Ev Hanımlarına İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Bu yazımızda sizlerle başvurularını nasıl ve nereden yapmanız gerektiğinden bahsedeceğiz.

ass

Bildiğiniz gibi ev hanımları kredi konusunda fazlasıyla mağdurdu. Düzenli bir gelirlerinin olmayışı ve sigortalarının da olmaması nedeniyle bankalar söz konusu ev hanımlarına ihtiyaç kredisi başvurularını kesinlikle onaylamıyorlardı.

Bir ev hanımının kredi çekemiyor oluşu aslında hem bankaları hemde ev hanımlarını olumsuz etkiliyordu. Onlar potansiyel olabilecek müşterilerini kaçırıyor ev hanımları ise ihtiyaçlarına bir çözüm bulamıyorlardı. Kimi zaman borç alan ev hanımları kimi zamansa çaresiz kalabiliyorlardı.

Tabi ki artık durum değişti ve ev hanımlarına ihtiyaç kredisi başvurularında bulunabiliyorlar. Bunun için birçok banka kampanyalar başlattı. En az çalışanlar kadar güzel fırsatlar artık siz ev hanımlarına da hitap ediyor.

Bir düşünelim. Artık bir ev hanımı olarak evinizdeki mobilyaları değiştirmek istiyor ve taksitle ödemek mi istiyorsunuz ihtiyaç kredisinden yararlanabiliyorsunuz. Yok evinizi mi dekore edeceksiniz yine ihtiyaç kredisine başvuruda bulunabiliyorsunuz. Bir ev hanımı olarak hayallerinizi artık gerçekleştirmeniz mümkün.

Şimdi sizlerle bu bankaların isimlerini ve başvuru adreslerini paylaşacağız.

Bankpozitif sanal bir banka olduğu için en hızlı kredi veren bankalar listesinde. Bu yüzden bu bankaya onlıne olarak başvuruda bulunmanız gerekmektedir.Ev hanımı kredisi kapsamında BankPozitif de kredi imkanı sunuyor. Sanal banka olduğu için en hızlı kredi veren banka ünvanına sahip oldu.  uygun krediler için https://webkredi.bankpozitif.com.tr/basvuru adresinden başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank içinse https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru.aspx web adresinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz KREDIM boşluk T. C. kimlik nonuzu yazıp 3280 E kısa mesaj atmanızda yeterli olacaktır.

ING bankın minik kredi kmapanyalarından yararlanabilirsiniz.ING bank ta ev hanımlarına ihtiyaç kredisi altında kredi başvurusu yapmanız gerekiyor. https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu linkine tıklayarak onlıne başvuruda bulunabilirsiniz. Dİlerseniz KREDI boşluk T.C. kimlik nonu yazarak 2205 e kısa mesaj göndermen halinde ne kadar kredi alabileceğini öğrenebilirsiniz.

TEB Bankası pratik kredi adı altında imkanı sunuyor. http://www.teb.com.tr/sizin-icin/pratik-kredi/ adresinden onlıne başvuruda bulunabilirsiniz.

Şekerbank ev hanımlarına ihtiyaç kredisi çok uygun vade ve faiz oranlarıyla size bir paket sunuyor. Dilerseniz http://www.sekerbank.com.tr/bireysel/kredibasvurusu.jsp adresinden onlıne başvuruda bulunabilir dilerseniz ATM lerden başvurabileceğiniz gibi 4447878 telefon numarasından da başvuruda bulunabilirsiniz.

Finansbank ev hanımlarına gelir belgesiz kredi imkanı sunuyor. %1,23 ten başlayan faiz oranları ve uygun vadelerle size bu imkanı sunan finansbank için http://www.finansbank.com.tr/krediler/ihtiyac/kredikolay-ihtiyac/finansbank-ihtiyac-kredisi.aspx?ref=finansbanksearch&searchKeyword=gelir%20belgesiz adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi artık birçok banka ev hanımlarına ihtiyaç kredisi veriyor. üstelik tahmin ettiğinizden daha uygun vade ve faiz oranlarıyla. Tabi ki bu bankaların da şartları var. Ev hanımlığından önce bir iş hayatınız var ise o zaman çalıştığınız bankalardan kredi çekmenizi tavsiye ederiz. O zamanlar kullanmış olduğunuz kredi var ise ve düzenli ödemişseniz veya kredi kartınızın en azından asgari tutarlarını dahi düzenli ödemiş iseniz ev hanımlarına ihtiyaç kredisi almanız çok kolay olacaktır.

as

Lakin bu şartlara sahip değilseniz öncelikle üstünüzde bir mal varlığı var mı o sorgulanmakta. Eğer mal varlığınız var ise kredi çekebiliyorsunuz. Yok ise kredi notu yüksek bir kefil bulmanız gerekmekte. Buda kredilerini düzenli ödeyen ve kredi kartların ödemelerini geciktirmemiş bir kişi anlamına gelir. Bu şartları sağladığınızda kredi çekebiliyorsunuz.

Yukarıda size ev hanımlarına ihtiyaç kredisi başvuru adreslerini paylaştık. Fakat önerimiz şubelere bizzat kendiniz gitmeniz. Bu sizin kendinizi daha iyi ifade etmeniz için büyük bir fırsattır. Aynı zamanda size uygun ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle ev hanımlarına ihtiyaç kredisi başvurularını nasıl ve ne şekilde yapmaları gerektiğinden bahsettik. Bankaların web adreslerini sizinle paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize sorabilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan Ev Hanımlarına İhtiyaç Kredisi başlıklı makalemizde "ev hanımları nasıl kredi çekebilir, ev hanımlarına ihtiyaç kredisi ve " hakkında bilgiler verilmektedir.