Akbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Bu yazımızda sizlerle Akbank ev hanımlarına sunduğu kredi kartı seçeneklerinden bahsedeceğiz.

indir

Yanlış bilinen bir doğrudan bahsedelim. Birçok kadın söz konusu alışveriş olduğunda limitini ayarlayamayacağı düşünülür. Oysa bu tam tersidir diyebiliriz. Tüm evin idaresi bir ev hanımında iken ne kadar açılabileceğini veya taksitlerin limitinin ne kadar olması gerektiğini en iyi ev hanımları bilir diyebiliriz.

Acil nakite ihtiyacınız olduğunda veya istediğiniz bir ürünün toplam nakiti üstünüzde bulunmadığı anlarda kredi kartınızla taksitli alışveriş yaparak hem istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz hem de aile bütçenizi aşmamış olursunuz.

Maalesef bir çok alanda taksit imkanları artık kredi kartlarına dayanıyor. Eğer kredi kartınız yok ise istediğinizi birçok malzemeyi maalesef ücreti tutarınca nakite sahip olduğunuzda alabiliyorsunuz.

Acil bir ihtiyacınız da veya kredi kartlarına sunulan imkanlardan yararlanmak için mutlaka bir kredi kartına sahip olmalısınız. Peki ama bir ev hanımı olarak bunu almanız mümkün mü? diye bir soru aklınıza mutlaka takılıyor.

İşte artık imkanı sağlayan bankalardan.  Hayallerinizi ertelemek zorunda kalmadan istediğiniz ürünü kaçırmadan kendi limitiniz doğrultusunda doya doya harcama yapabileceğiniz Axess kredi kartı artık sizde sahip olabilirsiniz.

Klasik axess kartına sahip olmak istiyorsanız https://sm.akbank.com/tabs/axess/axess.aspx adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Diğer kredi kartlarına sahip olmak istiyorsanız https://webapp.akbank.com/KrediKarti/web/Basvuru.aspx adresinden internet üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.  Axess kartlar ile her yaptığınız alışverişte cip para kazanabilirsiniz.  Axess her ay yeni kampanyalar sunarak sizin fırsatlardan yararlanmanızı sağlar.

images

Bir ev hanımı olarak yukarıda gördüğünüz kredi kartlarından herhangi birine başvuru yapıp onaylanması için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir.

Öncelikle Akbank şubesinde mutlaka bir vadeli mevduat hesabınız bulunmak zorunda. Bunun dışında otomatik ödeme talimatı vermelisiniz. Hesabınızda ki paradan ödenmek üzere bir otomatik ödeme talimatı vermeniz yeterli. Ayrıca üstünüze kayıtlı bir mal varlığı yada kira bedeli var ise bu sizin kredi kartı almanızı kolaylaştırır. Kira bedelini düzenli gelir olarak tanımlanır.

Tüm bu şartları oluşturabiliyor iseniz Akbanktan kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer bu şartlara sahip değil iseniz eşinizin üstünden kredi kartı almanız da mümkün.

Bu yazımızda sizlerle Akbank ev hanımlarına kredi kartı şartlarından bahsettik. Kredi kartları hakkında bilgileri sizinle paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize sorularınızı iletebilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı başlıklı makalemizde "ev hanımlarına maximum kart, iş bankası ev hanımlarına kredi kartı ve işbankası ev hanımlarına kredi kartı" hakkında bilgiler verilmektedir.