Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Bu yazımızda sizlerle ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar ve bu bankaların şartları hakkında bilgiler vereceğiz.

kredi kart

Bir ev hanımı eskiden kredi kartı almayı bırakın eşinin üstüne olan kredi kartını yine eşinin onayı olmadan kullanamazdı. Ne kadar kullanması gerektiği yada ne alıp almaması gerektiğine kadar eşine bilgi vermesi gerekirdi aksi takdirde kredi kartı kullanmasına izin verilmeyen durumlarla bile karşılaşılıyordu.

Düzenli sabit bir geliri resmi olarak gözükmediği için söz konusu para olduğundan hep ikinci sınıf vatandaşı gören ev hanımları bu duruma üzülmekten başka bir çaresi yoktu şu zamana kadar.

Belki de eşine bir doğum günü veya yıl dönümü sürprizi yapmak istediğinde onay mesajı direk kocasına gittiği için hiçbir işlemi gizli sürpriz bir şekilde gerçekleştiremeyen ev hanımlarına bu gibi küçük olaylarla durmadan maddi yetersizliği adeta yüzüne vuruluyordu.

Bunun gibi bir sürü örnek  var, ev hanımları farkında olmadan öz güven sorunu yaşamaya başlarlar. Çünkü her yapacakları maddi bir hamle daime birine muhtaçlık şeklinde olmak zorunda. Buna zamanla ev hanımlarının kişiliklerine ve düşünme biçimlerine maalesef yansımaktadır. Bu durum sıkıntılı bir geleceğin yanı sıra sıkıntılı yetişen bir nesli de beraberinde getiriyor.

Bazı bankalar bu duruma el attı ve bazı şartlar doğrultusunda artık direk ev hanımlarının kendilerine kredi kartı verme kampanyaları başlattılar. Bankaların en önemli şartları üstünde bir mal varlığının olması. Lakin bir çok ev hanımında bu durum söz konusu değil. Eğer üstünüzde mal varlığı bulunmuyorsa ailenize giren bir kira bedeli de sayılabilecek.  Bu şekilde de bir geliriniz yoksa eğer açmış olduğunuz banka hesabınızda 3 ay boyunca bir hareketlilik olması isteniyor. Yani bir banka hesabı açın 3 ay içinde o hesaptan para çekin -yükleyin, hesap işlem gören bir hesap olsun. Bu durumda  ev hanımlarına kredi kartı veren bankaların sayısı artıyor. Bu işlemden sonra size kefil olabilecek düzenli bir gelire sahip bir kişi yada ödemelerini düzenli yapan kredi notu yüksek bir kefil bulmalısınız.

Bu şartlar gerçekleştiğinde bankaların bir çoğu direk kredi kartı verebiliyorlar. Eğer ikinci kredi kartını almayı düşünüyorsanız ilk kartınızın ödemelerini düzenli yapmanız gerekiyor.

Dilerseniz şubeye giderek dilerseniz web üzerinden onlıne olarak ev hanımlarına kredi kartı veren bankaların sayfalarından başvurusunuzu yapabilirsiniz.

kara-listedekilere-kredi-karti-veren-bankalar-235x190

Odeabank ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar arasındadır. http://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/basvurular.aspx adresinden onlıne başvuruda bulunabilirsiniz. Dilerseniz 444 8 444 numaralı odeabank iletişim merkezinden sorularınızın yanıtlarını da alarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Finansbank ev hanımlarına kredi kartı verme konusunda baya iddiali bankalarımızdan biridir. http://www.cardfinans.com.tr/cardfinans-ile-tanisin/popup/kart-basvuru.aspx adresinden onlıne başvuru yapabilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı için https://www.axess.com.tr/axess/sayfa/1/457/axess-ile-tanisin

Bank asya kredi kartı başvurusu için https://esube.bankasya.com.tr/BenimAsyamPortalWeb/basvurular/CreditCardApplication.jsf?p_referer=www.tuketicifinansman.net

Denizbank kredi kartı hızlı başvuru yapmak için http://www.denizbank.com/basvurular/basvurular.aspx

Vakıfbank onlıne hızlı başvuru için, http://www.vakifkart.com.tr/

Yapıkredi Onlıne hızlı kredi kartı başvurusu için http://www.worldcard.com.tr/

İşbankası kredi kartı için http://www.maximum.com.tr/TR/ana-sayfa/Sayfalar/ana-sayfa.aspx

ING bankası için https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/kartlar/kredi-karti-basvuru-formu?basvuru=bonus

Gördüğünüz gibi yukarıda ev hanımlarına kredi kartı veren bankaların bir listesi ve başvuru linkleri bulunmaktadır. Sizde bağımlı değil de özgür olarak kendi hesabınız ve kartınız olsun istiyorsanız başvurlarınızı bu linklerden herhangi birini seçerek yapabilirsiniz.

Bu yazımızda sizinle ev hanımlarına kredi kartı veren bankaların hangileri olduğunu ve şartlarından bahsettik. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize yazabilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan Ev Hanımına Kredi başlıklı makalemizde "ev hanımı nasıl kredi alır, ev hanımına kredi ve Ev hanımlarına kredi veren bankalar" hakkında bilgiler verilmektedir.