. Düzenli çalıştığınız banka olursa kredi konusunda kolaylık sağlayabilirler. Bunların dışında bilindiği gibi üstünüzde mal varlığınızın olması gerekiyor. Araba,ev dükkan gibi eğer kira bedeli alıyorsanız buda sizin düzenli bir geliriniz anlamına gelir. Bu tarzla da kredi çekme ihtimaliniz var.

Bu anlattığımız yöntem sizin normal ihtiyaç kredisi çekmek için gerekli şartlardır.

Denizbankın başlatmış olduğu ev hanımlarına kredi başvurusu için iki adet kampanya var. Ev hanımlarına mevduat biriken hesap ve ev hanımları özel altın günleri. Bu kampanyaların detaylarını öğrenmek için mutlaka size en yakın denizbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Direk kredi başvurusu yapmak içinse https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru.aspx web adresinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz KREDIM boşluk T. C. kimlik nonuzu yazıp 3280 E kısa mesaj atmanızda yeterli olacaktır.

ING bankın minik kredi kmapanyalarından yararlanabilirsiniz.ING bank ta ev hanımlarına ihtiyaç kredisi altında kredi başvurusu yapmanız gerekiyor. https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu linkine tıklayarak onlıne başvuruda bulunabilirsiniz. Dİlerseniz KREDI boşluk T.C. kimlik nonu yazarak 2205 e kısa mesaj göndermen halinde ne kadar kredi alabileceğini öğrenebilirsiniz.

Ev hanımı kredisi kapsamında BankPozitif de kredi imkanı sunuyor. Sanal banka olduğu için en hızlı kredi veren banka ünvanına sahip oldu.  uygun krediler için https://webkredi.bankpozitif.com.tr/basvuru adresinden başvuru yapabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz bankalara onlıne olarak başvurabilirsiniz lakin biz size en yakın şubeye gitmenizi tavsiye ediyoruz. Hem ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz hem de size uygun vade ve ödeme imkanlarını yetkili kişiyle ayarlama imkanınız olur.

yaslı

Bu bahsettiklerimiz bireysel kredi çekmek isteyenler içindi. Şimdi hem ev hanımı olup hem de iş kurmak isteyen kadınlarımız için ev hanımlarına kredi veren bankalar var. Hayalinizi gerçekleştirmeye yardımcı olacak imkan ve fırsatları size sunuyorlar. Yeter ki hayalleriniz olsun. Bankalar bu hayallerinizi sizin için gerçekleştirme imkanını sunuyor.

Öncelikle Şekerbank ev hanımları için özel kampanya başlatan bankalardan sadece bir tanesi. Benim desteğim kredi adındaki bu kampanyada hesap işletim ücreti talep edilmiyor. Bankada vadeli mevduat hesabı bulunan ev hanımlarının ev ekonomisi paketinden yararlanabiliyor. Bu kredi kendi emeğiyle aile bütçesine katkı sağlamak isteyen sigortası olmayan ev hanımlarını kapsıyor. 1.500 TL ye kadar kadar kredi imkanı veren %0,97 faizle 12 aya varan vadelerle geri ödemesini yapabilirsiniz. http://www.sekerbank.com.tr/krediBasvuru.jsp adresinden onlıne başvuruda bulunabileceğiniz gibi en yakın şekerbank şubesine gidip kredi işinizi hızlandırabilirsiniz.

İkinci sırada yer alan Finansbank girişimci ev hanımlarına kobi kredileri kapsamında ihtiyacınıza yönelik kredi verebiliyor. 36 aya varan vade imkanlarıyla size cazip bir fırsat teklif etmektedir. Bu fırsatlardan yaralanmak istiyorsanız en yakın finansbank şubesine gitmeniz gerekmektedir.

Bu yazımızda ev hanımlarına kredi veren bankaların listesini sizinle paylaştık.Gördüğünüz gibi siz yeter ki isteyin ev hanımlarına kredi veren bankalar artık rüya değil. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu başlıklı makalemizde "devlet destekli ev hanımlarına kredi, ev hanımları nasıl kredi alır ve ev hanımlarına kredi başvurusu" hakkında bilgiler verilmektedir.