En Uygun Tüketici Kredisi

Bu yazımızda sizlerle nden bahsedeceğiz.

Bu süre gelen yaşamımızda nakit sıkıntısı bir çok kez yaşamaktayız. İster ihtiyacımıza yönelik olsun ister eğlence amaçlı olsun. Düzenli gelirin yetmedi alanlarda bazen destek aldığımız anlar olabilir. İşte bu desteği bankalar karşıladığında faiziyle ve taksitle geri ödeme seçeneği sunduğunda adına kredi denmekte. Tüketici kredisi demek bireysel kredi demektir. Yani kişisel harcamalarınıza yönelik nakit destek sistemine verilen addır.

Tüm sene çalıştıktan sonra güzel bir tatili hak ettiğinizi düşünürsünüz. İşte böyle bir durumda bankadan tüketici kredisi başvurusunda bulunarak istediğiniz nakite anında kavuşabilirsiniz. Dilediğiniz ve arzu ettiğiniz tatili keyifle gerçekleştirdikten sonra kullanmış olduğunuz nakiti taksitle geri ödeyerek kendi ekonomik bütçenizi de hiç zorlamamış olursunuz.

tttt

Yada artık mobilyalarınızdan sıkıldınız mı? Yeni modaya uyum sağlamak evinizi yenilemek istiyorsunuz. Yaşam alanınızı yenilemek demek adeta kendi ruhunuzu yenilemek demektir. Fakat bunun için toplu bir nakite ihtiyacınız olacaktır. İstediğiniz bankadan tüketici kredisi alarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilir yaşamınıza huzur dolu günler ekleyebilirsiniz.

Fakat kredi kullanımında dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmakta. hangisi? Çünkü bankalara göre kredi miktarı,vade ve faiz oranları değişkenlik göstermektedir. Kredi kullanımında zarara uğramamak ve fazladan para ödememek için piyasayı iyice araştırmanız gerekmektedir.

Söz konusu tüketici krediniz ise biz sizin için araştırdık ve en uygun tüketici kredisi veren bankanın Fibabanka olduğunu kanaat getirdik. Fibabanka standart ihtiyaç kredisi diğer bankalardan çok daha uygun faizlerle kredi vermekte. 3.000 TL ile 30.000 TL arasında kredi tutarı belirleyebiliyorsunuz. 36 ay vade imkanı da sunan bu kredi de 12 ay vade de % 1,29 faiz uygulanmaktadır. Eğer kredi vadenizi 24 ay olarak belirttiğiniz de %1,35 faizle değerlendirilmektedir. 36 ay vade seçeneğinde ise geri ödeme yaparken faiziniz % 1,41 üzerinden hesaplanmaktadır.

Kefilsiz olan bu standart ihtiyaç kredisinde başvurunuz 1 gün içinde değerlendirilip cevap verilecektir. Sabit faizli ve eşit taksitli ödeme planınız sayesinde talep ettiğiniz krediyi rahatlıkla geri ödeyebilirsiniz. Belkide bu kredinin en güzel tarafı kredi tutarınız da 10.000 TL ye kadar olan durumlarda sadece nüfus cüzdanınızın olması yeterlidir. Başka hiçbir evrakla uğraşmanıza gerek kalmaz.

Eğer talep ettiğiniz kredi 10.000 TL nin üstü ise son üç aya ait elektrik,su veya doğal gaz faturanız gerekmektedir. Adres bildirimi için gerekli olan bu faturalar ile gelir belgeniz talep ettiğiniz krediyi alabilmeniz için yeterlidir. Gelir belgesi, çalışan iseniz maaş bordrosu- emekliler için emekli olduğuna dair yazı- serbest meslek sahipleri içinse şirket kuruluş ticaret sicil gazetesi,oda sicil kaydı, faaliyet belgesi,vergi levhası gerekmektedir.

tr

Tüm bu belgelere sahipseniz 10.000 TL nin üstünde rahatlıkla Fibabankadan kredi sahibi olabilirsiniz. Kredi başvurunuzu https://www.fibabanka.com.tr/KrediBasvuru/Default.aspx?U=01 internet üzerinden bu link ile yapabileceğiniz gibi size en yakın fibabanka şubesine giderek de yapabilirsiniz.,

Bu yazımızda en uygun tüketici kredisi hakkında bilgiler paylaştık. Tüketici kredisine ait başvuru linkini yazımızda yayınladık. Konu hakkında tarafımıza sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan En Uygun Kredi Veren Banka başlıklı makalemizde "en uygun ev kredisi, en uygun ihtiyaç kredisi ve en uygun konut kredisi" hakkında bilgiler verilmektedir.