Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

adlı yazımızda ev hanımları için denizbankın başlatmış olduğu kampanyalardan bahsedeceğiz. Denizbank ev hanımlarına kredi imkanını hangi şartlarda sunduğunu sizinle bu yazımızda paylaşıyoruz.

denizbank

Bütün gün evde çalışıyorsunuz fakat bir geliriniz olmadığı için bankalar tarafından adeta yok sayılıyorsunuz. Tüm evin yükü üzerinizde fakat resmi olarak hayaletten farksızsınız. Söz konusu ev hanımları olduğu takdirde bu zorluklar daima yaşandı. Acil durumlarda kredi çekememek ve sırf düzenli bir geliri olmadığı için adeta yok sayılmak şimdiye kadar tüm ev hanımlarının en çok şikayet ettiği konular arasında idi.

”Ev hanımları aslında en ağır işçi, nakit sıkıntısı yaşandığı zaman veya bir yatırım yapmak istedikleri zaman kredi çekemiyorlar.” Bu cümleleri bir çok kez farklı farklı alanlarda duymuşuzdur lakin konu hakkında hiçbir girişimde bulunulmamıştır.

Denizbank ev hanımlarını unutmadı….

Bu durumu çözmek için gerekli adımları attı ve denizbank ev hanımlarına kredi başvurusu hakkında olanak sağladı. Neredeyse ev kadınları için bir ilk yaşandı.

Ev hanımları, çalışan kesimlerin yanında hep ikinci sınıf pozisyonunda kalırdı bir zamanlar. Denizbank bu duruma el koydu ve ev kadınlarının da en az çalışanlar kadar kredi çekebilme hakkı tanıdı.

Artık denizbank sayesinde ev hanımları da kredi başvurusu yapabilecekler. İster çektikleri kredileri kisisel olarak kullansınlar isterlerse evleri için harcasınlar tercih artık sizde… Siz ev kadınları, en az çalışanlar kadar kredi alabiliyorsunuz ve size özel paketlerden yararlanabiliyorsunuz.

Kredi almanızı kolaylaştıracak bazı özellikleriniz varsa hiçbir sorun yaşamadan kredinizi bir çırpıda alabilirsiniz. Örneğin, Ev,araba, veya dükkan gibi mülklere sahipseniz yani teminat gösterebileceğiniz herhangi bir mal varlığınız varsa kredi çekmek için çok fazla beklemenize lüzum yok.

Bankada birikmiş bir miktar paranız varsa veya otomatik ödeme talimatı vereceğiniz elektrik, su,telefon gibi faturalarınız bulunuyorsa kredi çekmek için yeterli özelliklere sahipsiniz demektir.

Tüm bunların dışında farklı paketler düşüyorsanız aşağıdaki paketlerimize bir göz atabilir hatta en yakın denizbank şubesine giderek ayrıntılı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Normal kredi çekmenin dışında iki paket halinde bu hakkı ev hanımlarına sundu.

1. Ev Hanımlarına Özel Altın Günleri

2. Ev Hanımlarına Mevduat Biriken Hesap

Evet ne duruyorsunuz hayallerinizi gerçekleştirmek Denizbank sayesinde artık çok kolay. Hızlı ve pratik yollarla ev hanımları istedikleri kredilere kavuşabilecekler.

kredi

 

Denizbankın ev kadınları için yapmış olduğu kampanyaları sizinle paylaştık. Denizbank ev hanımlarına kredi başvurusu adı altında başlatılan kampanya paketleri hakkında sizi bilgilendirdik. Konu hakkında soru sormak isterseniz aşağıdaki yorum kısmından sorularınızı sorabilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan İş Bankası Kredi başlıklı makalemizde "iş bankası cepten sms kredi, İş bankası kredi ve iş bankası kredi başvuru" hakkında bilgiler verilmektedir.