Adabank Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda sizlerle Adabank’ın ev hanımlarına kredi fırsatlarından bahsedeceğiz. Ada bank ev hanımlarına kredi veriyor mu? Peki başvuruları nasıl yapacağız gibi belli başlı soruları sizin için yanıtlamaya çalışacağız.

Ev hanımları söz konusu banka olduğunda saf dışında kalıyorlar. Bu hem ev hanımları için istenmeyen hem de bir ailenin acil durumda ihtiyaçlarını giderecek bir anda çaresiz kalması demektir.  Ailenizin geçiminden nasıl erkek sorumluysa maddi konudan tüm idarelerde kadınlardan sorumludur.

Ev hanımları bilir ne zaman hangi ödeme yapılacağını, ailenin bütçesini. Bir ev hanımına tüm bu yetkiler verilirken neden söz konusu kredi çekmek olduğunda maddi sınırlamalarla çepeçevre sarılmış olur? Yetersizlik içinde bırakılır.

adabank

Evet yanlış okumadınız yıllarca ev kadınları maddi anlamda muhtaç gözüyle bakıldı. Bir ev hanımına kredi imkanı verileceği kimsenin aklına gelmezdi. Artık bu bir rüya değil. Birçok banka artık ev hanımlarına bu imkanı sunuyor.

Bu krediler ihtiyaç kredisi kapsamında siz ev hanımlarına sunulmaktadır. İsterseniz bu kredilere başvuru sebebiniz bireysel amaçlı olsun isterseniz iş amaçlı olsun. Rüyalarınızı, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Adabank diğer bankalardan çok daha uygun faiz ve vade oranlarıyla size bu hizmeti sunmakta.

Evet artık adabank sayesinde ev hanımlarına yönelik kredi alabilirsiniz. Küçük bir iş yeri mi açmak hayalinizdi? Artık gerçekleştirebileceksiniz. Bu iş yeri sayesinde aile bütçenize katkıda bile bulunabilirsiniz. Ev hanımları artık ekonomik konuda eziyet çekmek zorunda değil. O günler geride kaldı.

Tek yapmanız gereken en yakın adabank şubesine gitmeniz veya http://www.bankalar.org/adabank/ihtiyac-kredileri/ bu linke tıklayıp en uygun faiz ve vade oranlarını kendiniz ayarlayarak kredi başvurusunda bulunmanız.  Yıllardır beklediğiniz fırsatı şimdi değerlendirebilirsiniz.

Tabi ki her banka gibi Adabank’ın da ev hanımlarına kredi vermesi için bazı şartları bulunmakta. Aslında genel olarak aynı şeyler istenmektedir. İlk etapta mutlaka bir mal varlığınızın olması gerekli. Eğer mal varlığınız var ise diğer prosedürlerle uğraşmadan hemen kredi alabiliyorsunuz. Üstünüze bir araba,dükkan veya ev olduğunda kredi çekerken bu mal varlığınızı ipotek göstermek şartıyla alabiliyorsunuz. Yok eğer bu imkana sahip değilseniz mutlaka bir kefil gerekmeli.

Bu kefilin kredi notu yüksek olmadı yani kendi çekmiş olduğu krediler var ise onları düzenli yatırmış ve kredi kartının ödemelerini de düzenli yapmış olması gerekli. Böyle olduğu takdirde bankaların size kredi limitleri daha yüksek olacaktır. Gördüğünüz gibi sadece bu iki şart istenmekte bir ev hanımı olarak kredi çekmek istediğiniz zaman.

adabankk

başvurularını en hızlı yanıtlayan bankalardan bir tanesidir. Bu sayede kendinizin ayarlamış odluğu vade ve uygun ödeme koşullarıyla istediğiniz krediye kavuşabilirsiniz.

Bu yazımızda adabank ev hanımlarına kredi fırsatlarını nasıl değerlendirmeniz gerektiğinden bahsettik. Dilerseniz en yakın şubeye dilerseniz internetten üzerinden nasıl başvuruda bulanabileceğinizden bahsettik. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan Akbank Ev Hanımlarına Kredi başlıklı makalemizde "akbank ev hanımlarına kredi, ev hanımları kampanya paketleri ve ev hanımları kredi alabiliyor mu" hakkında bilgiler verilmektedir.