Alternatif Bank Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda sizlerle alternatif bankın işlemlerinden ve kampanyalarından bahsedeceğiz.

logo-a-bank

Yaşamın her döngüsünde ev hanımlarının kurtarıcı etkilerini yaşamaktayız. İster ev içi düzen olsun ister iş dünyasındaki kargaşa olsun ev hanımlarının pratik zekaları sayesinde bir çok sorun çığ gibi büyümeden çözülmüştür. Buna en yakın kendi evinizden biliyorsunuzdur.

Evin para getiren kısmı genelde erkek olsa dahi o paranın ev içindeki harcama düzeneği ev hanımına aittir. Titizlikle düzenlenen bu ödemeler sayesinde çoğu zaman para arttırılır ve evin bir başka ihtiyacı karşılanır.

Böyle bir imkana sahip olan ev hanımlarının kişisel olarak bankaya kredi başvurusu yapamaması oldukça geri bir hizmet anlayışıydı. Bankalar artık eskisi gibi değil. Gelir belgesiz ev hanımlarına kredi imkanını artık size sunuyor. Şimdi ne kadar kolay bir şekilde bir ev hanımı olmanıza rağmen kredi çekebileceğinizi anlatacağız.

Öncelikle size alternatif bankın kampanyasından bahsedeceğim.

abank

Alternatif bank ister ev ihtiyacı ister çocuklarınız için okul ihtiyacı isterseniz beyaz eşyadan giyime bir çok ihtiyacınızı karşılayacak bir ihtiyaç kredisi sunmakta.

Vade imkanı ise en az 3 aydan 36 aya kadar uzanmakta. Uygun faiz oranlarıyla gayet çekici fırsatları size sunmakta. Nüfus cüzdanınız adres belgesi ve bir kefil ile siz ev hanımları bu krediden yararlanabiliyorsunuz.

Evet sadece kredi notu yüksek bir kefil gerekmekte. İster eşiniz size kefil olsun isterseniz bir dostunuz. Size sunulan imkanlar bir kefil kadar yakınınızda.

Bir ev hanımı olarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size uygun ödeme planı oluşturabilir ve ödeme kısmında sıkıntı yaşamadan istediğiniz eşyayı alabilir veya çocuklarınızın eğitimi için kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kredi notu yüksek bir kefil bulmak. Kefilinizin kendi kredi varsa mutlaka düzenli ödüyor veya ödemiş olmalı. Kredi kartlarının ödemelerinde en az asgari tutar ödenmiş olmalı ve asla ödeme tarihleri geçmemiş olması gerekmekte. Bu şartları yerine getiren her kişinin kredi notu yüksektir.

Hayallerinizi gerçekleştirmek için siz ev hanımları eskiden ya en yakın arkadaşlarınızdan borç alıyordunuz yada hayalleriniz yıllarca hayal olarak kalmak zorunda kalıyordu. Borç kimi zaman dostluğunuzu tehlikeye sokan bir sebep olabilir. Bu riski göze almayın ve dostunuzla aranız maddi sebeplerden ötürü bozulmasın. Kendi ödeme planınızı kendiniz oluşturun.

başvurusunu onlıne yapmak isterseniz http://www.abank.com.tr/tr-TR/bireysel/bireysel-krediler/bireysel-ihtiyac-kredisi adresinden başvuruda bulunabilirsiniz. Lakin biz en yakın şubeye gitmenizi tavsiye ediyoruz. Size uygun fırsat ve kampanyanları yetkili bir kişiden öğrenip ödemeleriniz sizi sarsmayacak şekilde ayarlanması için.

Çekip de düzenli ödeyeceğiniz her bir kredi bir sonraki kredi işleminizi kolaylaştıracak ve limit arttırımı yapabileceksiniz.

Bu yazımızda sizlerle alternatif bank ev hanımlarına kredi fırsatlarını inceledik. Hangi şartlarda bu kredi imkanından yararlanacağınızdan bahsettik. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize soru sorabilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan Adabank Ev Hanımlarına Kredi başlıklı makalemizde "adabank ev hanımlarına kredi, adabank ihtiyaç kredisi ve adabanktan nasıl kredi alınır" hakkında bilgiler verilmektedir.