Ev Hanımına Kredi Kartı

Bu yazımızda almak mümkün olup olmadığını belirten bir yazıyı sizlerle paylaşacağız.

Ev hanımına kredi kartı alınır mı? Şartları nelerdir? Hangi bankalar ev hanımına kredi kartı verir gibi sorular ister istemez bir anda insanların aklına üşüşüyor. Gelir belgesi olan veya çalışanlar bile düzenli ödeme yapmamışlarsa kredi kartı almakta zorlanırken ev hanımlarına bu imkan nasıl sağlanacak. Belkide en çok merak edilen konular arasındadır.

Aslında almakta şartları da çok kolay diyebiliriz. Bir ev hanımı evin tüm maddi idaresini yönetirken,mutfak harcamalarından okul masraflarına kadar düzenlemeler yapabilen bir kadın ailesinin bütçesine göre kredi kartı kullanmayı da elbet bilecektir.

Evet ev hanımları alışverişi sever lakin bu sorumsuz bir harcama yapacağı anlamına gelmez. alışverişi seven kadınların üzerine sanki bütçesini aşan hele ki kredi kartı olursa kesin limitlerini zorlar şeklinde bir algı yaratılmıştır. Oysa evin tüm bütçe ayarlamalarını yapan ev hanımlarına bu şekilde bir yaklaşımda bulunmak haksızlık olur.

Bankalarda bunun farkına varmış ve artık ev hanımına kredi kartı verir hale gelmiştir. Bunun için öncelikle bazı şartları yerine getirmeniz gerekebilir. Bazı bankalar, finansbank özellikle kefilsiz şartsız ev hanımlarına kredi kartı verdiklerini beyan ettiler. Kimi bankalarda aşağıdaki özelliklere göre kredi kartı veriyor veya limitini arttırıyor.

Öncelikle hangi bankayı tercih etmek isterseniz o bankadan bir hesap açtırın. Hesabı olanlar kredi kartı başvurusu yapıyorsa son 3 aylık döneme bakılıyor. Hesabınızda hareketlilik olsun. Mümkünse eğer otomatik ödeme talimatı verin. Bu sizin şansınızı arttıracaktır.

Şimdi size bu bankaların listesini ve iletişim bilgilerini paylaşalım.

Finansbank ev hanımlarına kredi kartı verme konusunda baya iddiali bankalarımızdan biridir. http://www.cardfinans.com.tr/cardfinans-ile-tanisin/popup/kart-basvuru.aspx adresinden onlıne başvuru yapabilirsiniz.

aef

Bank asya kredi kartı başvurusu için https://esube.bankasya.com.tr/BenimAsyamPortalWeb/basvurular/CreditCardApplication.jsf?p_referer=www.tuketicifinansman.net

Denizbank kredi kartı hızlı başvuru yapmak için http://www.denizbank.com/basvurular/basvurular.aspx

Akbank Axess Kredi Kartı için https://www.axess.com.tr/axess/sayfa/1/457/axess-ile-tanisin

aex

Vakıfbank onlıne hızlı başvuru için, http://www.vakifkart.com.tr/

Yapıkredi Onlıne hızlı kredi kartı başvurusu için http://www.worldcard.com.tr/

İşbankası kredi kartı için http://www.maximum.com.tr/TR/ana-sayfa/Sayfalar/ana-sayfa.aspx

ING bankası için https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/kartlar/kredi-karti-basvuru-formu?basvuru=bonus

Odeabank ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar arasındadır. http://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/basvurular.aspx adresinden onlıne başvuruda bulunabilirsiniz

Bu yazımızda ev hanımlarına kredi kartı almanın mümkün olup olmadığından bahsettik.konu hakkında soru sormak isterseniz eğer aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza ulaşabilirsiniz.

 

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan Ev Hanımlarına İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar başlıklı makalemizde "ev hanımları hangi kredilerden yararlanabilir, ev hanımları nasıl kredi alır ve ev hanımlarına ihtiyaç kredisi veren bankalar" hakkında bilgiler verilmektedir.