Denizbank Kredi Başvurusu

Evet bu yazımızda size denizbanktan kredi  başvurusunun çeşitlerini ve kolaylığını anlatacağız. Tahmin ettiğiniz gibi kredi çekmek söz konusu olduğundan bir sürü belge isteniyor peki ya denizbank? İşte bu yazımızda denizbank kredi başvurusuna ister sms ister banka yolu ile nasıl ulaşabileceğiniz hakkında küçük bilgiler yer alacak.

webde-kredi4

Hayalimizdeki bütçe ile gerçekteki bütçe hesabımız çoğu zaman uyuşmuyor. Zor durumda kaldığımız anlarda nakit toplu bir paraya ihtiyaç duyabiliyoruz. Bu durumu eminim bir çok kişi yaşamaktadır. Kimi zaman mutfak masrafları için kimi zaman yeni bir eşya almak bazen çocuklarınızı okutmak için kredi çekmek isteyebileceğiniz gibi araba almanın veya yenilemenin zamanının geldiği anlarda bu kredilere hepimiz ihtiyaç duyuyoruz. Kimi zaman uzun uzun hesaplamalar yapıyoruz bazen ise acil durumlarda hızlı bir şekilde bu paranın elimize geçmesini istiyoruz.

İşte bu anlarda belki de en nefret ettiğimiz tek şey kredinin başvurusu sırasında yapılan dolambaçlı işlemler ve kredinin hazır kullanılabilir olarak bize sunulma süresi…

Denizbank bu konuyla ilgili siz müşterilerine birçok avantaj sundu… İster telefondan ister sms ile dilerseniz de internetten başvuru yapıp anında ne kadar krediye sahip olabileceğiniz hakkında bilgilendirme yapıyor. Şubeye başvurduğunuz anda aynı gün kredinizi alma imkanını da size sunuyor.

Bireysel krediler kapsamında yer alan cebimde kredi sayesinde 55.000 TL ye kadar kredi çekebilme imkanını size sunuyor. En fazla 36 ay vade şeklinde tasarlanan bu kredi başvurusunda kefil veya evrak yok. En cazip kısmı sizi evraklarla uğraştırmaması.  Cep telefonunuzdan KREDİM yazarak T.C. kimlik numaranızı da ekleyerek 3280 e mesaj olarak gönderiyorcepte_kredi_r5sunuz. 5 dakika içinde onaylanıp onaylanmadığına dair bilgi mesajı gelirken eğer onaylanmışsa kredi tutarınız ve vadeniz de bildiriliyor. Bundan sonra tek yapmanız gereken kimliğinizin fotokopisi ile şubeye gidip kredinizi almak. İşte bu kadar basit.

İnternetten başvuru yapmak için https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi.aspx adresine tıklayarak önünüzde açılan sayfaya istenilen bilgileri girerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Onay geldiği anda nüfus cüzdanınızın fotokopisi ile şubeye gitmeniz yeterli.

İster bireysel kredi kullanın isteseniz ihtiyaç kredisinde size uygun olanı seçin. Denizbank sizi evraklarla boğuşmak zorunda bırakmıyor. Sadece nüfus cüzdanınızın fotokopisi bunun için yeterli. Taşıt kredisi de dahil en fazla 1 iş günü cevap için bekliyorsunuz. Hızlı bankacılık, uygun faiz oranları, 36 aya varan vadeler, sabit faiz eşit veya esnek taksitli ödeme planlarıyla kolaylığı ayağınıza getiriyor.

Gördüğünüz gibi bu yazımızda denizbank kredi başvurusunun kolaylıklarını ve iletişim biçimlerinden bahsettik konu hakkında sorularınız olursa eğer aşağıdaki yorum bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan Ev Hanımlarına Destek Kredisi başlıklı makalemizde "ev hanımları kredi çekebilirler mi?, ev hanımları nasıl kredi çeker ve ev hanımlarına destek kredisi" hakkında bilgiler verilmektedir.