Acil Kredi

Bu yazımızda sizlerle ler hakkında bilgiler paylaşacağız.

Daha önceki yazılarımızda kredi nedir kaç çeşit kredi vardır gibi soruların yanıtlarını verdik. Şimdi merak edilen bir diğer kredi türü olan acil kredilerden bahsedeceğiz. Genelde insanlar kredi talebini en son ihtimale saklar. Faizli ve vadeli olması sebebiyle diğer tüm seçenekleri bittiğinde kredi ihtimali akla gelir ve bunu kullanmak isterler. Bunun bir diğer sebebi de eskiden banka kredilerinde faiz oranlarının çok yüksek olması ve piyasaya göre sürekli değişmesiydi. Lakin artık bankalarda kredi geri ödeme planı oluştururken birçok seçenek sayesinde böyle riskler ortadan kalktı. Sabit faizli kredilerle piyasadaki oranlar değişse bile sizin geri ödemeleriniz hep aynı kalmakta.

Acil kredi

Acil kredi

Eskiden en son çare olarak bakılan kredilerde talep ettiğiniz tutar ve geri ödeme planı üzerinde düşünülmüş bankanın krediyi onaylaması hesaplanmış ve kredi kullanımına ait süre sizin için önemli değildir. Fakat bazı durumlar olur ki acil nakite ihtiyacınız olur. Bir gün bile sizin için zarardır mümkünse aynı gün kredi talebinde bulup kredinin hesaba geçmesini isterseniz.

Belki bir hastane işiniz var belki de kaza geçirdiniz veya bir fırsatı kaçırmamak için acil nakite ihtiyacınız var işte bu durumlarda bankaların acil kredi sisteminden yararlanabilirsiniz. Bu acil krediler sayesinde kredi başvurunuza aynı gün cevap gelir ve hesabınıza paranız yatar. Her banka bu hizmeti henüz uygulamaya geçirmediği için bu sisteme uygun çalışan bankalar hakkında sizi bilgilendirelim.

Acil kredi deyince ilk akla gelen banka Akbanktır. Hele ki akbankta bir hesabınız varsa kredi işlemleri için şubeye gitmenize dahi gerek kalmaz. 15.000 TL ye kadar bu acil ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz. Aynı gün sistemden onay gelir ve banka hesabınıza otomatik olarak talep ettiğiniz kredi miktarı aktarılır. Eğer Akbank müşterisi değilseniz de krediniz onaylandığında şubeye gidip hesap açtırarak başvurusunu yapmış olduğunuz krediye sahip olabilirsiniz. https://webapp.akbank.com/DirektKredi/EntryPoint.aspx?gclid=CLewst3S0cgCFUqdGwodJiQPOw adresinden anında başvuru imkanınız bulunmaktadır.

Denizbankda acil kredi ihtiyacınıza hızlı çözüm getiren bankalar arasındadır. 55.000 TL ye kadar kredi talebinde bulunabileceğiniz WEB de kredi seçeneğinde en yüksek vade 36 aydır. Bu krediden yararlanmak için Denizbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Bu krediye yalnızca internet üzerinden başvuru yapılmaktadır. https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru.aspx?Ref=google-adwords&Refid=search-kredi-aninda&gclid=CNbN7-DS0cgCFRATGwod_3sBgA adresini kullanarak kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası acil ihtiyacı olana Pratik Kredi TEB’de kampanyası ile 7500 TL tutarında kredi imkanı sunmakta. Eğer ihtiyacınız olan kredi miktarı düşük ise bu kredi türünden yararlanabilirsiniz. İster TEB müşterisi olun ister olmayın onaylandığı anda kredinizi kullanabilirsiniz. Aynı gün içinde kredinizin onaylanıp onaylanmadığına dair bilgi sahibi olabileceğiniz bu kredinin faiz oranı %1,55 dir. 36 ay vade seçeneğiniz bulunmaktadır.  Bu pratik krediye sahip olmak için https://www.teb.com.tr/pratik-ihtiyac-kredisi-basvurusu/#step=1 adresinden başvuru talebinde bulunabilirsiniz.

Acil krediler kapsamında sizin ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir diğer bankamızın adı Garanti Bankasıdır. Garanti bankasında 5 dakikada başvuru yapıp anında olumlu olumsuz yanıtınızı öğrenebilirsiniz. İster Garanti bankasının müşterisi olun ister olmayın %1,34 faiz oranı sayesinde kolayca geri ödeyebileceğiniz kredinizin en uzun vadesi 36 aydır. Acil kredi ihtiyacınızı Garanti bankasının çözmesini istiyorsanız https://www.garanti.com.tr/basvuru/ssl/ihtiyac_kredisi adresinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ve son olarak şubeye gitmeye gerek kalmadan hafta sonu da dahil olmak üzere kredinizin direk hesabınıza yatırıldığı enpara.com sitemizi de unutmayalım. Finansbank’ın internet bankacılığı olan bu banka sayesinde en zor anlarınızda anında paranız hesabınızda. masraf ücreti yok beklemek yok. 36 ay vade ile % 1,42 faiz oranları ile 30.000 TL ye kadar kredi kullanma imkanınız bulunmakta. En zor anlarınızda sizi bekletmeden hızlı bir şekilde çözüme götüren enpara.com için https://www.finansbank.enpara.com/kredi/ihtiyac-kredisi-hesaplama.aspx adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

ttt

Yukarıda bahsettiğimiz bankalar sayesinde artık acil nakit ihtiyacınıza anında çözüm geliyor. Beklemeden,kara kara düşünmeden hesabınızda.

Bu yazımızda sizlerle acil kredi çeşitlerinden ve bu sisteme sahip bankalardan bahsettik. Acil kredi başvurularına ait linkleri sizin için paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza sorularınızı iletebilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan Bireysel Kredi Hesaplama başlıklı makalemizde "bankalara ait bireysel kredi hesaplama, bireysel kredi hesaplama ve kolay kredi hesaplama" hakkında bilgiler verilmektedir.