Axess Kredi Kartı Başvurusu

Bu yazımızda sizlerle  hakkında bilgiler paylaşacağız.

Axses bir Akbank kartıdır. Akbankın en çok kazandıran ve fırsatlar sunan kartını şimdi  sizin için bir kez daha gözden geçirelim.

axess01

Axess size alışverişlerinizden bol bol Chip-para kazandırırken, yüz binlerce noktada sağladığı taksit imkanıyla hayatınızı kolaylaştırır. Chip-paralarınızı geniş Axess Üye İşyeri ağında dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Üstelik Axessin Çekiliş Özelliği ile her 10 TL alışveriş için 1 çekiliş hakkı kazanır ve her ay 1 adet BMW 118i sahibi olma şansına sahip olursunuz.

Bu axess kartın özelliklerinden sadece birkaçı. Evet Akbankın çıkartmış olduğu bu kredi kartı sayesinde ayrıcalıklı olduğunuzu bir kez daha hissedeceğiniz bir karttır.

Şimdi axess kartınızın genel özelliklerine bir bakalım. Öncelikle taksitlendirme seçeneği bulunmakta. Yani alışverişinizi peşin yaptınız ve sonradan ödemede sıkışmamak adına taksitlendirmek istediğiniz. İşte buna izin veriyor. Peşin yaptığınız alışverişlerinizi sonradan 9 takside böldürebiliyorsunuz.  Veya nakite acil ihtiyacınız oldu ve nakit avans çektiniz işte kredi kartınızdan çektiğiniz nakit avansınıza da 9 takside böldürebiliyorsunuz.

Axess de erteleme özelliği de bulunmakta.  50 tl ve üzeri yaptığınız alışverişlerinizde 3 aya kadar erteleme imkanınız bulunmakta. Bu sizin ödeme sırasında zor duruma düşmenizi engellemek için hazırlanan bir sistemdir. Axess sizi ödeme konusunda mağdur etmeyen nadir kartlardandır. 444 25 25 Akbank Telefon  şubesini arayarak erteleme özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Axess kredi kartı başvurusunda bulunmak için bir diğer sebebiniz Hızlı para. Şubeye gitmeden 9 aya varan taksit imkanları ile 500 TL den 20.000 TL ye kadar nakit para imkanınız bulunmakta. 6665 e kısa mesaj yolu ile HP yazıp gönderdiğiniz anda Akbank sizi arar ve gerekli işlemleri yapar.

Sms para imkanınızda bulunmakta. 500 TL SMS paranızı aynı gün çekip kullanabiliyor ve 3 taksitle geri ödeyebiliyorsunuz. 5990a PARA yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini yazarak gönderdiğiniz de anında 500 TLyi kullanabiliyorsunuz.

Axess kartınızda Taksitli borç transferi de yapabiliyorsunuz. Yani diğer bankalardaki borcunuzu axesse aktararak 200 TL ile 20.000 TL arasındaki tutarınızı 9 aya böldürebilirsiniz.

Siz alışverişlerinizden cip para kazanmak kazanmak istemiyorsanız cash para yöntemini kullanabilirsiniz. Yapmış olduğunuz harcamalarınız cash para olarak birikir istediğiniz ATM lerden bu parayı çekebilirsiniz. Bir sonraki ay faizsiz bir şekilde ne kadar çektiyseniz o kadar geri ödeme fırsatınız bulunmakta. Bunun için de CASHPARA  yazıp boşluk bırakın kartınızın son 4 hanesini yazıp 4425 e kısa mesaj olarak gönderin.

Axess kredi kartı başvurusunda bulunmanız için bir yığın sebebi sizin için sunduk. Gördüğünüz gibi diğer birçok kartın yanı sıra bir sürü indirim ve taksit imkanınızda bulunmakta. Axessin ayrıcalıklarından sizde yararlanın ve kendinizi özel hissedin.

Axess kredi kartı başvurusunda bulunmak için dilerseniz size en yakın Akbank Şubesine gidebilir dilerseniz https://www.axess.com.tr/axess/hemen-basvur linki tıklayarak onlıne formu doldurabilirsiniz. Başvurunuzu yaptığınızda sonucunu merak ederseniz aynı linkten başvuru sonucu sorgulama kısmından öğrenebilirsiniz.

trf-yilda-600

Bu yazımızda sizlerle Axess kredi kartı özelliklerinden bahseettik. Axess kredi kartı başvurunuzu nasıl yapacağınız hakkında paylaşımlarda bulunduk. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza iletebilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan Kredi Başvurusu Sonucu başlıklı makalemizde "kredi başvuru sonucunu öğrenme, kredi sonuç öğrenme ve kredi takip" hakkında bilgiler verilmektedir.