Ev Hanımlarına Kredi Kartı

kartı, ev hanımlarının finansal olarak yaşadığı problemlerin başında gelmektedir. Bu konu ile ilgili olarak çeşitli bankalar ile görüşmelerimizi ve tecrübelerimizi sizlere aktarmaya çalışacağız.

Ev hanımlarına kredi kartı

Farklı bankaların farklı politikaları, ev hanımlarına konusunda da uygulanmaktadır. Durumu iyi olan aileler için kredi kartı problem olmaktan çıkmaktadır çünkü ya eşleri sayesinde ek kart çıkartılmaktadır ya da yine eşleri sayesinde kredi kartı çıkartılmaktadır.

Ancak biz ev hanımları derken, sadece bir kesim ev hanımını değil genel olarak bayanların tüm hepsini kapsayan araştırmalar ile daha kapsamlı bilgi vermeyi hedeflemekteyiz. Dolayısıyla bu konuda yaptığımız araştırmaları ve tecrübeleri sizlere aktaracağız.

Bunları yaparken de bankaların kredi kartı politikaları, kredi kartı verenlerin koşullarını, verilen kredi kartlarının limitleri, hangi bankalar ev hanımlarına kredi veriyor, başvurusu, gibi konulara açıklık getirmek istiyoruz.

Buradaki yazımızdan, diğer sayfalara geçiş yaparak özel olarak bankaları ve kredi kartı politikalarını da tek tek inceleyebilirsiniz.

Peki durumu iyi olmayan ev hanımları kredi kartı alma konusunda ne yapmalıdır?

Bu soruyu ilk olarak şu şekilde cevaplayabiliriz: Ev hanımlarına kredi kartı verilmesi için ilk koşul, eşlerinin kendilerine kefil olmasıdır. Dolayısıyla ev hanımlarının ilk yapması gereken, eşlerini kendilerine kefil olmak için ikna etmeleridir.

ve koşulları nelerdir?

Ev hanımlarına kredi kartı veriliyor mu?

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar deyince ilk olarak aklımıza; HSBC, Garanti Bankası (Bonus Kart), Akbank, İş Bankası (Maksimum Kart), Deniz Bank, Finansbank (CardFinans) ve Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) gelmektedir. Bu bankalar diğer bankalara nazaran daha ılımlı koşullarla kredi kartı imkanı sunarak, kredi kartı başvurusu konusunda avantajlılar. Bu bankaların kredi kartı başvuru koşulları nelerdir, bu konularda da araştırma sonuçlarımızı paylaşacağız.

Bu bankaların da her birinin, ev hanımlarına kredi kartı konusundaki tavırlarını bu siteden paylaşacağız. Yazımızı da tüm bankaların koşullarını yazdıkça, buraya ekleme yaparak sizlere daha iyi yardımcı olacağız.

Yazımızda ve gelecek yazılarımızda genel olarak şu konuları bulabileceksiniz…

  • Bankaların kredi kartı politikaları
  • Kredi kartı veren bankaların koşulları
  • Verilen kredi kartlarının limitleri
  • Hangi bankalar ev hanımlarına kredi veriyor?
  • Ev hanımlarına kredi kartı başvurusu

Koşulsuz şartsız kredi kartı veren bankaların birinden bahsetmemiz gerekirse eğer, Finansbank’ı örnek gösterebiliriz. CardFinans, koşulsuz şartsız 1000 lira limitli ev hanımlarına kredi kartı imkanı sağlanmaktadır.

Bu maddeler ile ev hanımlarına kredi kartı konusunu detaylı olarak inceleme fırsatı bulmuş olacaksınız.

Sizler de yorumlarınızı ve tecrübelerinizi aşağıdaki yorum bölümlerinden bizlere gönderebilirsiniz.

Bir diğer yazımız olan, ev hanımlarına kefilsiz kredi başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.