Bankpozitif Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda imkanlarından bahsedeceğiz. Bankpozitif ev hanımlarına nasıl imkanlar sağladığını ve şartları hakkındaki bilgileri sizinle paylaşacağız.

BankPozitifLogo

Ev hanımlarının yaşadığı zorluklardan size uzun uzun bahsetmek isterdim lakin herkes bunun farkında. Evin tüm idaresinin kadında olması ve aynı zamanda maddi yönetimin kadının kontrolünde olması bir ev hanımının ne kadar yetenekli olduğunun bir kanıtıdır. Söz konusu ev hanımlığı olduğu zaman birçok alanda ön plana çıkan kadınlarımız söz konusu kredi olduğunda ise maalesef  pasif bir kısımda kalırlar.

Bankaların gelirlerini gösteren pasta grafiklerini bir düşünün. Bir kısmı potansiyel müşteriler diğer bir kısmı ilerde potansiyel olabilecek öğrenciler ve gençler veya çocuklar nüfusun geri kalanı karanlık bölüm. İşte o karanlık bölüm ev hanımlarına ait.

Bankalar o karanlık bölümü aydınlatma kararı aldı. Bankpozitif de bu bankaların arasında yer almayı tercih etti. Bankpozitif ev hanımlarına kredi imkanını en kolay şekilde size sunuyor.

EVet diğer bankaların aksine şubeye gitmekle falan uğraşmıyorsunuz. NAKIT yazıp boşluk bırakıyorsunuz T.C. kimlik numaranızı yazıp 4465 e sms ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Bankpozitif de diğer bankalar gibi şubeye gitmeye gerek yoktur. Tüm işlemler ya telefon hattı yada internet üzerinden yapılır. Kredi evrakları beyan etmiş olduğunuz eve teslim edilir. Gelir belgesiz ev hanımlarına kredi imkanını bu şekilde size sunuyor. Bu anlayış sayesinde hem zamandan tasarruf ettiğiniz gibi dosya masraf ücreti de alınmıyor.

bankpozitiff

http://www.bankpozitif.com.tr/ adresinden onlıne olarak hızlı kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Şimdilik iki çeşit kampanya vardır. Gelir belgesiz masrafsız kredi 3000 TL ile 20,000 TL arasında kullanabileceğniz bu kredi ürününde dosya masrafı alınmazken aylık kredi faiz oranı %1,47 olarak belirlenmiş durumdadır.

Gelir Belgesiz ve Düşük masraflı Kredi ise 3000 TL ile 20,000 TL arasında kullanabileceğiniz bu kredi ürününde faiz oranları %1,46’dan başlıyor ve kredi miktarının %1’i komisyon olarak tahsil ediliyor.

Çok fark olmasa da bu iki seçeneğin birinden ev hanımları yararlanabiliyor. 36 aya varan vade imkanları sayesinde sizi zor duruma düşürmeden ödeme yapmanıza imkan sağlıyor. Gördüğünüz gibi Bankpotizif ev hanımlarına kredi başvurusunu bu kadar kolay hale getirerek sizi bir sürü zahmetten de kurtarmış oluyor.

Artık bir ev hanımı olarak tüm belgeler ayağınıza gelerek kredi imkanınızı kullanabilir ve arzu ettiğiniz hayallerinizi hiç zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz. Gelir belgesi istenmediği için kredi çekmeniz kolaylaşıyor lakin bunun için önemli bir kaç noktayı gözden geçirmeniz gerekmekte.

Daha önce çektiğiniz kredi var ise düzenli ödeme yapmış olmalısınız. Eğer kredi kartlarınız var ise onlarında ödemelerini ( en azından asgari tutarlarını ) zamanında yapmış olmanız gerekmektedir. Bu durumda kredi notunuz yüksek çıkacak ve talep ettiğiniz kredinin ret edilme olasılığı da bulunmayacak. Eğer bu bahsettiğimiz özelliklere sahipseniz hiç düşünmeden bütçenize uygun ödeme seçeneğinizi kendiniz belirleyerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bu yazımızda Bankpozitif ev hanımlarına kredi veriyor mu? Şartları nelerdir? Nasıl başvuruda bulunabilir ? Gibi soruların yanıtlarını vermeye çalıştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

 

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan Alternatif Bank Ev Hanımlarına Kredi başlıklı makalemizde "alternatif bank ev hanımlarına kredi, alternatif bank ihtiyaç kredisi ve ev hanımlarına alternatif bankdan kredi" hakkında bilgiler verilmektedir.