Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Bu yazımızda sizlerle Denizbank ev hanımlarına kredi kartı ayrıcalıklarından ve şartlarından bahsedeceğiz.

Günlük hayatımızda kredi kartları çoğu zaman kurtarıcı, limiti aştığımızda ise kabusumuz olabiliyor. Fakat şöyle bir baktığımızda bir çok ürün hatta ihtiyacımız olan elektronik olsun mobilya olsun aklınıza gelebilecek bir sürü üründe taksit seçeneği maalesef kredi kartlarına sunuluyor. Bu durumda kredi kartınız olmadığında ihtiyacınız olan ürünün toplam nakit fiyatı kadar para biriktirmeniz gerekmekte. Bu aslında çok güzel bir durum olsa da acil ihtiyaçlarımızda çaresiz kalmak yerine kredi kartı kullanmamız gerekebilir.

İşte bu anlarda Denizbank ev hanımlarına kredi kartı ayrıcalıklarından yararlanın. Hem harcayın hem kazanın. Denizbank’ın ayrıcalıklı kredi kartlarını şimdi size tek tek tanıtalım.

landingA-kartlar3

Deniz Bonus kredi kartı ilk seçeneğinizdir. Bu kartta hem harcayıp hemde bonus biriktirebilirsiniz. 1 Bonus = 1 TL değerindedir. Deniz bankın klasik kartlarından sayılan bu kredi kartında yaptığınız alışverişlere taksit seçeneği de bulunmaktadır.  Bu karta başvuru yapmak için http://www.denizbank.com/kartlar/deniz-bonus-card/bonus-card/ adresinden onlıne başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca KKART yazıp boşluk bırakarak  T.C. kimlik numaranızı yazıp 3280 ‘e SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca ATM lerden ve denizbank şubelerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

İkinci kart ise tam ev hanımlarının market alışverişleri için tasarlanan bir karttır. Kiler bosnus Kart sayesinde marketlerde yaptığınız alışverişlerde taksit imkanınız varken aynı zamanda bonus kazanmaktasınız. İlk sene kart ücreti alınmayan bu kartta 35 TL nin altındaki ödemelerde temassız ödeme özelliği sayesinde şifresiz alışveriş yapabiliyorsunuz. Bozuk para taşımanıza gerek kalmadan en düşük fiyatlarla bile kredi kartı ile alışveriş yapabiliyorsunuz.

Kiler bonus karta başvuruda bulunmak için 444 0 800 Açıkdeniz bancalığından da başvuruda bulunabilirsiniz.Kiler yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı 3280 e kısa mesaj olarak gönderdiğinizde de bu karta başvuruda bulunmuş olabilirsiniz. Ayrıca http://www.denizbank.com/kartlar/deniz-bonus-card/kiler-bonus-card/ adresinden onlıne olarak başvuruda bulunabileceğiniz gibi dilerseniz size en yakın Denizbank şubesine giderek de başvuruda bulunabilirsiniz.

40-tl-bonus

Şimdi yukarıda bahsettiğimiz Denizbank ev hanımlarına kredi kartlarından nasıl faydalanabileceğinizden bahsedelim. Öncelikle denizbankın ev hanımları için Özel Altın günleri veya ev hanımlarına özel mevduat biriken hesaplardan birine başvurmuş olmanız gerekmekte. Bu hesaplarda paranız olduğu sürece denizbank’tan yukarıda bahsettiğimiz kredi kartlarına başvurunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz.

Eğer bu hesaplara sahip değil iseniz normal bir hesap açtırmanız ve iki adet faturanızı otomatik ödeme talimatı yapmanız gerekmekte. Eğer üstünüze ait bir mal varlığı veya almış olduğunuz bir kira bedeli var ise düzenli gelir sayılacağı için kolaylıkla kredi kartınıza sahip olabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi Denizbanktan bir ev hanımı olarak kredi kartı almak çok kolay. İstediğiniz ürünü bütçenize uygun taksitlere bölün ve rahatlıkla ödeyin. Hem alışverişte istediğinizi almanın tadını çıkarın hem de bütçenizi sarsmadan taksitlere bölün.

Bu yazımızda sizlerle Denizbank ev hanımlarına kredi kartı seçeneklerinden bahsettik. Bir ev hanımı olarak denizbank ayrıcalıklarından faydalanmanız için gereken koşulları size aktardık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan Alternatifbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı başlıklı makalemizde "abank ev hanımlarına kredi kartı, alternatif bank ev hanımlarına kredi kartı ve alternatifbank ev hanımlarına kredi kartı" hakkında bilgiler verilmektedir.