Akbank Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda sizlerle kampanyalarından bahsedeceğiz. Akbank kredi başvurusu yapmak için püf noktalar ve iletişim adresini sizinle paylaşacağız.

kalp

Ev hanımları, hayatları boyu en zor durumlarla karşılaşmış ve bu durumların üstesinden bir şekilde gelmeyi başarmış olan kadınlarımızdandır. Her türlü zorluğu göğüsleyen ev hanımları söz konusu maddiyat olduğunda maalesef yok sayılırlardı. Her türlü maddi düzenleme onlara ait olmasına rağmen bankalar onları muhatap almazlardı. Bu zor durumlarla o kadar çok karşılaştılar ki ev hanımları, şimdi yeni düzenlemelerle artık bankaların ev hanımlarına kredi verdiğine inanamıyorlar.

İster bireysel ihtiyaç kredisi çekmek istesinler isterlerse iş kurmak için krediye ihtiyaç duysunlar en az çalışanlar kadar kredi çekebilme fırsatına artık onlarda sahip. Tek yapmaları gereken bankalara başvurmak.

Evet Akbank’ta ev hanımlarına kredi veriyor. Üstelik uygun ödeme koşullarıyla. İhtiyaç kredisi kapsamında ev hanımlarına sunulan bu pakette ayda 90 TL ödeyip 36 aya varan vadelerle 2.500 TL kredi çekebilmeniz artık mümkün.

Gördüğünüz gibi bu ihtiyaç kredisi sayesinde hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank kobiye de destek olmakta. Girişimci ev hanımları için akbank birçok kolaylık sunuyor.  Bu pakette girişimcilerin kısa vadeli nakit ihtiyaçlarını anında karşılamak için Artı Para Kredisi, çek karnesi ve “Axess Business Giri-şimci”yi gibi imkanları tanır. Artı para kredisi tamamı ile düşük miktar kredi çekmek isteyenlere hitap etmektedir. Günlük faiz işleyen bu kredide anında maddiyat sorununuzu çözmeye yönelik bir uygulamadır.

Aynı zamanda ‘Girişimci Destek Paketi’ ile müşterilerimiz üç ay boyunca Akbank şubelerinden 10 adet havale, EFT işlemlerini ve çek tahsilatlarını, Akbank İnternet Şubesi’nden de havale ve EFT işlemlerini sınırsız şekilde ücretsiz gerçekleştirebilmekte.

Gördüğünüz gibi akbank hem ev hanımlarına hem de girişimci ev hanımlarına ayrı ayrı imkanlar sunmakta.

Aşağıdaki vermiş olduğumuz link akbank ev hanımlarına kredisi için başvuru linkidir.

https://webapp.akbank.com/crosssell/web/KrediBasvuru.aspx

Bu adresten başvurularınızı yapabilirsiniz. Biz kredi başvurularında mutlaka size en yakın akbank şubesine gitmenizi tavsiye ediyoruz. Yüz yüze yapılan görüşmeler hem daha verimli olup hem de sizin kendinizi daha kolay ve rahat ifade etmenize yardımcı olacaktır. İnternetten yapılan başvurular belirli kriterleri kapsar eğer uymadığınız düşünülürse olumsuz cevap alabilirsiniz. Lakin şubeye bizzat gidip yapacağınız başvurular size uygun paketler ve ödeme planlarıyla olumlu sonuç alma ihtimaliniz çok daha yüksektir.

Şimdi bu kredilere sahip olmak için Akbank’ın sizden istediği evraklara gelelim.

kalp

Öncelikle ilk istenilen evrakların başında eşinizin gelir belgesi gelmekte. Maaş bordrosu veya serbest meslekse eşiniz vergi levhasını talep ediyorlar. Size verecekleri kredinin geri ödeme planını çıkartmaları için bu belge önemlidir. Fakat siz eşiniz vasıta ile kredi çekmek istemiyorsanız üstünüze ait bir mal varlığı olmak zorunda. Bu mal varlığını ipotek göstererek kredi alma ihtimaliniz artıyor.

Eğer üstünüze ait mal varlığı da yok ise mutlaka bir kefil bulmalısınız. Bu kefilin kredi notu yüksek olmalı. Gelir belgesi be kadar yüksek olursa sizin kredi limitinizde o kadar artacaktır. Kefilinizin ödemelerini düzenli yapıyor olması şart.

İstenilen bu özelliklere sahipseniz hiç vakit kaybetmeden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hayallerinizi Akbank ile gerçeğe taşıyın. Sizin en yakın destekçilerinizden biri de  akbank ve ev hanımlarına kredi paketleri olsun.

Bu yazımızda Akbank ev hanımlarına kredi fırsatlarından bahsettik. Konu hakkında soru sormak isterseniz aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi başlıklı makalemizde "ev hanımları iş bankasından kredi alabiliyor mu, ev hanımları kredi için nereye başvurmalı ve iş bankası " hakkında bilgiler verilmektedir.