Citibank Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda fırsatı veriyor mu? Şartları neler gibi soruları sizin için cevaplamaya çalışacağız.

citibankk

Bir ev hanımı birçok hayalini şüphesiz gerçekleştirebilir. Lakin bu hayal maddiyata dayalı ise bu oldukça zor bir durumdur. Belki seven bir eş hayalleri gerçekleştirebilir belki sağlam bir dost maddi imkan sağlar ve hayalleri gerçeğe dönüşebilir. Yada yıllarca içinde bir ukde ile yaşar. Ki toplumumuzun geneli maalesef son cümleye daha yatkındır.

Harika bir evliliğiniz dahi olsa size destek veren veya istediklerinizi gerçekleştiren bir eş dahi olsa kimi zaman yaşanılan ekonomik sıkıntı sebebiyle hayallerinize dur demeniz gerekebilir. İşte böyle bir durumda citibank devreye gidiyor. Citibank ev hanımlarına kredi çekme fırsatı sunuyor.

Hayallerinizi ertelemeyesiniz diye, içinizde bir yara olarak kalmasın diye citibankın ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz.

Belkide eşiniz yanınızda değil ve kendiniz için veya çocuğunuz için bir miktar para lazım. İşte böyle durumlarda geri ödemede sıkıntı yaşamayacağınız fırsatlarla kredi çekebiliyorsunuz. Vade imkanları ve kolay ödeme seçenekleriyle sizi anlık yaşanan maddi sıkıntıdan bir çırpıda kurtaran citibank ev hanımlarına kredi başvurusunu anında yapabilirsiniz.

20.000 TL ye kadar kredi çekebilme imkanınız bulunmakta. 48 aya varan vadelerle ödeme kolaylığı sağlayan citibankın belkide en cazip kampanyası olan bu kredide istediğiniz vadeyi seçmenize rağmen faiz  oranı 1.39% dur.

işlemlerinde en hızlı yanıtı alabileceğiniz gibi kredi evrakları dilerseniz ayağınıza kadar teslim edilmekte. Şubeye gidip vakit kaybetmek istemeyenler için mükemmel bir hizmet olan bu kredi yöntemine http://www.citibank.com.tr/JPS/portal/Index.do adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Şimdi bu krediyi bir ev hanımı olarak nasıl çekebileceğinizden bahsedelim. Gelir belgeniz olmadığı standart tarzda bir başvuruda bulunmamanız gerekmekte. Eğer Bu şekilde bir başvuruda bulunursanız gelecek onay maalesef ki ret olacaktır. Bu sebeple öncelikle bankanın sizden istediği evrakları hazırlamanız gerekmekte. Üstünüze bir mal varlığı bulunuyorsa mutlaka onu belgelemelisiniz. Eğer üstünüzde bir mal varlığı yoksa bir kefil bulmalısınız. Sizinde, seçmiş olduğunuz kefilin de kredi notu yüksek olmalı.

citibank

Yani eğer daha önce bir kredi çekmiş iseniz mutlaka düzenli ödemiş olmalısınız. Daha önce ikinizde bir kredi kullanmamışsanız ama kredi kartınız varsa en azından asgari ödemelerini mutlaka düzenli yapmış olmalısınız. Bunların dışında vereceğiniz otomatik ödeme talimatları ile kredi kampanyalarından yararlanma ihtimalinizi yükseltebilirsiniz.

Eğer yukarıda bahsettiğimiz şartlara sahip iseniz ister internet üzerinden isterseniz şubeye giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle citibank ev hanımlarına kredi fırsatlarından bahsettik.Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza sorularınızı iletebilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan Bankpozitif Ev Hanımlarına Kredi başlıklı makalemizde "bankpozitif ev hanımlarına kredi, bankpozitif hızlı kredi ve Bankpozitif kredi" hakkında bilgiler verilmektedir.