Denizbank Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda başvurusu hakkında detaylı bilgilendirmeyi sizinle paylaşacağız.

Denizbank her daim fırsatlarla kullanıcılarını mutlu etmeyi başardı. En son ki ve en önemli hamlesi ev hanımlarına kredi hakkındaydı.

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi

Birçok banka tarafından yok sayılan ev hanımlarına kredi fırsatını denizbank sundu. Ev hanımları söz konusu olduğunda prosedürlerle olsun kredi limitleri hakkında olsun birçok sorun yaşanmaktaydı. Bir ev hanımı üstünde mal varlığı olsa dahi kredi çekemezdi çünkü düzenli bir gelir isteyen bankalara göre üstündeki mal varlığı yetersizdi. Birçok zor durumla karşılaşan ev hanımları kısaca bize kredi vermiyorlar diyecek kadar zorluklar yaşamışlardı.

Artık durum değişti. Bir ev hanımı ister bireysel ihtiyaçlarını karşılamak üzere kredi talebinden başvursun isterse küçük ölçekli bir iş yeri açmak için yatırım amaçlı bu krediyi talep etsin. Her iki türlüde denizbank ev hanımlarına kredi onayını verdi.

Artık günlerce kredi beklemek yok. Artık az bir krediyi yüksek faizlerle ödemek yok. Vade sıkıntısı yaşamak yok. Denizbank tüm bu tüketiciyi yıldıran seçenekleri kredi talebinde bulunanlardan uzaklaştır.

Evet yanlış duymadınız düşük vaizlerle ve istenilen vade imkanlarıyla bir ev hanımı olarak kredi alabiliyorsunuz. Ailenin en temel taşını oluşturan ev hanımları artık hayallerini özgürce gerçekleştirebilecekler.

denizbank

Eğer kredi notunuz yüksek ise sizden cüzdanınızdan başka hiç bir şey istemiyor Denizbank. Sadece nüfus cüzdanınızla uygun vadeli ödeme koşullarıyla talep ettiğiniz krediye bir çırpıda kavuşabiliyorsunuz.

Kredi notunuzun yüksek olması için zamanında kredi kullanmış ve bu kredileri düzenli ödemeniz gerekmekte. Yok eğer daha önce hiç kredi kullanmadıysanız bu işlem kredi kartınız için geçerli oluyor. Kredi kartınızın ödemelerini düzenli yaptığınız müddetçe kredi notunuz düşük olmaz. Böylece kredi notunuz yüzünden ret cevabı da almamış olursunuz. Eğer bunlar yeterli değil ise üstünüze bir mal varlığının olduğunu gösteren bir belge gerekmektedir. Bu dükkan ev veya araba olabilir. Bu da size uymuyorsa kredi notu yüksek bir kefil bulmanız şart. Bunların dışında denizbankın size sunduğu fırsatlarda var. Otomatik ödeme talimatı verdiğiniz zaman çekilen kredi de faiz oranları çok düşük tutuluyor. Bunların dışında bir banka hesabınızın olması ve düzenli bir miktar paranın yatırılması da Denizbank ev hanımlarına kredi kampanyasından yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

http://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/paketler/ev-hanimi-paketi.aspx adresinden ev hanımlarına özel kredi başvurusunda bulunabileceğiniz gibi dilerseniz en yakın Denizbank şubesine gidebilir kendinize uygun faiz oranları ve vade imkanlarıyla bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.

denizbankk

Bu yazımızda Denizbank ev hanımlarına kredi imkanlarından bahsettik. Hangi şartlarda denizbankın ev hanımları kampanyalarından faydalanabileceğinizi anlattık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize sorularınızı iletebilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan Citibank Ev Hanımlarına Kredi başlıklı makalemizde "citibank ev hanımlarına kredi, citibank gelir belgesiz kredi ve citibank kredi" hakkında bilgiler verilmektedir.